Alexander Titel, producents :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Alexander Titel

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 nov 14-jan 15  May NightProducentsMoscow(SND)
 nov 14-mai 15  The Tale of Tsar SaltanProducentsMoscow(SND)
 nov 14-jūn 15  Il barbiere di SivigliaProducentsMoscow(SND)
 okt 14-jūn 15  Don GiovanniProducentsMoscow(SND)D: W Lacey / Zangiev;
 okt 14-mar 15  CharodeykaProducentsMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev;
 aug 14-apr 15  The Love for Three OrangesProducentsRigaD: M Ozoliņš;
 jūn-jūl 14  Don GiovanniProducentsMoscow(SND)D: W Lacey;
 apr 14  CharodeykaProducentsMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev;
 jan-jūl 14  Cosi fan tutteProducentsMoscow(SND)D: Zangiev;
 dec 13-mar 14  Operetta anthologyProducentsMoscow(SND)D: V Volich;
 dec 13-feb 14  Le nozze di FigaroProducentsAntalyaD: Alexandru Samoila / Dohotaru;
 dec 13-mai 14  Boris GodunovProducentsEkaterinburgD: Güttler;
 dec 13-jūn 14  The Love for Three OrangesProducentsRigaD: M Ozoliņš / Lakstīgala;
 dec 13-mar 14  May NightProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
 nov 13-jūl 14  Les contes d'HoffmannProducentsMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik;
 nov 13-mai 14  La bohemeProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
 nov 13-jūl 14  Il barbiere di SivigliaProducentsMoscow(SND)D: Zangiev;
 okt 13-mai 14  Die ZauberfloteProducentsMoscow(SND)D: Agronsky;
 okt 13-jūn 14  La traviataProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
 okt 13-jūn 14  Pikovaya DamaProducentsOdessaD: Aleksandru Samoilă;
 okt 13-mai 14  CarmenProducentsMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik;
 okt 13-jūl 14  Eugene OneginProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
 okt 13-mar 14  The Tale of Tsar SaltanProducentsMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik;
mar-mai 13  Die ZauberfloteProducentsMoscow(SND)D: Agronsky;
dec 12-jūl 13  Il barbiere di SivigliaProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
nov 12-jūl 13  Les contes d'HoffmannProducentsMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik;
nov 12-jūl 13  La traviataProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
okt 12-jūl 13  Eugene OneginProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
okt 12-apr 13  War and PeaceProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
okt 12-mai 13  Cosi fan tutteProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 12-jūl 13  La bohemeProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 12-jūn 13  The Tale of Tsar SaltanProducentsMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik;
okt 12-mai 13  CarmenProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
sep 12-jūn 13  Boris GodunovProducentsEkaterinburgD: Güttler;
sep 12-mar 13  CharodeykaProducentsMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev;
jūn-jūl 12  CharodeykaProducentsMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev;
mar 12  War and PeaceProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
okt 11-jūl 12  La bohemeProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 11-mai 12  CarmenProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 11-jūl 12  La traviataProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
sep 11-jūl 12  Les contes d'HoffmannProducentsMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik;
sep 11-jūl 12  Eugene OneginProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik / Ioffe;
dec 10-mar 11  Betrothal in a MonasteryProducentsMoscow(SND)D: D Jurowski;
nov 10-mar 11  May NightProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
nov 10-jan 11  Die FledermausProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 10-apr 11  La traviataProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
okt 10-mar 11  Hamlet, Prince of DenmarkProducentsMoscow(SND)D: Korobov;
okt 10-mar 11  The Tale of Tsar SaltanProducentsMoscow(SND)D: Ara Karapetyan / Eugeny Brazhnik;
okt 10-mar 11  Il barbiere di SivigliaProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 10-apr 11  La bohemeProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik / Maximchuk;
okt 10-mar 11  Cosi fan tutteProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 10-apr 11  CarmenProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
okt 10-feb 11  Operetta anthologyProducentsMoscow(SND)D: W Gorelik;
sep 10-apr 11  Eugene OneginProducentsMoscow(SND)D: Korobov / W Gorelik / Ioffe;