Alex Penda, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Alex Penda

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Prima Fila[Gen, Pasaule]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.pendatchanska.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 sep 14  SalomeSalomeSão Paulo(Paulo)D: Neschling; R: L Livia Sabag 
 jūl-aug 14  FidelioLeonore deSanta FeD: Bicket; R: Wadsworth 
 jan-feb 14  ElektraChrysothemisBariD: Jonathan Nott; R: Amelio 
 nov-dec 13  La finta giardinieraArminda itBerlin(UDL)D: Christopher Moulds; R: Neuenfels 
 okt 13  La clemenza di TitoVitellia itBruxelles(Monnaie)D: Morlot; R: Ivo van Hove 
 jūl 13  Don GiovanniDonna Elvira itAix-en-ProvenceD: Minkowski; R: Tcherniakov 
 jūn 13  ConcertSopranBad KissingenD: Murrali;
 mai 13  AgrippinaAgrippina itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Boussard 
 apr 13  Ruslan i LyudmilaGorislavaMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski / R Sochaczewsky; R: Tcherniakov 
 jan-feb 13  Don CarlosLa Princesa de EboliOviedoD: Rovaris; R: G Del Monaco 
 nov 12-apr 13  La finta giardinieraArminda itBerlin(UDL)D: Christopher Moulds; R: Neuenfels 
 okt 12-mar 13  Don GiovanniDonna Anna itHamburg(SO)D: Trinks / Soddy; R: Dörrie 
jūl 12  SemiramideSemiramideWildbadD: Fogliani;
mai-jūn 12  SalomeSalomeSt Gallen(Theater)D: Pitrenas; R: Boussard 
feb-mar 12  TelemacoCirce itWien(Theater)D: R Jacobs; R: Torsten Fischer 
nov 11-feb 12  Ruslan i LyudmilaGorislavaMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski; R: Tcherniakov 
sep 11  Orlando paladinoAlcinaBruxelles(Monnaie)D: R Jacobs;
aug 11  Orlando paladinoAlcina itEdinburgh(Fest)D: R Jacobs;
jūn 11  PagliacciNeddaWien(SO)D: Graeme Jenkins; R: J Ponnelle 
mai 11  I vespri sicilianiHélèneNapoliD: Gelmetti; R: G De Monticelli 
mar-apr 11  Il turco in ItaliaDonna Fiorilla itBerlin(UDL)D: Allemandi; R: D Alden 
dec 10  La finta giardinieraArminda itMadrid(Real)D: R Jacobs;
nov 10  La finta giardinieraArminda itWien(Theater)D: R Jacobs; R: D Alden 
okt 10  Cosi fan tutteFiordiligiBruxelles(Monnaie)D: R Jacobs;
sep 10  Cosi fan tutteFiordiligiParis(Pleyel)D: R Jacobs;
mai 10  Maria StuardaElisabetta itToronto(COC)D: Antony Walker; R: Lawless 
mar-apr 10  Idomeneo re di CretaElettra itBruxelles(Monnaie)D: Rhorer; R: Ivo Van Hove 
feb 10  AgrippinaAgrippina itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Boussard 
dec 09  Il turco in ItaliaDonna Fiorilla itBerlin(UDL)D: Frizza; R: D Alden 
aug 09  Orlando paladinoAlcina itInnsbruck(Fest)D: R Jacobs; R: Nigel Lowery / Hosseinpour 
mai 09  Orlando paladinoAlcina itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Nigel Lowery / Hosseinpour 
nov 08  Idomeneo re di CretaElettraBruxelles(Monnaie)D: R Jacobs;
nov 08  La petite messe solennellesopranoLondon(Barbican)D: R Chailly;
okt 08  La clemenza di TitoVitelliaLyon(Opera)D: Rhorer; R: Lavaudant