Valdis Jansons, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Valdis Jansons

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Biografija
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 PBMusic[Gen, Pasaulis]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.valdisjansons.com/
 http://www.pbmusic.it

Kontaktai
 info@valdisjansons.com
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Rugpj 15  La traviataGiorgio GermontOpera på Skäret, KopparbergD: Mottadelli; R: A Niclasson 
 Birz 15  CarmenEscamilloState Opera PlovdivD: Tchobanov;
 Geg 15  CarmenEscamilloOpera di GenovaD: Auguin; R: Davide Livermore 
 Bal 15  Billy BuddMr RedburnOpera di GenovaD: A Battistoni; R: Davide Livermore 
 Bal 15  Billy BuddBilly BuddOpera di GenovaD: A Battistoni; R: Davide Livermore 
 Kov 15  L'amico FritzDavidOpera di GenovaD: A Battistoni;
 Kov 15  L'elisir d'amoreBelcoreTeatru Manoel, ValettaD: Philip Walsh; R: Mulholland 
 Gruod 14  Madama ButterflySharplessTeatro Rendano di CosenzaD: Hold-Garrido; R: Travaglini 
 Spal 14  CarmenEscamilloEnte Concerti Marialisa de Carolis, SassariD: Bayl; R: A Cigni 
 Rugs 14  Cosi fan tutteGuglielmoPafos Aphrodite Festival
 Rugpj 14-Geg 15  Don GiovanniDon GiovanniState Opera Rousse, RuseD: Martin Panteleev; R: Draganoff 
 Rugpj 14  PagliacciSilvioTaormina ArteD: Yang Yang; R: Castiglione 
 Rugpj 14  Cavalleria rusticanaAlfioTaormina ArteD: L Malheiro; R: Castiglione 
Geg 14  CarmenEscamilloOpera di GenovaD: A Battistoni; R: Davide Livermore 
Bal 14  CarmenEscamilloTheatro Municipal do Rio de JaneiroD: Karabtchevsky; R: A Aguilera 
Kov 14  Le nozze di FigaroFigaroOpera di GenovaD: Wildner; R: M Spada 
Saus 14  RusalkaHajnyOpéra de Monte-CarloD: Lawrence Foster; R: Kaegi 
Saus 14  CarmenEscamilloTeatro di PisaD: Carlo Goldstein; R: Francesco Esposito 
Lapkr 13  CarmenEscamilloTeatro del Giglio, LuccaD: Carlo Goldstein; R: Francesco Esposito 
Lapkr 13  CarmenEscamilloTeatro Goldoni, LivornoD: Carlo Goldstein; R: Francesco Esposito 
Rugs 13  ToscaScarpiaTeatro Lirico Sperimentale di SpoletoD: C Palleschi; R: L Dolcini 
Rugs 13-Birz 14  Lucia di LammermoorEnrico Ashton itLatvian National Opera, RigaD: Stiller / Butāns; R: Andrejs Žagars 
Rugpj 13  Cavalleria rusticanaAlfioTaormina ArteD: L Malheiro; R: Castiglione 
Liep 13  Carmina BuranabaritonoTeatro di San Carlo, NapoliD: Jordi Bernàcer; R: Shen Wei 
Geg 13  Don GiovanniMasettoTeatro Verdi di SalernoD: Oren;
Bal 13  Marco PoloMarco PoloHNK Ivana pl Zajca RijekaD: Orešković; R: Ozren Prohić 
Bal-Geg 13  Il trovatoreIl Conte di LunaTeatro Nacional de São Carlos, LisboaD: Martin André; R: Francesco Esposito 
Vas 13  Lucia di LammermoorEnrico AshtonBolshoi Theatre, MoscowD: Vilumanis; R: Andrejs Žagars 
Vas 13  Don GiovanniDon GiovanniMacedonian Opera and Ballet, SkopjeD: D'Agostini; R: L Pugliese 
Saus 13  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaTeatro di PisaD: Pasqualetti; R: L Pugliese 
Spal 12  RigolettoMarulloTeatro Regio di ParmaD: Oren / Ciampa; R: E Brusa 
Kov 12  La traviataIl Marchese d'ObignyTeatro Comunale BolzanoD: Pietro Rizzo; R: Cucchi 
Kov 12  La traviataIl marchese d'ObignyTeatro Municipale di PiacenzaD: Pietro Rizzo; R: Cucchi 
Kov 12  La traviataIl Marchese d'ObignyTeatro Comunale di ModenaD: Pietro Rizzo; R: Cucchi 
Gruod 11-Vas 12  La bohemeMarcelloOpera di GenovaD: Guidarini; R: A Fornari 
Lapkr 11  Don GiovanniDon GiovanniMacedonian Opera and Ballet, SkopjeD: D'Agostini; R: L Pugliese 
Lapkr 11-Vas 12  Gianni SchicchiMarcoOpera di GenovaD: V Galli; R: R Panerai 
Spal-Lapkr 11  Die ZauberfloteDer SprecherOpera di GenovaD: Wildner; R: D Abbado / Stetka 
Spal-Lapkr 11  Die Zauberflote1. PriesterOpera di GenovaD: Wildner; R: D Abbado / Stetka 
Geg 11  Don GiovanniDon GiovanniMacedonian Opera and Ballet, SkopjeD: Balaburski; R: L Pugliese 
Liep 10  La traviataIl Barone DoupholOpera Giocosa, SavonaD: F Carminati; R: Stefano Monti 
Birz 10  LuluNoRoleWiener FestwochenD: D Gatti; R: Peter Stein / Vesperini 
Bal 10  LuluEin JournalistTeatro alla Scala, MilanoD: D Gatti; R: Peter Stein 
Saus 10  La bohemeMarcelloTeatro Filarmonico, VeronaD: A Battistoni; R: Stefanutti 
Spal 09  La bohemeNoRoleTeatro Ponchielli di CremonaD: Damian Iorio; R: Stefanutti 
Spal 09  La bohemeSchaunardTeatro Sociale di Como - AsLiCoD: Damian Iorio; R: Stefanutti 
Spal 09  La bohemeMarcelloTeatro Sociale di Como - AsLiCoD: Damian Iorio; R: Stefanutti 
Liep 09  RigolettoMonteroneTeatro Sociale di Como - AsLiCoD: D'Agostini; R: Stefanutti 
Saus 09  I lombardi alla prima crociataAccianoTeatro Regio di ParmaD: D Callegari; R: Puggelli 
Lapkr 08  Il viaggio a ReimsTrombonokTeatro G B Pergolesi, JesiD: Vlasenko; R: Sagi / Courir 
Rugpj 08  Il viaggio a ReimsTrombonokRossini Opera Festival, PesaroD: Vlasenko; R: Sagi 
Lapkr 07  Gianni SchicchiSimoneTeatro di PisaD: Aldo Sisillo; R: Pezzoli 
Lapkr 07  Il tabarroIl TalpaTeatro di PisaD: Aldo Sisillo; R: Pezzoli