Yukiko Šrejmová Kinjo 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Yukiko Šrejmová Kinjo
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Future performances[P] Premjera
Current performances 
Yukiko Šrejmová Kinjo: Užimtumo planas
Nuo Opera 
1 Vas-8 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] itSusanna National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
5 Spal 2017-16 Birz 2018 Un ballo in maschera [P] Oscar National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Beneš)
National Theatre
11 Rugs 2017-6 Vas 2018 Orphée aux enfers Cupidon National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Karlín Music Theatre
1 Rugs 2017-27 Birz 2018 Don Giovanni Zerlina National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:SKUTR)
Theatre of the Estates
26 Rugpj 2017-11 Bal 2018 Aida itUna sacerdotessa National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Hein, R:Selem)
National Theatre
6-9 Liep 2017 Orphée aux enfers [P] csCupidon National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
State Operahouse
22 Gruod 2016-18 Birz 2017 Hänsel und Gretel csGretel National Theatre Prague, Praha (D:Hein / Štrunc, R:Forman)
Karlín Music Theatre
22 Gruod 2016-18 Birz 2017 Hänsel und Gretel csGretel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein / Štrunc, R:Forman)
Karlín Music Theatre
Gruod 2016-Saus 2017 Three Tales [P] Soprano 2 National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović)
Rugs-Lapkr 2016 Rigoletto itGilda State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Jernek)
14 Rugs 2016-28 Birz 2017 Rigoletto itGilda National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Griffiths, R:Jernek)
Karlín Music Theatre
13 Rugs 2016-16 Birz 2017 La Cenerentola itClorinda National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Theatre of the Estates
13 Rugs 2016-16 Birz 2017 La Cenerentola itClorinda National Theatre Prague, Praha (D:Kučera / Švec, R:Eszenyi)
Theatre of the Estates
Rugs 2016-Kov 2017 Iolanta ruBrigitta National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Beneš)
Rugs 2016-Kov 2017 Le Rossignol ruLa cuisinière National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Beneš)
Rugs 2016-Saus 2017 Le nozze di Figaro itSusanna National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
7 Rugs 2016-26 Birz 2017 Le nozze di Figaro itSusanna National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
Theatre of the Estates
7 Rugs 2016-4 Liep 2017 Aida Una sacerdotessa National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Hein / Dovico, R:Selem)
National Theatre
Rugs 2016-Saus 2017 Don Giovanni itZerlina National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
4 Rugs 2016-19 Birz 2017 Don Giovanni Zerlina National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:SKUTR)
Theatre of the Estates
2 Rugs 2016-23 Birz 2017 Rusalka cs1. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Chalupecký, R:Heřman)
National Theatre
Rugs 2016-Saus 2017 Die Zauberflöte dePamina National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
1 Rugs 2016-1 Birz 2017 Die Zauberflöte dePamina National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Theatre of the Estates
Birz 2016 Čarokraj Mořská panna/ 2. Mermaid National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Birz 2016 Elektra [P] 5. Magd State Opera, Praha (D:Böer, R:Warner)
Birz 2016 Elektra 5. Magd National Theatre Prague, Praha (R:Warner)
Geg-Birz 2016 Die Zauberflöte dePamina State Opera, Praha (D:Leginus, R:Štros)
Bal-Geg 2016 Die Entführung aus dem Serail Blondchen Theatre of the Estates, Praha (D:Švec, R:Lauwers)
Kov-Geg 2016 Aida Una sacerdotessa National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Hein, R:Selem)
Saus-Birz 2016 La Cenerentola [P] Clorinda Theatre of the Estates, Praha (D:Kučera, R:Eszenyi)
Gruod 2015-Birz 2016 Hänsel und Gretel csGretel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein / Štrunc, R:Forman)
Spal 2015-Geg 2016 Iolanta [P] Brigitta National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Chalupecký, R:Beneš)
Spal 2015-Geg 2016 Le Rossignol [P] La cuisinière National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Chalupecký, R:Beneš)
Spal 2015-Bal 2016 Rigoletto itGilda State Opera, Praha (D:Hein / Griffiths, R:Jernek)
Spal 2015-Kov 2016 Così fan tutte Despina Theatre of the Estates, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2015 Le nozze di Figaro Susanna Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
Rugs 2015-Bal 2016 Rusalka 1. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugs 2015-Birz 2016 Le nozze di Figaro Susanna National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Jindra / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2015-Birz 2016 Die Zauberflöte Pamina Theatre of the Estates, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Rugs 2015-Birz 2016 Don Giovanni Zerlina Theatre of the Estates, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugpj 2015-Geg 2016 Aida itUna sacerdotessa State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Selem)
Rugpj 2015 Rusalka 1. lesní žínka Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Rugpj 2015 Rusalka kuchtík Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Liep 2015 Carmen [P] frMicaëla Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose, Bubák, R:Kališová)
Liep 2015 The Two Widows itLidunka Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Jindra, R:Nekvasil)
Bal-Birz 2015 Hänsel und Gretel [P] csGretel State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Forman)
Vas-Birz 2015 Die Zauberflöte [P] Pamina Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
Saus 2015 Carmen frMicaëla Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Gruod 2014-Saus 2015 Le nozze di Figaro [P] Susanna Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
Lapkr 2014-Birz 2015 The Two Widows Lidunka National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Nekvasil)
Rugs 2014-Bal 2015 Rusalka 1. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugpj 2014-Birz 2015 Rigoletto Gilda State Opera, Praha (D:Hein, R:Jernek)
Rugpj 2014-Birz 2015 Don Giovanni Zerlina Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka(original), Trpišovský)
Rugpj 2014 Aida Una sacerdotessa State Opera, Praha (D:Leginus, R:Selem)
Rugpj 2014-Birz 2015 Le nozze di Figaro Susanna Stavovské divadlo, Praha (D:Klecker / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2014-Birz 2015 Così fan tutte Despina Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugpj 2014-Bal 2015 Die Entführung aus dem Serail Blondchen Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Lauwers)
Liep 2014 Rusalka [P] 1. lesní žínka Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:Peschík, R:Heřman)
Liep 2014 Rusalka [P] kuchtík Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:Peschík, R:Heřman)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte Papagena State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Vas 2014 Gloriana csA Lady-in-Waiting National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Chalupecký, R:Heřman)
Lapkr 2013-Kov 2014 Die Entführung aus dem Serail deBlondchen Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Lauwers)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka cs1. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugs 2013-Birz 2014 Così fan tutte itDespina Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2013-Geg 2014 The Two Widows Lidunka National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Nekvasil)
Rugs-Gruod 2013 Don Carlos itUne voix céleste State Opera, Praha (D:Kyzlink / Hein, R:Schweigkofler)
Rugs 2013-Birz 2014 Die Zauberflöte csPapagena Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Radok)
Rugs 2013-Geg 2014 Orfeo ed Euridice itAmore Stavovské divadlo, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Schörghofer)
Rugpj 2013-Birz 2014 Čarokraj Mermaids National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Barbarina Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugpj 2013-Birz 2014 Don Giovanni itZerlina Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Birz 2013 The Two Widows csLidunka Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Jindra, R:Nekvasil)
Geg-Birz 2013 The Two Widows [P] csLidunka National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Nekvasil)
Kov-Birz 2013 Don Carlos [P] itUne voix céleste State Opera, Praha (D:Kyzlink / Hein, R:Schweigkofler)
Vas-Geg 2013 Orfeo ed Euridice [P] Amore Stavovské divadlo, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Schörghofer)
Spal 2012-Birz 2013 Die Zauberflöte dePapagena State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Rugs 2012-Bal 2013 Così fan tutte Despina Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2012-Birz 2013 Rusalka cs1. lesní žínka National Theatre Prague, Praha (D:Hrůša / Müller / Kyzlink, R:Heřman)
Rugs 2012-Birz 2013 Le nozze di Figaro Barbarina Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Chalupecký / Jindra, R:Průdek)
Rugs 2012-Birz 2013 Čarokraj Mermaids National Theatre Prague, Praha (D:Ivanović / Švec, R:Forman)
Rugpj 2012-Bal 2013 Die Entführung aus dem Serail Blondchen Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Lauwers)
Rugpj 2012-Birz 2013 Don Giovanni Zerlina Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugpj 2012-Birz 2013 Die Zauberflöte Papagena Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Radok)

 Permalink: operabase.com/a/Yukiko_Šrejmová_Kinjo/18121/lt