Alexander Naumenko, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Alexander Naumenko

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 14  The Tsar's BrideSobakinNew York(Festival)D: Rozhdestvensky;
 feb-mar 14  The Fiery AngelJohann FaustMoscow(Bolshoi)D: M Jurowski; R: Zambello 
 feb-jūl 14  The Tsar's BrideVasily Stepanovich SobakinMoscow(Bolshoi)D: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 dec 13-jūn 14  La bohemeCollineMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
 nov 13-jūn 14  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: Alexander Vedernikov / Polianichko; R: Tcherniakov 
 nov 13  The Love for Three OrangesZauberer TschelioMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 okt 13-jūl 14  Boris GodunovPimen ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 jūn-jūl 13  Eugene OneginGremin ruTel AvivD: Sinaisky / Buribayev; R: Tcherniakov 
 dec 12-jūn 13  Eugene OneginGreminMoscow(Bolshoi)D: Karabits / Buribayev; R: Tcherniakov 
 nov 12-mai 13  Boris GodunovPimenMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 nov 12  The Love for Three OrangesZauberer TschelioMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 okt-nov 12  The Tsar's BrideSobakinMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
 sep 12  La bohemeCollineMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
feb 12  The Fiery AngelJohann FaustMoscow(Bolshoi)D: M Jurowski; R: Zambello 
dec 11-jūn 12  The Love for Three OrangesZauberer Tschelio ruMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
dec 11-apr 12  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Buribayev / Karabits; R: Tcherniakov 
dec 11-apr 12  The Tsar's BrideVasily Stepanovich Sobakin ruMoscow(Bolshoi)D: Sinkevich / Sinaisky; R: Moralev 
dec 11-mai 12  Boris GodunovPimen ruMoscow(Bolshoi)D: Golovanov; R: L Baratov 
sep 11-mai 12  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
mar 11  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofeyevich IzmailovMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Chkheidze 
jan-mai 11  Eugene OneginPrince GreminMoscow(Bolshoi)D: V Borisov / Polianichko; R: Tcherniakov 
nov 10  SnegurotchkaFrost ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
okt 10-apr 11  The Tsar's BrideVasily Stepanovich SobakinMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev 
sep 10  Boris GodunovPimenMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov 
sep-nov 10  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov 
sep 10  Eugene OneginEl príncipe Gremin ruMadrid(Real)D: D Jurowski; R: Tcherniakov 
apr 10  Eugene OneginGreminBeijing(NCPA)D: Polianichko;
sep 08  Eugene OneginLe Prince Grémine ruParis(Opera)D: Alexander Vedernikov; R: Tcherniakov