Andrei Grigoriev, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Andrei Grigoriev

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan 15  L'Enfant et les sortilegesA clock broken by the childBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 jan 15  L'Enfant et les sortilegesA catBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 sep 14-mar 15  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
mar-jūn 14  CarmenMoralèsBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
dec 13-jūn 14  La bohemeMarcelloBolshoi Theatre, MoscowD: Karabits; R: Federik Mirdita 
nov 13  The Love for Three OrangesPantaloneBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
nov 13-jūn 14  IolantaRobertBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
okt 13-mai 14  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
okt 13-jūl 14  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
sep 13  Pikovaya DamaPrince YeletskyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
jan-jūl 13  CarmenMoralèsBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
jan-jūn 13  L'Enfant et les sortilegesA clock broken by the childBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Antony McDonald 
nov 12-mai 13  Boris GodunovShchelkalovBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
nov 12  The Love for Three OrangesPantaloneBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
nov 12-jūl 13  IolantaRobertBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
okt 12-apr 13  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
sep 12  La bohemeMarcelloBolshoi Theatre, MoscowD: Karabits; R: Federik Mirdita 
mai 12  Pikovaya DamaPrince YeletskyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
dec 11-mai 12  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Golovanov; R: L Baratov 
okt 11-apr 12  IolantaRobert ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
sep 11-mai 12  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
jan 11  CarmenMoralèsBolshoi Theatre, MoscowD: Joel-Hornak; R: Pountney 
nov 10  SnegurotchkaMisgir ruBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
okt 10-mai 11  IolantaDuke Robert of BurgundyBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
sep-nov 10  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov