Alžběta Poláčková :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Alžběta Poláčková

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan-jūn 15  MefistofeleMargherita itPraha(Statni)D: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 nov 14  The Cunning Little VixenBystrouškaBrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 nov 14-apr 15  JenufaKarolkaPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 nov 14-apr 15  JenufaJenufaPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenBystrouškaPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 okt 14-apr 15  Pad ArkunaMargitPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 sep 14-jūn 15  CarmenMicaëlaPraha(Statni)D: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaMařenkaPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 sep 14-jūn 15  RusalkaRusalkaPraha(Statni)D: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  JakobinTerinkaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 jūl 14  RusalkaRusalkaCeské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 jūn-jūl 14  RusalkaRusalkaLitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 jūn 14  The Cunning Little VixenBystrouska csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 okt 13-mai 14  Rusalka2. Wood Sprit csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreGiannetta itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-mai 14  JakobinTerinka csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaMařenka csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberflotePamina csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 sep 13-mai 14  Orfeo ed EuridiceEuridice itPraha(Estates)D: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
 aug 13-jūn 14  CarokrajMermaidsPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-jūn 14  CarokrajKnihaPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-jūn 14  CarokrajBookPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniDonna Elvira itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
jūn 13  JakobinTerinka csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
feb-mai 13  Orfeo ed EuridiceEuridicePraha(Estates)D: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
nov 12-jūn 13  Cert a KacaChamber-maid csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
okt 12-jūn 13  Prodana nevestaMařenka csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreGiannetta itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
sep 12-jūn 13  Rusalka2. Wood Sprit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  CarokrajMermaidsPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  CarokrajKnihaPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  CarokrajBookPraha(Narodni)D: Marko Ivanovič / Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  JakobinTerinkaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
aug 12-jūn 13  Don GiovanniDonna ElviraPraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
aug 12-jūn 13  Die ZauberflotePaminaPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
jūn 12  Don GiovanniZerlinaPraha(Estates)D: Netopil / Švec; R: Skutr 
jan-mai 12  RinaldoSirena/DonnaPraha(Estates)D: Luks; R: Moaty 
dec 11-jan 12  The Plays of MaryMariken/Mary/SopranoPraha(Narodni)D: Švec; R: Jiří Heřman 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroBarbarinaPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
okt 11-jūn 12  JakobinTerinkaPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberflotePaminaPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaMařenka  Praha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 11-jūn 12  Rusalka2. Wood Sprite csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep-nov 11  Cert a KacaChamber-maidPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
aug-dec 11  Don GiovanniZerlina itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
mai-jūl 11  JenufaKarolka csPraha(Narodni)D: Lenárd; R: J Nekvasil 
dec 10-apr 11  Die ZauberflotePamina csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
dec 10-jūl 11  L'elisir d'amoreGiannettaPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni / Flory 
sep 10  Le RossignolCookPraha(Narodni)D: Netopil;
sep 10-apr 11  Prodana nevestaMařenka csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 10-feb 11  Cert a KacaChamber-maid csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 10-jūn 11  Rusalka2. Wood Sprite csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 10-apr 11  Don GiovanniZerlina itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-jūn 11  Le nozze di FigaroBarbarina itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek