Yukiko Šrejmová Kinjo :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Yukiko Šrejmová Kinjo

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 16  CarokrajMořská panna / Mermaid - soprano 2National Theatre PragueD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 Birz 16  Elektra5. MagdState OperaR: Keith Warner 
 Geg-Birz 16  Die ZauberflotePamina deState OperaD: Leginus; R: Ladislav Štros 
 Bal-Geg 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre PragueD: David Svec; R: J Lauwers 
 Gruod 15-Birz 16  Hansel und GretelGretel csState OperaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 Spal 15-Bal 16  Le RossignolLa cuisinièreNational Theatre PragueD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 Spal 15-Bal 16  IolantaBrigittaNational Theatre PragueD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 Spal 15-Bal 16  RigolettoGilda itState OperaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Rugs 15-Bal 16  Rusalka1. lesní žínkaNational Theatre PragueD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 15-Birz 16  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre PragueD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Rugs 15-Birz 16  Die ZauberflotePaminaNational Theatre PragueD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 Rugs 15-Birz 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 15-Geg 16  AidaLa Grande Sacerdotessa itState OperaD: Leginus / R Hein; R: Petar Selem 
 Rugpj 15  RusalkaKuchtíkJihočeské divadloD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 15  Rusalka1. žínkaJihočeské divadloD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 Liep 15  CarmenMicaëla frJihočeské divadloD: Mario De Rose / Jan Bubák; R: Jana Kališová 
 Liep 15  The Two WidowsLidunka itSmetana Opera FestivalD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Bal-Birz 15  Hansel und GretelGretel csState OperaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 Vas-Birz 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Saus 15  CarmenMicaëla frJihočeské divadloD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 Gruod 14-Saus 15  Le nozze di FigaroZuzankaJihočeské divadloD: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 Lapkr 14-Birz 15  The Two WidowsLidunkaNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 Rugs 14-Bal 15  Rusalka1. wood spriteNational Theatre PragueD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 14-Birz 15  Don GiovanniZerlinaNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 Rugpj 14-Birz 15  RigolettoGildaState OperaD: R Hein; R: Jernek 
 Rugpj 14-Birz 15  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre PragueD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 14  AidaLa Grande SacerdotessaState OperaD: Leginus; R: Petar Selem 
 Rugpj 14-Birz 15  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Rugpj 14-Bal 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
 Liep 14  RusalkaKuchtíkJihočeské divadloD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 Liep 14  Rusalka1. žínkaJihočeské divadloD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 Geg-Birz 14  Die ZauberflotePapagenaState OperaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Vas 14  GlorianaA Lady-in-Waiting csNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 Spal 13-Geg 14  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre PragueD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteDespina itNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Rugs 13-Geg 14  The Two WidowsLidunkaNational Theatre PragueD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs 13-Birz 14  Die ZauberflotePapagena csNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 Rugs-Gruod 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState OperaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 Rugs 13-Geg 14  Orfeo ed EuridiceAmore itNational Theatre PragueD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
 Rugpj 13-Birz 14  CarokrajMermaidsNational Theatre PragueD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 Rugpj 13-Geg 14  Le nozze di FigaroBarbarinaNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Rugpj 13-Birz 14  Don GiovanniZerlina itNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
Birz 13  The Two WidowsLidunka csSmetana Opera FestivalD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Geg-Birz 13  The Two WidowsLidunka csNational Theatre PragueD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Kov-Birz 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState OperaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
Vas-Geg 13  Orfeo ed EuridiceAmoreNational Theatre PragueD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberflotePapagena deState OperaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Birz 13  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre PragueD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  Le nozze di FigaroBarbarinaNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Rugs 12-Birz 13  CarokrajMermaidsNational Theatre PragueD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  Don GiovanniZerlinaNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberflotePapagenaNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
Bal-Geg 12  ParsifalMagic girlsNational Theatre PragueD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Birz 12  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugpj 11-Geg 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde  National Theatre PragueD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
Rugpj-Gruod 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Kov-Geg 11  ParsifalFlowergirlNational Theatre PragueD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Gruod 10-Bal 11  Die ZauberflotePapagena csNational Theatre PragueD: David Švec; R: Radok 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Rugs 10-Birz 11  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre PragueD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 10-Bal 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Rugs 10-Birz 11  Le nozze di FigaroBarbarina itNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek