Valentin Prolat, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Valentin Prolat

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Lapkr 15-Bal 16  Boris GodunovShuyskyNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 Rugs 15-Bal 16  RusalkaprincNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Geg-Birz 15  From the House of the DeadStařičký vězeňNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Špinar 
 Kov-Geg 15  Boris GodunovKníže ŠujskijNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 Spal 14-Bal 15  Pad ArkunaRutanNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14-Saus 15  Les contes d'HoffmannHoffmannJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 Rugs 14-Bal 15  RusalkaPrinceNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Geg 14  RusalkaPrincSNG MariborD: J Kyzlink; R: J Nekvasil 
 Bal-Birz 14  Les contes d'HoffmannHoffmannJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 Saus-Geg 14  JenufaŠteva csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
 Spal 13-Geg 14  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Spal 13-Geg 14  Eugene OneginLenskijND BrnoD: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
 Rugs 13-Geg 14  LibuseŠťáhlav on Radbuza csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 Rugs 13-Geg 14  CarmenDon José frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Rugs 13-Saus 14  FaustFaust frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Saus-Geg 13  JenufaŠteva csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
Saus-Geg 13  FaustFaustJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
Gruod 12  Prince IgorVladimír Igorjevič ruJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Tarant 
Gruod 12-Kov 13  Eugene OneginLenskijND BrnoD: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
Spal 12-Geg 13  LibuseŠťáhlav on RadbuzaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
Spal 12  Kat'a KabanovaTichon Ivanyč Kabanov csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
Spal 12-Saus 13  ArmidaRinaldNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
Rugs 12-Geg 13  CarmenDon José frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
Rugs 12-Geg 13  Les contes d'HoffmannHoffmannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Bal-Birz 12  Kat'a KabanovaTichon Ivanyc KabanovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
Lapkr 11-Kov 12  Les contes d'HoffmannHoffmannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
Spal 11-Geg 12  LibuseŠťáhlav on RadbuzaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Petr Novotný 
Rugs 11-Geg 12  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 11-Geg 12  CarmenDon José frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 11  Les contes d'HoffmannHoffmannPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
Geg-Liep 11  JenufaŠteva csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
Spal 10-Geg 11  LibuseŠťáhlav on Radbuza csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Spal 10-Birz 11  Kat'a KabanovaTichon Ivanyč KabanovNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Robert Wilson 
Rugs 10-Geg 11  Prodana nevestaJeníkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
Rugs 10-Bal 11  CarmenDon José frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Rugs 10-Saus 11  La traviataAlfredo Germont itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 10-Birz 11  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 10-Geg 11  Les contes d'HoffmannHoffmannNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka