Tomasz Konieczny, basbaritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Tomasz Konieczny

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Biografija
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Hilbert[Gen, Pasaulis]
 Opera et Concert[Prancūzija, Monakas]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://https://www.facebook.com/tomasz.konieczny.524
 http://www.tomasz-konieczny.com

Kontaktai
 Informacija nepateikta
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 15  CardillacCardillacWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 Geg 15  Das RheingoldAlberichWien(SO)D: Rattle; R: Bechtolf 
 Kov-Bal 15  GotterdammerungAlberich deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Kov 15  SiegfriedAlberich deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Vas-Kov 15  Das RheingoldAlberich deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Saus 15  Tristan und IsoldeKurwenalWien(SO)D: Schneider.cond; R: McVicar 
 Gruod 14  ArabellaMandrykaWien(SO)D: U Schirmer; R: Bechtolf 
 Spal 14-Birz 15  SalomeJochanaanPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / Štrunc; R: Trelinski 
 Spal 14  SalomeJochanaanHong Kong(Opera)D: Neschling; R: Andrejs Žagars 
 Rugs 14  La fanciulla del WestSheriff Jack RanceWien(SO)D: Carignani; R: Marco Arturo Marelli 
 Liep-Rugpj 14  Don GiovanniIl Commendatore itSalzburg(Fest)D: Eschenbach; R: Bechtolf 
 Birz 14  Das RheingoldWotanWien(SO)D: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Birz 14  SiegfriedDer WandererWien(SO)D: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Geg-Birz 14  Die WalkureWotanWien(SO)D: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Bal-Geg 14  Die WalkureWotan deDuisburgD: Lukas Beikircher; R: K Horres 
 Bal 14  ParsifalAmfortasLuzern(Ostern)D: Andris Nelson;
 Gruod 13  FidelioDon PizarroWien(SO)D: Welser-Möst; R: Otto Schenk 
 Gruod 13  Hansel und GretelPeter deDuisburgD: Altstaedt; R: Meyer-Hanno 
 Lapkr 13  Peter GrimesCaptain Balstrode enDusseldorfD: W Chien; R: I Karaman 
 Lapkr 13-Vas 14  Hansel und GretelPeter deDusseldorfD: Altstaedt; R: Meyer-Hanno 
 Spal-Lapkr 13  Peter GrimesCaptain Balstrode enDuisburgD: W Chien; R: I Karaman 
 Spal 13  La fanciulla del WestJack Rance itWien(SO)D: Welser-Möst; R: Marco Arturo Marelli 
 Liep 13  GotterdammerungAlberichMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Liep 13  Das RheingoldAlberich deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Geg 13  SiegfriedDer WandererWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 Geg-Birz 13  Die WalkureWotanWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 Geg 13  Das RheingoldWotanWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 Geg 13  SalomeJochanaan deDuisburgD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Gürbaca 
 Saus 13  GotterdammerungAlberich deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Saus 13  SiegfriedAlberich deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Saus 13  Das RheingoldAlberichMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Gruod 12-Geg 13  CarmenEscamillo frDuisburgD: Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
 Gruod 12-Birz 13  Die Frau ohne SchattenBarak deDusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
 Lapkr 12-Kov 13  CarmenEscamillo frDusseldorfD: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; R: Carlos Wagner 
 Lapkr 12-Kov 13  SalomeJochanaan deDusseldorfD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Gürbaca 
 Spal 12  FidelioDon Pizarro deParis(CE)D: Eivind Gullberg Jensen;
 Rugs-Spal 12  FidelioDon Pizarro deMünchen(SO)D: Eivind Gullberg Jensen; R: Bieito 
 Rugs 12  ArabellaMandrykaWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 Rugpj 12  Die SoldatenStolzius deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Hermanis 
Bal-Birz 12  Die Frau ohne SchattenBarak deDusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
Bal-Geg 12  ParsifalAmfortasPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Saus-Vas 12  Tristan und IsoldeKurwenal deEssenD: Soltesz; R: Kosky 
Saus-Vas 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyDreieinigkeitsmosesWien(SO)D: Metzmacher; R: J Deschamps 
Gruod 11-Liep 12  CarmenEscamilloDusseldorfD: Axel Kober / Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Miracle/DapertutoPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Lapkr 11  Das RheingoldAlberichWien(SO)D: C Thielemann; R: Bechtolf 
Spal 11-Birz 12  SiegfriedDer WandererFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova 
Spal 11-Birz 12  CarmenEscamilloDuisburgD: Axel Kober / Altstaedt; R: Carlos Wagner 
Spal 11  TannhauserBiterolf deParis(Opera)D: Mark Elder; R: Carsen 
Rugs 11-Geg 12  ArabellaMandrykaWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Liep 11  FalstaffSir John Falstaff itDusseldorfD: Axel Kober; R: Hampe 
Bal-Liep 11  Das RheingoldAlberichEssenD: Soltesz; R: T Knabe 
Bal-Birz 11  Die WalkureWotanWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Bal 11  Das RheingoldAlberichWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Kov-Geg 11  ParsifalAmfortasPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Vas 11  Peter GrimesCaptain Balstrode enDusseldorfD: Ralf Lange; R: I Karaman 
Vas 11  Peter GrimesCaptain Balstrode enDuisburgD: Axel Kober / Ralf Lange; R: I Karaman 
Lapkr-Gruod 10  Die Frau ohne SchattenBarak deDuisburgD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannLindorf...Praha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
Liep-Rugpj 10  Acis e GalateaPolyphemReinsbergD: M Haselböck / David Drabek; R: Sturminger 
Birz-Liep 10  Das RheingoldAlberichEssenD: Soltesz; R: T Knabe 
Geg-Birz 10  Tristan und IsoldeKurwenalBudapest(SO)D: Adam Fischer; R: Parditka / A Szemerédy 
Geg 10-Saus 11  Tristan und IsoldeKurwenal dePraha(Statni)D: Latham-Koenig / R Hein; R: Lombardero 
Bal 10  SiegfriedAlberich deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal 10  Das RheingoldAlberich deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal-Geg 10  GotterdammerungAlberich deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Bal-Birz 10  Pelleas et MelisandeGolaud frDuisburgD: Mühlbach; R: Nel 
Bal 10  ParsifalAmfortas deDusseldorfD: Axel Kober; R: K Horres 
Kov-Geg 10  Les contes d'HoffmannLindorf...Praha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
Gruod 09-Saus 10  Der fliegende HollanderHolländer deDuisburgD: Georg Fritzsch; R: A Dresen 
Lapkr 09-Kov 10  SiegfriedAlberichWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Lapkr 09  Peter GrimesCaptain Balstrode enDuisburgD: Axel Kober; R: I Karaman 
Lapkr 09-Kov 10  Das RheingoldAlberichWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Rugs-Spal 09  Peter GrimesCaptain Balstrode enDusseldorfD: Axel Kober; R: I Karaman 
Geg-Birz 09  Das RheingoldAlberichWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Kov 09  Pelleas et MelisandeGolaudDusseldorfD: J Fiore; R: Nel 
Vas 09  Pelleas et MelisandeGolaudDuisburgD: J Fiore; R: Nel 
Spal-Lapkr 08  Die Frau ohne SchattenBarakDusseldorfD: J Fiore; R: Guy Joosten 
Liep-Rugpj 08  FidelioDon PizarroReinsbergD: M Haselböck; R: Sturminger 
Birz 08  Il turco in ItaliaSelimDuisburgD: Alexander Joel / Mühlbach; R: Tobias Richter 
Geg 08  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDusseldorfD: W Chien; R: Fricsay 
Kov 08  ParsifalAmfortasDuisburgD: J Fiore; R: K Horres 
Lapkr-Gruod 07  Il turco in ItaliaSelimDusseldorfD: Alexander Joel / Mühlbach; R: Tobias Richter 
Rugs-Spal 07  Pelleas et MelisandeGolaudDusseldorfD: Stoehr; R: Nel 
Geg 07  Tristan und IsoldeKurwenalDusseldorfD: J Fiore;
Bal-Birz 07  ParsifalAmfortasMannheimD: Axel Kober; R: Hans Schüler 
Vas-Bal 07  SalomeJochanaanMannheimR: Rech 
Vas-Geg 07  La traviataIl dottor GrenvilMannheimR: Dmitry Bertman 
Lapkr 06-Bal 07  La bohemeCollineMannheimR: Friedrich Meyer-Oertel 
Lapkr 06-Saus 07  A Midsummer Night's DreamBottomDusseldorfD: R Reimer; R: David Walsh 
Spal-Lapkr 06  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDusseldorfD: R Reimer; R: Fricsay 
Geg-Liep 06  TannhauserReinmar von ZweterMannheimD: Frédéric Chaslin; R: Chris Alexander 
Geg-Birz 06  Das RheingoldWotanDuisburgD: Jonathan Darlington; R: K Horres 
Kov-Liep 06  Madama ButterflyLo zio BonzoMannheimD: Axel Kober; R: Wolfgang Blum 
Vas-Birz 06  La bohemeCollineMannheimD: Frédéric Chaslin; R: Friedrich Meyer-Oertel 
Saus-Liep 06  La traviataIl dottor GrenvilMannheimD: Frédéric Chaslin; R: Dmitry Bertman 
Saus-Liep 06  Die ZauberfloteSarastroMannheimD: W Koloseus; R: Andrej Woron 
Saus-Geg 06  SalomeJochanaanMannheimD: Frédéric Chaslin; R: Rech 
Lapkr 05-Saus 06  Die ZauberfloteSarastroMannheim
Lapkr-Gruod 05  Tristan und IsoldeKönig MarkeMannheimD: Adam Fischer; R: Ulrich Schwab 
Spal-Lapkr 05  Der fliegende HollanderDalandMannheimR: Winge 
Spal-Lapkr 05  DaliborKönig VladislavSaarbruckenD: Grin; R: Torsten Fischer 
Spal 05-Birz 06  Die ZauberfloteSarastroStuttgartD: Engelen / Zagrosek; R: Konwitschny 
Spal 05-Bal 06  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminMannheimD: W Koloseus; R: Jens Daniel Herzog 
Rugs 05-Geg 06  La forza del destinoFra Melitone itMannheimD: Frédéric Chaslin / Axel Kober; R: Oskarson 
Liep 05  Die WalkureWotanMannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
Liep 05  Das RheingoldWotanMannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
Birz-Liep 05  Les troyensNarbal/L'Ombre d'HectorMannheimD: Axel Kober; R: S Baumgarten 
Birz-Liep 05  DaliborKönig VladislavSaarbruckenD: Grin; R: Torsten Fischer 
Birz-Liep 05  CarmenZunigaMannheimD: Axel Kober; R: C Alden 
Geg-Birz 05  TannhauserReinmar von ZweterMannheimD: E Dovico; R: Chris Alexander 
Kov-Geg 05  ParsifalAmfortasMannheimD: Adam Fischer / Axel Kober; R: Hans Schüler 
Kov-Liep 05  LohengrinEdleMannheimD: Axel Kober; R: Ulrich Schwab 
Vas-Liep 05  Don CarlosUn frateMannheimD: E Dovico; R: Bieito 
Vas-Liep 05  Don CarlosIl Grande InquisitoreMannheimD: E Dovico; R: Bieito 
Vas-Birz 05  Der fliegende HollanderDalandMannheimD: Adam Fischer; R: Winge 
Saus-Liep 05  Madama ButterflyLo zio BonzoMannheimD: E Dovico; R: Wolfgang Blum 
Saus-Bal 05  Boris GodunovPimenMannheimD: W Koloseus; R: Himmelmann 
Gruod 04-Bal 05  La traviataIl dottor GrenvilMannheimD: Axel Kober; R: Dmitry Bertman 
Lapkr 04-Liep 05  FidelioDon PizarroMannheimD: E Dovico; R: F Steckel 
Lapkr 04-Birz 05  Die ZauberfloteSarastroMannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
Spal 04-Birz 05  L'elisir d'amoreDulcamaraMannheimD: Axel Kober; R: Schwalbach 
Spal 04-Liep 05  Tristan und IsoldeKönig MarkeMannheimD: Adam Fischer / Axel Kober; R: Ulrich Schwab 
Spal-Lapkr 04  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminMannheimD: Adam Fischer; R: Jens Daniel Herzog 
Spal 03-Liep 04  Die ZauberfloteSarastro deMannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
Spal 03-Liep 04  Die Zauberflote2. geharnischter Mann deMannheimD: W Koloseus / Adam Fischer; R: Andrej Woron 
Spal 03-Bal 04  Der fliegende HollanderDalandMannheimD: E Dovico / W Koloseus; R: Winge 
Spal 03  OtelloMontano itMannheimD: E Dovico / Adam Fischer; R: Chris Alexander 
Spal 03-Liep 04  CarmenZuniga frMannheimD: E Dovico / Michael Cook / Axel Kober; R: C Alden 
Spal 03-Liep 04  CarmenEscamillo frMannheimD: E Dovico / Michael Cook / Axel Kober; R: C Alden 
Spal 03-Liep 04  Les troyensNarbal / L'Ombre d'Hector frMannheimD: Axel Kober; R: S Baumgarten