Anaïk Morel, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Anaïk Morel

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Delage[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 feb 14  Barbe-bleueBoulotteNancyD: J Schiffman; R: Koeken 
 nov 13-jan 14  La Damnation de FaustMarguerite frStuttgartD: Kwamé Ryan; R: Andrea Moses 
 okt 13  Dialogues des CarmelitesMère Marie de l'Incarnation frLyon(Opera)D: Kazushi Ono; R: Honoré 
 jūl 13  Die WalkureSchwertleite deLondon(Proms)D: Barenboim;
 jūl 13  Die WalkureSchwertleite deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 jūl 13  FalstaffMeg Page itMünchen(Fest)D: Carignani; R: E Gramss 
 jūn 13  Die WalkureSchwertleiteMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 mai-jūn 13  La Damnation de FaustMarguerite frStuttgartD: Kwamé Ryan / Willem Wentzel; R: Andrea Moses 
 jan 13  Die WalkureSchwertleite deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 dec 12-jan 13  L'etoileLazuliNancyD: J Schiffman; R: Bastet 
 okt 12-apr 13  Die WalkureSchwertleite deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
jūl 12  Die WalkureSchwertleite deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
apr-mai 12  Luisa MillerFederica itMünchen(SO)D: Carignani; R: C Guth 
apr 12  Die WalkureSchwertleiteBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
mar-apr 12  Die WalkureSchwertleiteMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
apr 11  Die WalkureSchwertleiteBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
feb 11  NabuccoFenena itMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: Kokkos 
dec 10-jan 11  Die WalkureSchwertleiteMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
apr 10  PalestrinaEin junger Doktor / 3. EngelstimmeMünchen(SO)D: A Fisch; R: Stückl 
apr 10  RigolettoMaddalena itBesanconD: Verdier; R: Jodorowsky 
feb 10  La Damnation de FaustMargueriteRennesD: Elts;
feb 10  La Damnation de FaustMargueriteAngersD: Elts;
jan 10  La Damnation de FaustMargueriteNantesD: Elts;
dec 09  Die Zauberflote2. DameMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding 
nov 09  Il turco in ItaliaZaidaMünchen(SO)D: Carignani; R: Loy 
okt 09  JenufaEine MagdMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
okt 09-jūn 10  CarmenMercédès frMünchen(SO)D: Chichon; R: L Wertmüller 
sep-okt 09  Ariadne auf NaxosDryade deMünchen(SO)D: J Lacombe; R: Carsen 
jūl 09  FalstaffMeg Page itMünchen(Fest)D: Luisi; R: E Gramss 
jūl 09  Luisa MillerLaura itMünchen(Fest)D: Massimo Zanetti; R: C Guth 
jūl 09  NabuccoFenena itMünchen(Fest)D: Carignani; R: Kokkos 
jūl 09  Ariadne auf NaxosDryade deMünchen(Fest)D: Bertrand de Billy; R: Carsen 
jūl 09  PalestrinaEin junger Doktor / 3. Engelstimme deMünchen(Fest)D: Simone Young; R: Stückl 
jūl 09  JenufaEine Magd csMünchen(Fest)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
jūn 09  Der RosenkavalierDrei adelige Waise deMünchen(SO)D: Schneider.cond / A Fisch;
apr 09  ParsifalKlingsors Zaubermädchen deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
apr 09  JenufaEine Magd csMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
mar 09  FalstaffMeg Page itMünchen(SO)D: Soltesz / Luisi; R: E Gramss 
feb 09  NabuccoFenena itMünchen(SO)D: Carignani; R: Kokkos 
feb 09  Elektra2. MagdMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; R: H Wernicke 
jan-feb 09  PalestrinaEin junger Doktor, 3. Engelstimme deMünchen(SO)D: Simone Young; R: Stückl 
jan 09  NormaClotilde itMünchen(SO)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
jan 09  CarmenMercédès frMünchen(SO)D: D Ettinger;
dec 08-jūn 09  La traviataFlora itMünchen(SO)D: Massimo Zanetti / Feranec; R: Günter Krämer 
nov-dec 08  Hansel und GretelHänselMünchen(SO)D: Graeme Jenkins; R: List 
nov 08  Luisa MillerLaura itMünchen(SO)D: Massimo Zanetti; R: C Guth 
nov 08  Il turco in ItaliaZaida itMünchen(SO)D: Carignani; R: Loy 
okt 08  SalomeEine Sklavin deMünchen(SO)D: Nagano; R: Friedkin