Alexander Titel, producents :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Alexander Titel

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 nov 14-jan 15  May NightProducentsStanislavsky Opera, Moscow
 nov 14-mai 15  The Tale of Tsar SaltanProducentsStanislavsky Opera, Moscow
 nov 14-jūn 15  Il barbiere di SivigliaProducentsStanislavsky Opera, Moscow
 okt 14-jūn 15  Don GiovanniProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Lacey / Zangiev;
 okt 14-mar 15  CharodeykaProducentsBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev;
 aug 14-apr 15  The Love for Three OrangesProducentsLatvian National Opera, RigaD: M Ozoliņš;
 jūn-jūl 14  Don GiovanniProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Lacey;
 apr 14  CharodeykaProducentsBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev;
 jan-jūl 14  Cosi fan tutteProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Zangiev;
 dec 13-mar 14  Operetta anthologyProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: V Volich;
 dec 13-feb 14  Le nozze di FigaroProducentsAntalya State Opera and BalletD: Alexandru Samoila / Dohotaru;
 dec 13-mai 14  Boris GodunovProducentsEkaterinburg OperaD: Güttler;
 dec 13-jūn 14  The Love for Three OrangesProducentsLatvian National Opera, RigaD: M Ozoliņš / Lakstīgala;
 dec 13-mar 14  May NightProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
 nov 13-jūl 14  Les contes d'HoffmannProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Eugeny Brazhnik;
 nov 13-mai 14  La bohemeProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
 nov 13-jūl 14  Il barbiere di SivigliaProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Zangiev;
 okt 13-mai 14  Die ZauberfloteProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Agronsky;
 okt 13-jūn 14  La traviataProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
 okt 13-jūn 14  Pikovaya DamaProducentsOdessa OperaD: Aleksandru Samoilă;
 okt 13-mai 14  CarmenProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Eugeny Brazhnik;
 okt 13-jūl 14  Eugene OneginProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
 okt 13-mar 14  The Tale of Tsar SaltanProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Eugeny Brazhnik;
mar-mai 13  Die ZauberfloteProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Agronsky;
dec 12-jūl 13  Il barbiere di SivigliaProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
nov 12-jūl 13  Les contes d'HoffmannProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Eugeny Brazhnik;
nov 12-jūl 13  La traviataProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
okt 12-jūl 13  Eugene OneginProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
okt 12-apr 13  War and PeaceProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
okt 12-mai 13  Cosi fan tutteProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 12-jūl 13  La bohemeProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 12-jūn 13  The Tale of Tsar SaltanProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Eugeny Brazhnik;
okt 12-mai 13  CarmenProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
sep 12-jūn 13  Boris GodunovProducentsEkaterinburg OperaD: Güttler;
sep 12-mar 13  CharodeykaProducentsBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev;
jūn-jūl 12  CharodeykaProducentsBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev;
mar 12  War and PeaceProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
okt 11-jūl 12  La bohemeProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 11-mai 12  CarmenProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 11-jūl 12  La traviataProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
sep 11-jūl 12  Les contes d'HoffmannProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Eugeny Brazhnik;
sep 11-jūl 12  Eugene OneginProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik / Ioffe;
dec 10-mar 11  Betrothal in a MonasteryProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: D Jurowski;
nov 10-mar 11  May NightProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
nov 10-jan 11  Die FledermausProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 10-apr 11  La traviataProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
okt 10-mar 11  Hamlet, Prince of DenmarkProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov;
okt 10-mar 11  The Tale of Tsar SaltanProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Ara Karapetyan / Eugeny Brazhnik;
okt 10-mar 11  Il barbiere di SivigliaProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 10-apr 11  La bohemeProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik / Maximchuk;
okt 10-mar 11  Cosi fan tutteProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 10-apr 11  CarmenProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
okt 10-feb 11  Operetta anthologyProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: W Gorelik;
sep 10-apr 11  Eugene OneginProducentsStanislavsky Opera, MoscowD: Korobov / W Gorelik / Ioffe;