Vasily Ladyuk, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Vasily Ladyuk

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Lombardo[(us,ca)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Spal-Gruod 14  La traviataGiorgio GermontMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Zambello 
 Rugs-Lapkr 14  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Polianichko / Soloviev; R: Tcherniakov 
 Geg 14  Carmina BuranaBarytonSaint-Etienne(Espl)D: Campellone;
 Lapkr 13-Liep 14  La traviataGiorgio GermontMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Lapkr 13-Birz 14  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov / Polianichko; R: Tcherniakov 
 Rugs 13-Bal 14  PagliacciSilvioMoscow(Novaya)D: Campellone;
 Rugpj 13-Bal 14  Eugene OneginOneginMoscow(Novaya)D: E Samoilov / Andrey Lebedev; R: Artsibashev 
 Birz-Liep 13  Eugene OneginOnegin ruTel AvivD: Sinaisky / Buribayev; R: Tcherniakov 
 Kov 13  AtahualpaFrancisco PizarroLima(Fest)D: López-Gómez; R: A Chacón 
 Vas-Birz 13  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov 
 Gruod 12-Birz 13  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Karabits / Buribayev; R: Tcherniakov 
 Spal 12-Bal 13  La traviataGiorgio GermontMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Klinichev; R: Zambello 
Birz 12  Les Pecheurs de perlesZurgaLas Palmas(Opera)D: Y Abel; R: Pontiggia 
Saus-Kov 12  La bohemeMarcelloOslo(DNO)D: Eivind Gullberg Jensen / Karabits; R: Herheim 
Gruod 11-Bal 12  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Buribayev / Karabits; R: Tcherniakov 
Geg 11  Ariadne auf NaxosHarlekinNew York(Met)D: Luisi; R: Moshinsky 
Saus-Geg 11  Eugene OneginEugene OneginMoscow(Bolshoi)D: V Borisov / Polianichko; R: Tcherniakov 
Gruod 10-Saus 11  Eugene OneginEugene Onegin ruOslo(DNO)D: Eivind Gullberg Jensen; R: Jakub Korčák 
Spal 10  Boris GodunovAndrej ŠčelkalovTorino(Regio)D: Noseda; R: Konchalovsky 
Rugs 10  Eugene OneginEugene OneginLuzern(Fest)D: D Jurowski;