Tomáš Juhás, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Tomáš Juhás

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hollaender-Calix


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Rugs 15-Birz 16  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 Kov-Birz 15  Romeo et JulietteRoméoSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur; R: de Brea 
 Vas-Birz 15  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 Vas-Birz 15  JenufaŠteva BuryjaSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Otava 
 Gruod 14-Saus 15  Die FledermausAlfredSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Lapkr 14-Vas 15  SalomeNarrabothSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider; R: Ruckhäberle 
 Spal 14-Bal 15  MacbethMacduff itSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Marián Chudovský 
 Spal-Gruod 14  La traviataAlfredo GermontSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / F Haider / Valentovic; R: Marián Chudovský 
 Rugs 14-Birz 15  La bohemeRodolfo itSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Valentovic; R: Graubner 
 Rugs 14-Birz 15  RigolettoDuca di MantovaSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Valentovic; R: Martin Schüler 
 Rugs 14-Birz 15  NabuccoIsmaeleSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataAlfredo GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Geg 14  JenufaŠtevaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Tarant 
Bal-Birz 14  PagliacciBeppe itSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Marián Chudovský 
Vas-Geg 14  L'elisir d'amoreNemorino itSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
Vas-Birz 14  TurandotPong itSlovak National Theatre, BratislavaD: P Gatto / Stur / Lenárd; R: Jozef Bednárik 
Saus-Birz 14  La bohemeRodolfoSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / F Haider; R: Peter Konwitschny / Graubner 
Saus-Geg 14  Prodana nevestaJeník csSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
Gruod 13-Geg 14  Die ZauberfloteTamino deSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
Lapkr 13-Kov 14  Die FledermausAlfredSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
Spal 13-Vas 14  OtelloCassio itSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
Spal 13-Bal 14  MacbethMacduff itSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / S Rolli / F Haider; R: Marián Chudovský 
Spal 13-Birz 14  RigolettoHerzog itSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / F Haider; R: Martin Schüler 
Rugs 13-Birz 14  Eugene OneginLenskiSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink / Valentovic; R: Peter Konwitschny 
Rugs 13-Birz 14  NabuccoIsmaeleSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Selecký / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
Rugs 13-Birz 14  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
Rugs 13-Geg 14  La traviataAlfredo Germont itSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
Geg-Birz 13  Il trovatoreRuiz itWiener FestwochenD: Omer Meir Wellber; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
Vas-Bal 13  Prodana nevestaJeníkSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
Saus-Birz 13  Die ZauberfloteTaminoSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
Saus-Birz 13  La bohemeRodolfoSlovak National Theatre, BratislavaD: Pietro Rizzo; R: Veznik 
Lapkr 12-Birz 13  MacbethMalcolmSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / S Rolli / F Haider; R: Marián Chudovský 
Lapkr 12-Geg 13  L'elisir d'amoreNemorinoSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
Lapkr 12-Birz 13  OtelloCassioSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
Spal 12-Geg 13  NabuccoIsmaeleSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Selecký / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
Spal 12-Bal 13  JenufaŠteva BuryjaSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Otava 
Spal 12-Birz 13  Eugene OneginLenskiSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Peter Konwitschny 
Spal 12-Birz 13  La traviataAlfredo GermontSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
Spal 12  Kat'a KabanovaBoris Grigorjevič csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
Spal 12  Maria TheresiaDuke Francis Stephen von LothringenArmel Festival and Competition, SzegedD: M Lejava; R: Ladislav Adamík 
Spal 12-Birz 13  Maria TheresiaNoRole deSlovak National Theatre, BratislavaD: Mauffray; R: Ladislav Adamík 
Spal 12-Kov 13  TurandotPongSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Lenárd / P Gatto; R: Jozef Bednárik 
Rugs 12-Geg 13  Die FledermausAlfredSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
Rugs 12-Birz 13  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
Rugs 12  OtelloCassioPafos Aphrodite FestivalD: Lenárd / Leginus; R: Josef Prudek 
Geg-Birz 12  La traviataGastoneWiener FestwochenD: Omer Meir Wellber; R: Deborah Warner 
Bal-Birz 12  Kat'a KabanovaBoris GrigorjevicNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaJeník  National Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 11-Geg 12  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Geg 11  Prodana nevestaJeníkBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
Rugs 10-Saus 11  La traviataAlfredo Germont itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 10  La bohemeRodolfoPafos Aphrodite FestivalD: Lano; R: Veznik