Uliana Alexyuk, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Uliana Alexyuk

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Atelier Musicale[Gen, Pasaulis]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://alexyuk.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Geg 17  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deHouston Grand OperaD: T Rösner; R: James Robinson 
 Liep 16  Das RheingoldWoglinde deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
 Birz-Liep 16  I Capuleti e i MontecchiGiuliettaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Squeo; R: T Hecker 
 Geg-Liep 16  CarmenFrasquita frBadisches Staatstheater KarlsruheR: A Thorwald 
 Saus-Bal 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Buribayev / Steven Moore; R: Y Kara 
 Lapkr-Gruod 15  Hansel und GretelTaumännchenBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ulrich Wagner; R: A Thorwald 
 Lapkr 15-Geg 16  La sonnambulaAminaBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Pier Luigi Pizzi 
 Spal 15-Saus 16  La bohemeMusetta itBadisches Staatstheater KarlsruheD: Willig; R: Anna Bergmann 
 Spal 15  ParsifalBlumenmädchen deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Keith Warner 
 Spal 15  Parsifal1. Knappe deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Keith Warner 
 Rugs 15-Geg 16  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Squeo / Willig; R: Ulrich Peters 
 Rugs 15-Bal 16  FalstaffNannetta itBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Spirei 
 Vas-Kov 15  Die PassagierinIvette ru,,d,e,,en,,p,l,,fr,,e,l,,csLyric Opera of ChicagoD: Andrew Davis; R: Pountney 
 Saus-Liep 15  La bohemeMusetta itBadisches Staatstheater KarlsruheD: Willig; R: Anna Bergmann 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesThe princess torn out of a storybookBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesThe fire in the fireplaceBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA nightingaleBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Spal 14-Birz 15  The Tsar's BrideMarfaBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Rozhdestvensky; R: Pevzner 
Geg 14  Die FledermausIdaHouston Grand OperaD: C Kier; R: Hume / Daniel Pelzig 
Bal-Geg 14  CarmenFrasquita frHouston Grand OperaD: Rory Macdonald; R: Ashford 
Kov 14  A Little Night MusicMrs Nordstrom enHouston Grand OperaD: Melear; R: Mizrahi / M Ozawa 
Saus-Vas 14  Die PassagierinIvette enHouston Grand OperaD: Patrick Summers; R: Pountney 
Gruod 13-Kov 14  Die FledermausAdele deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Spal-Lapkr 13  Die FledermausIdaHouston Grand OperaD: T Rösner / C Kier; R: Hume / Daniel Pelzig 
Geg-Liep 13  Ariadne auf NaxosZerbinetta deGlyndebourneD: V Jurowski; R: Katharina Thoma 
Bal 13  Ruslan i LyudmilaLyudmilaBolshoi Theatre, MoscowD: V Jurowski / R Sochaczewsky; R: Tcherniakov 
Kov-Liep 13  La sonnambulaAminaBolshoi Theatre, MoscowD: E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
Saus-Liep 13  CarmenMercédèsBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaBrigittaBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Spal-Lapkr 12  The Tsar's BrideMarfaBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
Vas-Liep 12  Die FledermausAdele deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
Lapkr 11-Geg 12  Die Zauberflote1. DameBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Lapkr 11-Vas 12  Ruslan i LyudmilaLyudmilaBolshoi Theatre, MoscowD: V Jurowski; R: Tcherniakov 
Rugpj 11  Competition3. PrizeThe Queen Sonja International Music Competition, Oslo
Vas-Kov 11  Die FledermausAdeleBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Gruod 10  La CerisaieAnyaBolshoi Theatre, MoscowD: Ceccherini;
Spal 10  L'Enfant et les sortilegessopranoBolshoi Theatre, MoscowD: Pionnier;
Spal 10-Geg 11  IolantaBrigittaBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov