Vyacheslav Pochapsky, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Vyacheslav Pochapsky

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov-Geg 15  Prince IgorVladimir YaroslavichBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Vas-Geg 15  Pikovaya DamaSurinBolshoi Theatre, MoscowD: M Jurowski; R: Dodin 
 Vas 15  RequiembasseThéâtre des Champs-Elysées, ParisD: V Jurowski;
 Saus 15  Boris GodunovPimenMikhailovsky Theatre, St PetersburgD: V Jurowski; R: Fialkovsky 
 Gruod 14-Bal 15  RigolettoMonteroneBolshoi Theatre, MoscowD: Pidò / A Soloviev; R: Carsen 
 Lapkr 14-Birz 15  IolantaRenéMikhailovsky Theatre, St PetersburgD: Nyaga / Valentin Bogdanov; R: Shepelyov 
 Spal 14-Vas 15  Don CarlosIl Grande InquisitoreBolshoi Theatre, MoscowD: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
 Spal 14-Kov 15  CharodeykaMamyrovBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovVarlaam ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Bal 14  Prince IgorVladimir YaroslavichBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 Bal 14  CharodeykaMamyrovBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 Gruod 13-Birz 14  Don CarlosIl Grande InquisitoreBolshoi Theatre, MoscowD: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantaReneBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orTsar DodonBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Liep 14  Boris GodunovVarlaam ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 13-Birz 14  IolantaRené ruMikhailovsky Theatre, St PetersburgD: Valentin Bogdanov; R: Shepelyov 
 Rugs 13  Pikovaya DamaSurinBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
Gruod 12-Birz 13  Prince IgorVladimir YaroslavichBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Y Lyubimov 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaKing RenéBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Spal-Lapkr 12  The Tsar's BrideSobakinBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
Rugs 12-Kov 13  CharodeykaMamyrovBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Birz-Liep 12  CharodeykaMamyrovBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Geg 12  Pikovaya DamaSurinBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
Gruod 11-Bal 12  The Tsar's BrideVasily Stepanovich Sobakin ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sinkevich / Sinaisky; R: Moralev 
Spal 11-Bal 12  IolantaRene ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Kov 11  Lady Macbeth of MtsenskPriestBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Chkheidze 
Saus 11  IolantaEbn-Chakia ruSächsische Staatsoper, DresdenD: V Jurowski;
Spal 10-Bal 11  The Tsar's BrideVasily Stepanovich SobakinBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev 
Spal 10  L'Enfant et les sortilegesbassBolshoi Theatre, MoscowD: Pionnier;
Spal 10-Geg 11  IolantaKing Rene of ProvenceBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs-Lapkr 10  Le coq d'orTsar DodonBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov