Tomasz Konieczny, basbaritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Tomasz Konieczny

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Biografija
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[Gen, Pasaulis]
 Opera et Concert[Prancūzija, Monakas]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://https://www.facebook.com/tomasz.konieczny.524
 http://www.tomasz-konieczny.com

Kontaktai
 info@tomasz-konieczny.com
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 16  LohengrinFriedrich von Telramund deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Mielitz 
 Kov 16  Die WalkureWotanHungarian State Opera, BudapestD: P Halász; R: Géza M Tóth 
 Vas 16  FidelioDon Pizarro deBayerische Staatsoper, MünchenD: Zubin Mehta; R: Bieito 
 Saus-Vas 16  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: C Meister; R: Bechtolf 
 Saus 16  Das RheingoldWotanWiener StaatsoperD: Adam Fischer; R: Bechtolf 
 Gruod 15-Saus 16  SalomeJochanaanWiener StaatsoperD: Dennis Russell Davies / M Franck; R: Barlog 
 Lapkr 15  WozzeckWozzeck deLyric Opera of Chicago D: Andrew Davis; R: McVicar 
 Rugpj 15  FidelioDon Pizarro deSalzburger FestspieleD: Welser-Möst; R: C Guth 
 Birz 15  CardillacCardillacWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 Geg 15  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 Geg 15  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Rattle; R: Bechtolf 
 Kov-Bal 15  GotterdammerungAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Kov 15  SiegfriedAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Vas-Kov 15  Das RheingoldAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Saus 15  Tristan und IsoldeKurwenalWiener StaatsoperD: Schneider.cond; R: McVicar 
 Gruod 14  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: U Schirmer; R: Bechtolf 
 Spal 14-Birz 15  SalomeJochanaanState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / Štrunc; R: Treliński 
 Spal 14-Birz 15  Straszny dworZbigniewTeatr Wielki Łódź, LodzD: Wajrak; R: Krystyna Janda 
 Spal 14  SalomeJochanaanOpera Hong KongD: Neschling; R: Andrejs Žagars 
 Rugs 14  La fanciulla del WestSheriff Jack RanceWiener StaatsoperD: Carignani; R: Marco Arturo Marelli 
 Liep-Rugpj 14  Don GiovanniIl Commendatore itSalzburger FestspieleD: Eschenbach; R: Bechtolf 
 Birz 14  Das RheingoldWotanWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Birz 14  SiegfriedDer WandererWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Geg-Birz 14  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Bal-Geg 14  Die WalkureWotan deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher; R: K Horres 
 Bal 14  ParsifalAmfortasLucerne Festival zu Ostern, LuzernD: Andris Nelson;
 Gruod 13  FidelioDon PizarroWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Otto Schenk 
 Gruod 13  Hansel und GretelPeter deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt; R: Meyer-Hanno 
 Lapkr 13  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: I Karaman 
 Lapkr 13-Vas 14  Hansel und GretelPeter deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt; R: Meyer-Hanno 
 Spal-Lapkr 13  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Chien; R: I Karaman 
 Spal 13  La fanciulla del WestJack Rance itWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Marco Arturo Marelli 
Liep 13  GotterdammerungAlberichMünchner Opernfestspiele, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
Liep 13  Das RheingoldAlberich deMünchner Opernfestspiele, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
Geg 13  SiegfriedDer WandererWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Geg-Birz 13  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Geg 13  Das RheingoldWotanWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Geg 13  SalomeJochanaan deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
Saus 13  GotterdammerungAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
Saus 13  SiegfriedAlberich deBayerische Staatsoper, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
Saus 13  Das RheingoldAlberichBayerische Staatsoper, MünchenD: Nagano; R: Kriegenburg 
Gruod 12-Geg 13  CarmenEscamillo frDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
Gruod 12-Birz 13  Die Frau ohne SchattenBarak deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
Lapkr 12-Kov 13  CarmenEscamillo frDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; R: Carlos Wagner 
Lapkr 12-Kov 13  SalomeJochanaan deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
Spal 12  FidelioDon Pizarro deThéâtre des Champs-Elysées, ParisD: Eivind Gullberg Jensen;
Rugs-Spal 12  FidelioDon Pizarro deBayerische Staatsoper, MünchenD: Eivind Gullberg Jensen; R: Bieito 
Rugs 12  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Rugpj 12  Die SoldatenStolzius deSalzburger FestspieleD: Metzmacher; R: Hermanis 
Bal-Birz 12  Die Frau ohne SchattenBarak deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
Bal-Geg 12  ParsifalAmfortasNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Saus-Vas 12  Tristan und IsoldeKurwenal deAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
Saus-Vas 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyDreieinigkeitsmosesWiener StaatsoperD: Metzmacher; R: J Deschamps 
Gruod 11-Liep 12  CarmenEscamilloDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober / Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Miracle/DapertutoNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Lapkr 11  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: C Thielemann; R: Bechtolf 
Spal 11-Birz 12  SiegfriedDer WandererOper FrankfurtD: Sebastian Weigle; R: V Nemirova 
Spal 11-Birz 12  CarmenEscamilloDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / Altstaedt; R: Carlos Wagner 
Spal 11  TannhauserBiterolf deOpéra National de ParisD: Mark Elder; R: Carsen 
Rugs 11-Geg 12  ArabellaMandrykaWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Liep 11  FalstaffSir John Falstaff itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Hampe 
Bal-Liep 11  Das RheingoldAlberichAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: T Knabe 
Bal-Birz 11  Die WalkureWotanWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Bal 11  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Kov-Geg 11  ParsifalAmfortasNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Vas 11  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Ralf Lange; R: I Karaman 
Vas 11  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober / Ralf Lange; R: I Karaman 
Lapkr-Gruod 10  Die Frau ohne SchattenBarak deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannLindorf...National Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
Liep-Rugpj 10  Acis e GalateaPolyphemBurgarena ReinsbergD: M Haselböck / David Drabek; R: Sturminger 
Birz-Liep 10  Das RheingoldAlberichAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: T Knabe 
Geg-Birz 10  Tristan und IsoldeKurwenalHungarian State Opera, BudapestD: Adam Fischer; R: Parditka / A Szemerédy 
Geg 10-Saus 11  Tristan und IsoldeKurwenal deState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / R Hein; R: Lombardero 
Bal 10  SiegfriedAlberich deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal 10  Das RheingoldAlberich deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal-Geg 10  GotterdammerungAlberich deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal-Birz 10  Pelleas et MelisandeGolaud frDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Mühlbach; R: Nel 
Bal 10  ParsifalAmfortas deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: K Horres 
Kov-Geg 10  Les contes d'HoffmannLindorf...National Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
Gruod 09-Saus 10  Der fliegende HollanderHolländer deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Georg Fritzsch; R: A Dresen 
Lapkr 09-Kov 10  SiegfriedAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Lapkr 09  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: I Karaman 
Lapkr 09-Kov 10  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Rugs-Spal 09  Peter GrimesCaptain Balstrode enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: I Karaman 
Geg-Birz 09  Das RheingoldAlberichWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Kov 09  Pelleas et MelisandeGolaudDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: J Fiore; R: Nel 
Vas 09  Pelleas et MelisandeGolaudDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: J Fiore; R: Nel 
Spal-Lapkr 08  Die Frau ohne SchattenBarakDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: J Fiore; R: Guy Joosten 
Liep-Rugpj 08  FidelioDon PizarroBurgarena ReinsbergD: M Haselböck; R: Sturminger 
Birz 08  Il turco in ItaliaSelimDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Alexander Joel / Mühlbach; R: Tobias Richter 
Geg 08  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: Fricsay 
Kov 08  ParsifalAmfortasDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: J Fiore; R: K Horres 
Lapkr-Gruod 07  Il turco in ItaliaSelimDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Alexander Joel / Mühlbach; R: Tobias Richter 
Rugs-Spal 07  Pelleas et MelisandeGolaudDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Stoehr; R: Nel 
Geg 07  Tristan und IsoldeKurwenalDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: J Fiore;
Bal-Birz 07  ParsifalAmfortasNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Hans Schüler 
Vas-Bal 07  SalomeJochanaanNationaltheater MannheimR: G Rech 
Vas-Geg 07  La traviataIl dottor GrenvilNationaltheater MannheimR: Dmitry Bertman 
Lapkr 06-Bal 07  La bohemeCollineNationaltheater MannheimR: Friedrich Meyer-Oertel 
Lapkr 06-Saus 07  A Midsummer Night's DreamBottomDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: R Reimer; R: David Walsh 
Spal-Lapkr 06  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: R Reimer; R: Fricsay 
Geg-Liep 06  TannhauserReinmar von ZweterNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: Chris Alexander 
Geg-Birz 06  Das RheingoldWotanDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Jonathan Darlington; R: K Horres 
Kov-Liep 06  Madama ButterflyLo zio BonzoNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Wolfgang Blum 
Vas-Birz 06  La bohemeCollineNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: Friedrich Meyer-Oertel 
Saus-Liep 06  La traviataIl dottor GrenvilNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: Dmitry Bertman 
Saus-Liep 06  Die ZauberfloteSarastroNationaltheater MannheimD: W Koloseus; R: Andrej Woron 
Saus-Geg 06  SalomeJochanaanNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin; R: G Rech 
Lapkr 05-Saus 06  Die ZauberfloteSarastroNationaltheater Mannheim
Lapkr-Gruod 05  Tristan und IsoldeKönig MarkeNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Ulrich Schwab 
Spal-Lapkr 05  Der fliegende HollanderDalandNationaltheater MannheimR: Winge 
Spal-Lapkr 05  DaliborKönig VladislavSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Grin; R: Torsten Fischer 
Spal 05-Birz 06  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater StuttgartD: Engelen / Zagrosek; R: Peter Konwitschny 
Spal 05-Bal 06  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNationaltheater MannheimD: W Koloseus; R: Jens Daniel Herzog 
Rugs 05-Geg 06  La forza del destinoFra Melitone itNationaltheater MannheimD: Frédéric Chaslin / Axel Kober; R: Oskarson 
Liep 05  Die WalkureWotanNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
Liep 05  Das RheingoldWotanNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
Birz-Liep 05  Les troyensNarbal/L'Ombre d'HectorNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: S Baumgarten 
Birz-Liep 05  DaliborKönig VladislavSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Grin; R: Torsten Fischer 
Birz-Liep 05  CarmenZunigaNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: C Alden 
Geg-Birz 05  TannhauserReinmar von ZweterNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Chris Alexander 
Kov-Geg 05  ParsifalAmfortasNationaltheater MannheimD: Adam Fischer / Axel Kober; R: Hans Schüler 
Kov-Liep 05  LohengrinEdleNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Ulrich Schwab 
Vas-Liep 05  Don CarlosUn frateNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Bieito 
Vas-Liep 05  Don CarlosIl Grande InquisitoreNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Bieito 
Vas-Birz 05  Der fliegende HollanderDalandNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Winge 
Saus-Liep 05  Madama ButterflyLo zio BonzoNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: Wolfgang Blum 
Saus-Bal 05  Boris GodunovPimenNationaltheater MannheimD: W Koloseus; R: Himmelmann 
Gruod 04-Bal 05  La traviataIl dottor GrenvilNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 04-Liep 05  FidelioDon PizarroNationaltheater MannheimD: E Dovico; R: F Steckel 
Lapkr 04-Birz 05  Die ZauberfloteSarastroNationaltheater MannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
Spal 04-Birz 05  L'elisir d'amoreDulcamaraNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: Schwalbach 
Spal 04-Liep 05  Tristan und IsoldeKönig MarkeNationaltheater MannheimD: Adam Fischer / Axel Kober; R: Ulrich Schwab 
Spal-Lapkr 04  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Jens Daniel Herzog 
Spal 03-Liep 04  Die ZauberfloteSarastro deNationaltheater MannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
Spal 03-Liep 04  Die Zauberflote2. geharnischter Mann deNationaltheater MannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
Spal 03-Bal 04  Der fliegende HollanderDalandNationaltheater MannheimD: E Dovico / W Koloseus; R: Winge 
Spal 03  OtelloMontano itNationaltheater MannheimD: E Dovico / Adam Fischer; R: Chris Alexander 
Spal 03-Liep 04  CarmenZuniga frNationaltheater MannheimD: E Dovico / Michael Cook / Axel Kober; R: C Alden 
Spal 03-Liep 04  CarmenEscamillo frNationaltheater MannheimD: E Dovico / Michael Cook / Axel Kober; R: C Alden 
Spal 03-Liep 04  Les troyensNarbal / L'Ombre d'Hector frNationaltheater MannheimD: Axel Kober; R: S Baumgarten