Uwe Schenker-Primus, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Uwe Schenker-Primus

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Agentur Wrage[Pasaulis]
 Agentur Seifert

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.schenker-primus.de

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Saus-Geg 14  WertherLe Bailli frWeimarD: Martin Hoff; R: Talke 
 Lapkr 13-Vas 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itBremerhavenD: Veselka; R: von Götz 
 Lapkr 13-Saus 14  Hansel und GretelPeterWeimarD: Martin Hoff; R: Wiegand / Valentin Schwarz 
 Rugs 13-Bal 14  Madama ButterflySharpless itWeimarD: Martin Hoff; R: Höckmayr 
 Rugs 13-Bal 14  LohengrinDer Heerrufer des Königs deWeimarD: S Solyom; R: T Kratzer 
  13-Bal 14  FalstaffSir John Falstaff itWeimarD: S Solyom; R: Hartmannshenn 
 Bal-Birz 13  Ein TraumspielOffizier deWeimarD: S Solyom; R: Sedelmayer 
 Kov-Birz 13  FaustValentin frWeimarD: F Bender; R: Wiegand 
 Saus-Liep 13  La traviataGiorgio Germont itWeimarD: S Solyom / Martin Hoff; R: Wiegand 
 Gruod 12-Kov 13  Don GiovanniLeporelloBremerhavenD: Veselka; R: Nürnberger 
 Gruod 12-Saus 13  Hansel und GretelPeter deWeimarD: Martin Hoff; R: Wiegand / Valentin Schwarz 
 Lapkr 12-Geg 13  Die FledermausNoRoleWürzburgD: Sanguineti; R: Georg Rootering 
 Spal 12-Geg 13  FalstaffSir John Falstaff itWeimarD: S Solyom; R: Hartmannshenn 
 Spal 12-Geg 13  FalstaffFord itWeimarD: S Solyom; R: Hartmannshenn 
 Rugs 12-Birz 13  Die ZauberfloteDer Sprecher deWeimarD: F Bender; R: Rech 
Bal-Birz 12  ArabellaGraf Dominik deWeimarD: S Solyom / Martin Hoff; R: Wiegand / Valentin Schwarz 
Kov-Birz 12  Tristan und IsoldeKurwenalWürzburgD: Calesso / Sanguineti; R: Hermann Schneider 
Gruod 11-Birz 12  Die lustige WitweGraf DaniloWeimarD: Martin Hoff; R: Steier 
Gruod 11-Geg 12  La traviataGiorgio Germont itWeimarD: S Solyom / Martin Hoff; R: Wiegand 
Spal 11-Geg 12  Die ZauberfloteDer SprecherWeimarD: F Bender; R: Rech 
Spal 11-Geg 12  FaustValentin frWeimarD: F Bender; R: Wiegand 
Spal 11-Kov 12  Der WildschutzGraf von EberbachWeimarD: Martin Hoff; R: Pilavachi 
Rugs 11-Geg 12  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itWeimarD: S Solyom / F Bender; R: Susanne Gauchel 
Bal-Liep 11  Die lustige WitweGraf DaniloWeimarD: Martin Hoff; R: Steier 
Gruod 10-Vas 11  Die ZauberfloteDer SprecherWeimarD: F Bender; R: Rech 
Gruod 10-Saus 11  Don GiovanniDon GiovanniWeimarD: E Mazzola / F Bender; R: Wiegand / Steier 
Lapkr 10  Zar und ZimmermannPeter der ErsteLeipzigD: S Diederich; R: Dominik Wilgenbus 
Spal 10-Kov 11  Der WildschutzGraf von EberbachWeimarD: Martin Hoff; R: Pilavachi 
Spal 10-Bal 11  Eugene OneginEugen OneginWeimarD: Gregor Bühl / Martin Hoff; R: Wiegand 
Rugs 10-Geg 11  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itWeimarD: S Solyom / F Bender; R: Susanne Gauchel 
Rugs 10-Saus 11  Die CsardasfurstinFeri von KerekesErfurt(Theater)D: J Pell; R: Schneyder 
Birz-Liep 10  Eugene OneginEugen Onegin ruWeimarD: S Solyom; R: Susanne Øglænd 
Bal-Birz 10  Der WildschutzGraf von EberbachWeimarD: Martin Hoff; R: Pilavachi 
Spal 09-Bal 10  Die CsardasfurstinFeri von KerekesErfurt(Theater)D: Calesso; R: Schneyder 
Rugs 09-Vas 10  PagliacciSilvio itWeimarD: Martin Hoff; R: Steier 
Birz-Liep 09  Die ZauberflotePapagenoWürzburgD: Seers; R: Velte 
Geg-Liep 09  TannhauserWolfram Von EschenbachWürzburgD: Seers; R: Hermann Schneider 
Saus-Bal 09  Cosi fan tutteGuglielmoWürzburgD: Aslund; R: Stengele 
Gruod 08-Kov 09  WunderhornHeinrichWürzburgD: Pakusch; R: Hermann Schneider 
Rugs 08-Saus 09  TurandotPingWürzburgD: Jin Wang; R: Schildknecht