Alexandra Reinprecht, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Alexandra Reinprecht

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Esther Schollum[Gen]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.alexandrareinprecht.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 16  Viktoria und ihr HusarNoRoleMünchener StaatstheaterD: Brandstätter; R: Köpplinger 
 jūl-aug 15  Don CarlosElisabetta itOper Burg Gars, Gars am KampD: Wildner; R: T Reinhardt 
 jan-feb 15  Die FledermausRosalinde itNew National Theatre TokyoD: Eschwé; R: H Zednik 
 nov 14-jan 15  Die FledermausRosalinde deFinnish National Opera, HelsinkiD: Eschwé / K Kopecky; R: Marco Arturo Marelli 
 sep 14  Die ZirkusprinzessinFürstin Fedora PalinskaMünchener StaatstheaterD: Januschke; R: Köpplinger 
 jūl 14  Die ZirkusprinzessinNoRoleMünchener StaatstheaterD: Brandstätter; R: Köpplinger 
 sep 13  GotterdammerungGutruneFestival Enescu, BucurestiD: Marek Janowski;
 sep 13  Das RheingoldFreiaFestival Enescu, BucurestiD: Marek Janowski;
mar-apr 13  Parsifal2. BlumenmädchenWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Mielitz 
dec 12-apr 13  La bohemeMusettaWiener StaatsoperD: Welser-Möst / Nelsons; R: Zeffirelli 
okt 12-mar 13  Die FledermausRosalindeAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz / Perplies / T Rösner; R: Mehmert 
okt 12-mar 13  Don GiovanniDonna ElviraWiener StaatsoperD: Gaffigan / Langrée; R: Martinoty 
jūl-aug 12  Die FledermausRosalindeSeefestspiele MoerbischD: M Mayrhofer / G Fruhmann; R: Lohner 
feb-mar 12  Der EvangelimannMarthaStadttheater KlagenfurtD: Brandstätter; R: Köpplinger 
dec 11-jūn 12  Die FledermausRosalindeAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz / Perplies; R: Mehmert 
okt-dec 11  Die ZauberflotePaminaWiener StaatsoperD: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli 
mai-jūn 11  Die lustige WitweHanna GlawariVolksoper WienD: Henrik Nánási; R: Marco Arturo Marelli 
apr 11  FaustMargueriteWiener StaatsoperD: Altinoglu; R: Nicolas Joël / Stéphane Roche 
mar 11  ArabellaZdenkaWiener StaatsoperD: U Schirmer; R: Bechtolf 
sep 10-feb 11  La bohemeMusettaWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Zeffirelli 
jūl-aug 10  Der ZarewitschSonjaSeefestspiele MoerbischD: Wolfdieter Maurer / G Fruhmann; R: Peter Lund