Andrei Grigoriev, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Andrei Grigoriev

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar-jūn 14  CarmenMoralèsMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 dec 13-jūn 14  La bohemeMarcelloMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
 nov 13  The Love for Three OrangesPantaloneMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 nov 13-jūn 14  IolantaRobertMoscow(Bolshoi)D: Khvatynets / Sorokin / Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 okt 13-mai 14  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 okt 13-jūl 14  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 sep 13  Pikovaya DamaPrince YeletskyMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
 jan-jūl 13  CarmenMoralèsMoscow(Bolshoi)D: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
 jan-jūn 13  L'Enfant et les sortilegesA clock broken by the childMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: Antony McDonald 
 nov 12-mai 13  Boris GodunovShchelkalovMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 nov 12  The Love for Three OrangesPantaloneMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 nov 12-jūl 13  IolantaRobertMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
 okt 12-apr 13  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
 sep 12  La bohemeMarcelloMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
mai 12  Pikovaya DamaPrince YeletskyMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
dec 11-mai 12  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruMoscow(Bolshoi)D: Golovanov; R: L Baratov 
okt 11-apr 12  IolantaRobert ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
sep 11-mai 12  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
jan 11  CarmenMoralèsMoscow(Bolshoi)D: Joel-Hornak; R: Pountney 
nov 10  SnegurotchkaMisgir ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
okt 10-mai 11  IolantaDuke Robert of BurgundyMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
sep-nov 10  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov 
nov 08-jūl 09  CarmenMoralèsMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Pountney 
sep 08-jūl 09  IolantaDuke Robert of BurgundyMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov