Wolfgang Ablinger-Sperrhacke, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Wolfgang Ablinger-Sperrhacke

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Artists Mgt Vienna

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.ablinger-sperrhacke.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg-Birz 15  LuluDer Prinz/Der Kammerdiener/Der MarquisMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Tcherniakov 
 Kov 15  Die ZauberfloteMonostatosAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht / Madaras; R: McBurney 
 Saus-Vas 15  Die SoldatenNoRole deMilano(Scala)D: Metzmacher; R: Hermanis 
 Lapkr 14-Saus 15  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(SO)D: Hanus; R: Richard Jones 
 Spal 14-Birz 15  SalomeHerodesWien(SO)D: Altinoglu / Simone Young / Schneider.cond; R: Barlog 
 Rugs 14  GurreliederKlaus NarrAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; R: Audi 
 Birz-Rugpj 14  La finta giardinieraDon Anchise itGlyndebourneD: Ticciati; R: Frederic Wake-Walker 
 Bal-Geg 14  SalomeHerodes deZurich(Oper)D: Altinoglu; R: Bechtolf 
 Vas 14  SiegfriedMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Saus-Vas 14  Das RheingoldMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Lapkr-Gruod 13  Der RosenkavalierValzacchi deNew York(Met)D: E Gardner; R: Nathaniel Merrill 
 Spal 13  WozzeckHauptmann deMünchen(SO)D: Koenigs; R: Kriegenburg 
 Rugpj-Rugs 13  SiegfriedMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Liep 13  SiegfriedMime deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Geg-Liep 13  Ariadne auf NaxosDer Tanzmeister deGlyndebourneD: V Jurowski; R: Katharina Thoma 
 Kov-Birz 13  SiegfriedMime deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 Saus-Birz 13  Das RheingoldMime deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 Lapkr 12  Das RheingoldMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 Rugs-Spal 12  SalomeHerodesWien(Volk)D: Eschwé / G Prießnitz; R: Borie 
 Rugpj 12  Die SoldatenPirzel deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Hermanis 
Liep 12  SiegfriedMime deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Geg-Birz 12  SiegfriedMimeMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Kov-Bal 12  LuluDer Prinz / Der Kammerdiener / Der MarquisBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
Kov 12  Das RheingoldMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
Spal-Lapkr 11  SalomeHerodesWien(Volk)D: R Böer / G Prießnitz; R: Borie 
Birz-Rugs 11  Das RheingoldLoge deLeedsD: Farnes;
Kov 11  SiegfriedMimeParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
Lapkr-Gruod 10  Mathis der MalerWolfgang Capito deParis(Opera)D: Eschenbach; R: Py 
Spal 10  Das RheingoldMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
Rugpj 10  Hansel und GretelDie Knusperhexe deLondon(Proms)D: Ticciati; R: L Pelly 
Liep-Rugpj 10  Hansel und GretelDie Knusperhexe deGlyndebourneD: Ticciati; R: L Pelly / Marlot 
Birz 10  Hansel und GretelLa Sorcière deLyon(Opera)D: Willig; R: L Pelly 
Geg 10  Das RheingoldMimeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
Kov 10  Das RheingoldMime deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
Lapkr 09  Salome1. Jude deParis(Opera)D: Altinoglu; R: Dodin 
Rugs-Spal 09  Le grand macabrePiet the PotLondon(ENO)D: E Gardner; R: A Ollé / Valentina Carrasco 
Bal 09  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloNapoliD: Jeffrey Tate; R: Michieletto 
Saus 09  Der RosenkavalierValzacchi deBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: H Wernicke 
Lapkr-Gruod 08  Die ZauberfloteMonostatos deParis(Opera)D: Hengelbrock; R: A Ollé / Padrissa 
Spal 08  Hansel und GretelDie Knusperhexe deGlyndebourneD: Ticciati / Laughlin; R: L Pelly / Marlot 
Liep-Rugpj 08  Hansel und GretelDie KnusperhexeGlyndebourneD: Kazushi Ono; R: L Pelly