Ulrich Reß, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Ulrich Reß

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Winkler[var(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  ElektraAegisthMünchen(Fest)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 Liep 15  Madama ButterflyGoroMünchen(Fest)D: Ranzani; R: Wolf Busse 
 Vas 15  Madama ButterflyGoroMünchen(SO)D: Ranzani; R: Wolf Busse 
 Lapkr-Gruod 14  Manon LescautIl maestro di balloMünchen(SO)D: Altinoglu; R: Neuenfels 
 Liep 14  Der RosenkavalierValzacchi deMünchen(Fest)D: Trinks; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 Liep 14  Le nozze di FigaroDon Basilio itMünchen(Fest)D: D Ettinger; R: D Dorn 
 Kov-Bal 14  Salome1. Jude deMünchen(SO)D: A Fisch; R: Friedkin 
 Kov 14  Der RosenkavalierValzacchi deParis(CE)D: Kirill Petrenko;
 Kov 14  Boris GodunovMissail ruMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Bieito 
 Kov 14  Der RosenkavalierValzacchi deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 Vas 14  Les contes d'HoffmannSpalanzani frMünchen(SO)D: Trinks; R: Richard Jones 
 Saus-Vas 14  TurandotAltoum itMünchen(SO)D: A Fisch; R: Padrissa 
 Gruod 13  Hansel und GretelDie Knusperhexe deMünchen(SO)D: Hanus; R: Richard Jones 
 Lapkr 13  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(SO)D: I Bolton; R: August Everding / Lehberger 
 Spal-Lapkr 13  RusalkaDer Förster csMünchen(SO)D: Hanus; R: Kušej 
 Spal 13  Der RosenkavalierValzacchi deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 Liep 13  Boris GodunovMissail ruMünchen(Fest)D: Nagano; R: Bieito 
 Liep 13  Das RheingoldMime deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Liep 13  Tristan und IsoldeEin junger Seemann deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
 Liep 13  FalstaffDr Cajus itMünchen(Fest)D: Carignani; R: E Gramss 
 Liep 13  Ariadne auf NaxosScaramuccio deMünchen(Fest)D: Bertrand de Billy; R: Carsen 
 Birz 13  TannhauserWalther von der VogelweideMünchen(Fest)D: Nagano; R: D Alden 
 Geg-Birz 13  Les contes d'HoffmannSpalanzani frMünchen(SO)D: Villaume; R: Richard Jones 
 Kov 13  Ariadne auf NaxosScaramuccio deMünchen(SO)D: Koenigs; R: Carsen 
 Kov 13  Tristan und IsoldeEin junger Seemann deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
 Vas-Kov 13  Boris GodunovMissail ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Bieito 
 Saus 13  SiegfriedMime deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Saus 13  Das RheingoldMimeMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Gruod 12  Die FledermausDr. BlindMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
 Gruod 12  Hansel und GretelDie Knusperhexe deMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: List 
 Lapkr-Gruod 12  Die ZauberfloteMonostatos deMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 Lapkr-Gruod 12  TurandotAltoum itMünchen(SO)D: Marco Armiliato; R: Padrissa 
 Lapkr 12  RusalkaDer Förster csMünchen(SO)D: Tatarnikov; R: Kušej 
 Spal-Lapkr 12  Dialogues des Carmelites1. commissaire frMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
 Rugs-Spal 12  TannhauserWalther von der Vogelweide deMünchen(SO)D: Nagano; R: D Alden / Ursuliak 
Liep 12  Der RosenkavalierValzacchiMünchen(Fest)D: Trinks; R: Otto Schenk 
Liep 12  TurandotAltoum itMünchen(Fest)R: Padrissa / La Fura dels Baus 
Liep 12  Les contes d'HoffmannSpalanzani frMünchen(Fest)D: Constantinos Carydis; R: Richard Jones 
Liep 12  Das RheingoldMime deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Geg 12  Le nozze di FigaroDon Basilio itMünchen(SO)R: D Dorn 
Bal 12  Parsifal3. Knappe deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
Kov 12  Eugene OneginTriquet ruMünchen(SO)D: Inkinen; R: Warlikowski 
Vas 12  Ariadne auf NaxosScaramuccioBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: Arlaud 
Vas 12  Das RheingoldMimeMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Gruod 11  Die FledermausDr. BlindMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
Gruod 11-Bal 12  TurandotAltoumMünchen(SO)D: Zubin Mehta; R: Padrissa / La Fura dels Baus 
Spal-Lapkr 11  Les contes d'HoffmannSpalanzaniMünchen(SO)D: Constantinos Carydis; R: Richard Jones 
Spal-Lapkr 11  Der RosenkavalierValzacchi deMünchen(SO)D: Segerstam; R: Otto Schenk 
Spal 11  Ariadne auf NaxosScaramuccioMünchen(SO)D: Nagano; R: Carsen 
Liep 11  Tristan und IsoldeEin junger SeemannMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
Liep 11  Ariadne auf NaxosValzacchiMünchen(Fest)D: Segerstam; R: Otto Schenk / Jürgen Rose 
Liep 11  RusalkaDer Heger csMünchen(Fest)D: Hanus; R: Kušej 
Liep 11  Ariadne auf NaxosScaramuccioMünchen(Fest)D: Nagano; R: Carsen 
Liep 11  Saint Francois d'AssiseFrère Élie frMünchen(Fest)D: Nagano; R: H Nitsch 
Birz-Liep 11  Der RosenkavalierValzacchiMünchen(SO)D: Segerstam; R: Otto Schenk / Jürgen Rose 
Bal 11  Parsifal3. KnappeMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
Bal 11  Dialogues des Carmelites1. commissaireMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
Saus 11  Ariadne auf NaxosScaramuccioMünchen(SO)D: Nagano; R: Carsen 
Gruod 10  Die FledermausDr BlindMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
Gruod 10  Hansel und GretelDie Knusperhexe itMünchen(SO)D: J Debus / A Fisch; R: List 
Spal 10-Birz 11  RusalkaDer Heger csMünchen(SO)D: Hanus; R: Kušej 
Rugs-Spal 10  Le nozze di FigaroDon Basilio itMünchen(SO)D: Constantinos Carydis; R: D Dorn 
Rugs-Gruod 10  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(SO)D: Soddy / Altinoglu; R: August Everding / Lehberger 
Liep 10  TannhauserWalther von der VogelweideMünchen(Fest)D: Nagano; R: D Alden 
Liep 10  Dialogues des Carmelites1. commissaireMünchen(Fest)D: Nagano; R: Tcherniakov 
Bal 10  PalestrinaDer Bischof von BudojaMünchen(SO)D: A Fisch; R: Stückl 
Kov-Bal 10  Dialogues des Carmelites1. commissaireMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
Saus-Vas 10  SalomeHerodes deMünchen(SO)D: J Debus; R: Friedkin 
Saus 10  TannhauserWalther von der VogelweideMünchen(SO)D: Nagano; R: D Alden 
Saus 10  La traviataGastone itMünchen(SO)D: D Ettinger; R: Günter Krämer 
Gruod 09  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding 
Lapkr 09  Eugene OneginTriquet ruMünchen(SO)D: D Jurowski; R: Warlikowski 
Rugs-Spal 09  Ariadne auf NaxosScaramuccio deMünchen(SO)D: J Lacombe; R: Carsen 
Liep 09  FalstaffDr Cajus itMünchen(Fest)D: Luisi; R: E Gramss 
Liep 09  Ariadne auf NaxosScaramuccio deMünchen(Fest)D: Bertrand de Billy; R: Carsen 
Liep 09  PalestrinaDer Bischof von Budoja deMünchen(Fest)D: Simone Young; R: Stückl 
Birz 09  Der RosenkavalierValzacchi deMünchen(SO)D: Schneider.cond / A Fisch;
Geg 09  Le nozze di FigaroDon Basilio itMünchen(SO)D: Netopil; R: D Dorn 
Geg 09  Madama ButterflyGoro itMünchen(SO)D: Valcuha; R: Wolf Busse 
Bal 09  Parsifal3. Knappe deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
Kov 09  FalstaffDr Cajus itMünchen(SO)D: Soltesz / Luisi; R: E Gramss 
Vas 09  ElektraAegisthMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; R: H Wernicke 
Saus-Vas 09  PalestrinaDer Bischof von Budoja deMünchen(SO)D: Simone Young; R: Stückl 
Gruod 08-Vas 09  Die FledermausDr BlindMünchen(SO)D: Eschwé; R: Lehberger 
Gruod 08  Die ZauberfloteMonostatosMünchen(SO)D: Netopil; R: August Everding 
Gruod 08  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(SO)D: C Meister; R: List 
Lapkr-Gruod 08  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(SO)D: Graeme Jenkins; R: List 
Lapkr 08  SiegfriedMime deFirenze(Comunale)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
Spal-Lapkr 08  Eugene OneginTriquet ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Warlikowski 
Spal 08  Salome1. Jude deMünchen(SO)D: Nagano; R: Friedkin 
Birz-Gruod 08  Doktor FaustEin Leutnant,1. Student aus Krakau, Student I aus WittenbergMünchen(SO)D: Netopil; R: Nicolas Brieger