Adriane Queiroz, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Adriane Queiroz

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 JL Artist


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 aug-sep 15  Manon LescautManon LescautSão Paulo(Paulo)D: Neschling; R: Lievi 
 mar-apr 15  ParsifalBlumenmädchen deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 jan-apr 15  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJenny HillBerlin(UDL)D: Wayne Marshall; R: Boussard 
 okt 14-jan 15  Il barbiere di SivigliaBerta itBerlin(UDL)D: Hindoyan; R: Berghaus 
 okt 14-mai 15  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 okt 14-mai 15  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 mai 14  Don CarlosUna voce dal cielo itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
 apr 14  FalstaffAlice FordSão Paulo(Paulo)D: Neschling / Mazza; R: Davide Livermore 
 feb-mar 14  CheryomushkiLjusjaBerlin(UDL)D: Stigloher; R: N Çelik 
 dec 13-jan 14  La bohemeMusetta itBerlin(UDL)D: Josep Caballé Domenech; R: Hume 
 sep 13  Don GiovanniDonna ElviraSão Paulo(Paulo)D: Yoram David; R: Pier Francesco Maestrini 
jūl-aug 13  Der BettelstudentBronislawaMoerbischD: U Theimer / G Fruhmann; R: Nürnberger 
mar 13  L'elisir d'amoreGiannetta itBerlin(UDL)D: Yurkevych; R: Adlon 
dec 12  La bohemeMusetta itBerlin(UDL)D: Nelsons / Salemkour; R: Hume 
nov 12-mai 13  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
okt-nov 12  Don CarlosUna voce dal cielo itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
mai 12  CheryomushkiLjusjaBerlin(UDL)D: Stigloher; R: N Çelik 
mar-apr 12  La traviataVioletta ValérySão Paulo(Paulo)D: A Rocha; R: D Abbado 
jan 12  MontezumaErissena itBerlin(UDL)D: M Hofstetter;
nov 11-jūn 12  Prodana nevestaEsmeraldaBerlin(UDL)D: K Steffens; R: Kovalik 
nov 11-jan 12  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
mai-jūn 11  Elektra5. MagdBerlin(UDL)D: J Debus; R: D Dorn 
mai 11  Don CarlosUna voce dal cieloBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
jan-feb 11  Die FledermausRosalinde deDresden(SSO)D: Alexander Joel / M Mayrhofer; R: Günter Krämer 
dec 10-mai 11  Cosi fan tutteDespina itBerlin(UDL)D: Salemkour; R: Dörrie 
dec 10-jan 11  Don GiovanniDonna AnnaWeimarD: E Mazzola / F Bender; R: Wiegand / Steier 
dec 10-mai 11  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
okt 10-jan 11  Die FledermausRosalindeStuttgartD: Honeck / Handschuh; R: Philipp Stölzl