Aleš Briscein, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Aleš Briscein

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Caecilia[Gen, Pasaule]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.briscein.eu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  KonigskinderDer Königssohn deFrankfurt(Oper)D: Zierer; R: David Bösch 
 mai-jūn 15  From the House of the DeadSkuratovPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: Špinar 
 apr 15  JenufaNoRoleBolognaD: Valcuha; R: Hermanis 
 feb-jūn 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 nov-dec 14  Vec MakropulosAlbert GregorBrnoD: Marko Ivanović; R: Radok 
 nov 14-jūn 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 okt 14-mai 15  Certova stenaJarekOstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 okt 14-apr 15  Pad ArkunaJaroměrPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 sep-dec 14  Prodana nevestaJeníkBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaJeníkPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 sep 14-jūn 15  RusalkaPrincPraha(Statni)D: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 sep 14-jūn 15  JakobinJiříPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 14-mar 15  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 sep 14-apr 15  RusalkaPrincePraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 aug 14-jūn 15  Cosi fan tutteFerrandoPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 aug 14-apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: J Lauwers 
 jūl 14  RusalkaPrincCeské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 jūl 14  The Excursions of Mr BroucekMazal/Blankytny/Petrik csFrankfurt(Oper)D: J Debus; R: Weidauer 
 jūn 14  MirandolinaFabrizioBratislavaD: Marko Ivanovič; R: J Nekvasil 
 jūn 14-mai 15  Certova stenaJarekOstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 jūn 14  Prodana nevestaJeníkPlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 mai-jūn 14  Die ZauberfloteTaminoPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 mar-jūn 14  JenufaLaca KlemenGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Konwitschny 
 dec 13-mar 14  Die FledermausGabriel von EisensteinBrnoD: Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 dec 13-jūn 14  MirandolinaFabrizioOstravaD: Marko Ivanovič; R: J Nekvasil 
 nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte dePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 nov 13-jūn 14  Prodana nevestaJeníkBrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 nov 13-jūn 14  Cosi fan tutteFerrandoBerlin(Komische)D: Henrik Nánási; R: Hermanis 
 okt 13-mai 14  RusalkaPrince csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-mai 14  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 okt 13-jūn 14  RusalkaPrince csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 okt-dec 13  Die lustige WitweCamille de RosillonLiberecD: Babický; R: Jan Ježek 
 sep 13-mai 14  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreNemorino itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-mai 14  JakobinJiří csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Cosi fan tutteFerrando itPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-mai 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteTamino csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 aug 13-jūn 14  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 jūn 13  The Two WidowsLadislaus csLitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 mai-jūn 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 apr-mai 13  JenufaLaca Klemeň csZagreb(CNT)D: S Dinić / J Šego; R: Ozren Prohić 
 mar-jūn 13  Die FledermausGabriel von EisensteinBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
 feb-jūl 13  MazepaAndrejBerlin(Komische)D: Henrik Nánási; R: Ivo van Hove 
 nov 12-jūn 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 okt 12-jūn 13  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 okt 12-jūn 13  Prodana nevestaJeníkBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
 okt 12-jūn 13  Eugene OneginLenskiBratislavaD: J Kyzlink; R: Konwitschny 
 okt 12  The Two WidowsLadislav Podhájský csNantesD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
 okt 12  Kat'a KabanovaBoris Grigorjevič csPraha(Narodni)D: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
 okt 12-jūn 13  Die ZauberfloteTamino dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 okt 12-apr 13  La traviataAlfredo GermontLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreNemorino itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 12  The Two WidowsLadislav PodhájskýAngersD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
 sep 12-mai 13  Die FledermausGabriel von EisensteinBratislavaD: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
 sep 12-apr 13  Cosi fan tutteFerrandoPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 sep 12-jūn 13  RusalkaPrince csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
 sep 12-jūn 13  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)D: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 sep 12-jūn 13  RusalkaPrince csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 sep 12-jūn 13  JakobinJiříPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteTaminoPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 aug 12  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
jūl 12  LohengrinLohengrinErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
apr 12  Vec MakropulosJanek csFrankfurt(Oper)D: Layer; R: Richard Jones 
dec 11-mai 12  Prodana nevestaJeníkBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
dec 11-mai 12  Romeo et JulietteRoméoOstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
nov 11-mar 12  Die FledermausGabriel von Eisenstein csBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
okt 11-jūn 12  JakobinJiříPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberfloteTaminoPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaJeníkPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 11-mai 12  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 11-jūn 12  RusalkaPrince csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-jūn 12  L'elisir d'amoreNemorinoPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
aug 11-mai 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmontePraha(Estates)D: Netopil / Švec; R: J Lauwers 
aug 11-mai 12  Cosi fan tutteFerrandoPraha(Estates)D: Robert Jindra; R: Čičvák 
aug-dec 11  Don GiovanniDon Ottavio itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil 
aug 11  Vec MakropulosJanek csSalzburg(Fest)D: Esa-Pekka Salonen; R: C Marthaler 
mar-apr 11  Kat'a KabanovaKudrjas csParis(Opera)D: Netopil; R: C Marthaler / J Rathke 
dec 10-apr 11  Die ZauberfloteTamino csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
dec 10-jūl 11  L'elisir d'amoreNemorinoPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni / Flory 
okt 10-jūn 11  Kat'a KabanovaBoris GrigorjevičPraha(Narodni)D: Netopil; R: Robert Wilson 
okt-dec 10  RusalkaDer PrinzWien(Volk)D: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet 
okt 10-jūn 11  Cosi fan tutteFerrandoPraha(Estates)D: Robert Jindra / Marko Ivanovic; R: Čičvák 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 10-jūn 11  RusalkaPrince csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 10-apr 11  Don GiovanniDon Ottavio itPraha(Estates)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Václav Kašlík / J Nekvasil