Yevgeny Ganzburg :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Yevgeny Ganzburg

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta

Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Gruod 14  Attilalighting itMariinsky Theatre, St PetersburgD: L Di Martino; R: Arturo Gama 
 Lapkr 14  The Enchanted Wandererlighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgR: Stepanyuk 
 Spal 14-Bal 15  Die Zauberflotelighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gugkaev; R: Maratrat 
 Liep 14  The Enchanted WandererlightingLatvian National Opera, RigaD: Gergiev; R: Stepanyuk 
 Lapkr 13-Vas 14  Il barbiere di Siviglialighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: G Heine; R: Stepanyuk 
 Spal-Lapkr 13  Attilalighting itMariinsky Theatre, St PetersburgD: Christian Knapp; R: Arturo Gama 
 Rugs 13-Vas 14  Le nozze di FigarolightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: Sinkevich; R: Alexander Petrov 
 Rugs 13-Geg 14  Die ZauberflotelightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: G Heine / Gugkaev; R: Maratrat 
Bal 13  The Enchanted Wandererlighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgR: Stepanyuk 
Saus 13  Attilalighting itMariinsky Theatre, St PetersburgD: L Di Martino; R: Arturo Gama 
Gruod 12-Bal 13  Die Zauberflotelighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Maratrat 
Lapkr 12-Bal 13  Le nozze di Figarolighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Alexander Petrov 
Birz-Liep 12  AttilalightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: L Di Martino; R: Arturo Gama 
Gruod 11-Geg 12  Die Zauberflotelighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Tatarnikov / G Heine; R: Maratrat 
Gruod 11-Geg 12  Il barbiere di SiviglialightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: G Heine / J Frantz; R: Stepanyuk 
Spal 10  Le nozze di Figarolighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Tatarnikov; R: Alexander Petrov 
Spal-Lapkr 10  AttilalightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: L Di Martino; R: Arturo Gama 
Rugs 10-Kov 11  Die Zauberflotelighting ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Tatarnikov; R: Maratrat 
Rugs-Spal 10  Il barbiere di SiviglialightingMariinsky Theatre, St PetersburgD: G Heine; R: Stepanyuk