Vadim Tikhonov, tenor 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Vadim Tikhonov,  tenor
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Future performances[P] Premjera
Current performances 
Vadim Tikhonov: Užimtumo planas
Nuo Opera 
26-30 Bal 2017 Der Rosenkavalier deDer Haushofmeister bei der Feldmarschallin Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sanderling, R:Lawless)
Bolshoi Theatre
2 Vas-14 Geg 2017 La traviata Giuseppe Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sokhiev, R:Zambello)
Bolshoi Theatre
18 Rugs 2016-27 Geg 2017 Boris Godunov Boyar from Kromy Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sokhiev, R:Ushakov)
Bolshoi Theatre
18 Rugs 2016-27 Geg 2017 Boris Godunov Boyar-in-Attendance Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sokhiev, R:Ushakov)
Bolshoi Theatre
Kov-Geg 2016 The Stone Guest [P] First Guest Bolshoi Theatre, Moscow (D:Grishanin, R:Belyanushkin)
Kov 2016 Charodeyka Balakin Bolshoi Theatre, Moscow (D:Lazarev, R:Titel)
Vas-Birz 2016 Katerina Izmaylova [P] First labourer/ Second labourer/ Coachman/ Drunken guest Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sokhiev, R:Tuminas)
Gruod 2015-Saus 2016 The Story of Kai and Gerda The First Actor Bolshoi Theatre, Moscow (D:Grishanin, R:Belyanushkin)
Gruod 2015-Saus 2016 The Story of Kai and Gerda The First Robber Bolshoi Theatre, Moscow (D:Grishanin, R:Belyanushkin)
Lapkr 2015-Geg 2016 La sonnambula Un Notaio Bolshoi Theatre, Moscow (D:Klinichev, R:Pizzi)
Rugs 2015-Geg 2016 La traviata Giuseppe Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sokhiev / Klinichev, R:Zambello)
Rugs 2015-Geg 2016 Boris Godunov ruBoyar from Kromy Bolshoi Theatre, Moscow (D:Rubikis, R:Baratov(original), Ushakov)
Rugs 2015-Geg 2016 Boris Godunov ruBoyar-in-Attendance Bolshoi Theatre, Moscow (D:Rubikis, R:Baratov(original), Ushakov)
Rugs 2015-Geg 2016 Boris Godunov ruMisail Bolshoi Theatre, Moscow (D:Rubikis, R:Baratov(original), Ushakov)
Birz 2015 Der Rosenkavalier Der Haushofmeister bei der Feldmarschallin Bolshoi Theatre, Moscow (D:Soltesz, R:Lawless)
Kov-Geg 2015 Prince Igor Ovlur Bolshoi Theatre, Moscow (D:Klinichev, R:Lyubimov)
Kov-Geg 2015 Prince Igor Ovlur Bolshoi Theatre, Moscow (D:Klinichev, R:Lyubimov)
Saus 2015 The Fiery Angel The Doctor Bolshoi Theatre, Moscow (D:Jurowski, R:Zambello)
Lapkr 2014-Geg 2015 La bohème Parpignol Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sokhiev / Bogorad, R:Mirdita)
Spal 2014-Birz 2015 La sonnambula itUn Notaio Bolshoi Theatre, Moscow (D:Reynolds / Klinichev / Soloviev, R:Pizzi)
Spal 2014-Kov 2015 Charodeyka Balakin Bolshoi Theatre, Moscow (D:Lazarev, R:Titel)
Spal 2014-Birz 2015 La traviata Giuseppe Bolshoi Theatre, Moscow (D:Klinichev / Sokhiev, R:Zambello)
Rugs 2014-Kov 2015 Boris Godunov ruBoyar-in-Attendance/ Boyar from Kromy Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sorokin / Polianichko, R:Baratov(original), Ushakov)
Rugs 2014-Kov 2015 Boris Godunov ruMisail Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sorokin / Polianichko, R:Baratov(original), Ushakov)
Bal 2014 Prince Igor Ovlur Bolshoi Theatre, Moscow (D:Klinichev, R:Lyubimov)
Bal 2014 Charodeyka Balakin Bolshoi Theatre, Moscow (D:Lazarev, R:Titel)
Vas-Kov 2014 The Fiery Angel The Doctor Bolshoi Theatre, Moscow (D:Jurowski, R:Zambello)
Saus 2014 Nabucco Abdallo Bolshoi Theatre, Moscow (D:Soloviev, R:Kislyarov)
Lapkr 2013-Liep 2014 La traviata Giuseppe Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sinaisky / Campellone / Klinichev, R:Zambello)
Lapkr 2013-Birz 2014 Iolanta Alméric Bolshoi Theatre, Moscow (D:Khvatynets / Sorokin / Soloviev, R:Ansimov)
Spal 2013-Geg 2014 Le coq d'or Le Prince Guidon Bolshoi Theatre, Moscow (D:Soloviev / Klinichev, R:Serebrennikov)
Spal 2013-Liep 2014 Tosca itSpoletta Bolshoi Theatre, Moscow (D:Klinichev / Bogorad / Treviño, R:Pokrovsky)
Spal 2013-Liep 2014 Boris Godunov ruMisail Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sorokin / Sinaisky, R:Baratov(original), Ushakov)
Rugs 2013 Pikovaya Dama Master of ceremonies Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sinaisky / Sorokin, R:Fokin)
Geg 2013 Nabucco Abdallo Bolshoi Theatre, Moscow (D:Güttler / Soloviev, R:Kislyarov)
Kov-Liep 2013 Der Rosenkavalier Der Haushofmeister bei der Feldmarschallin Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sinaisky / Mueller, R:Lawless)
Kov-Liep 2013 La sonnambula [P] Un Notaio Bolshoi Theatre, Moscow (D:Mazzola, R:Pizzi)
Gruod 2012-Birz 2013 Prince Igor [P] Ovlur Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sinaisky, R:Lyubimov)
Lapkr 2012-Geg 2013 Boris Godunov Misail Bolshoi Theatre, Moscow (D:Sinaisky / Sorokin, R:Baratov(original), Ushakov)
Lapkr 2012-Saus 2013 Tosca itSpoletta Bolshoi Theatre, Moscow (D:Bogorad / Treviño, R:Pokrovsky)
Spal-Lapkr 2012 The Tsar's Bride Elisa Bomelius Bolshoi Theatre, Moscow (D:Soloviev / Sinaisky, R:Moralev)
Spal 2012-Bal 2013 La traviata [P] Giuseppe Bolshoi Theatre, Moscow (D:Campellone / Klinichev, R:Zambello)
Rugs 2012-Kov 2013 Charodeyka Balakin Bolshoi Theatre, Moscow (D:Lazarev, R:Titel)

 Permalink: operabase.com/a/Vadim_Tikhonov/20103/lt