Anna Aglatova, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Anna Aglatova

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 nov 14-jan 15  La bohemeMusettaMoscow(Bolshoi)D: Sokhiev; R: Federik Mirdita 
 sep 14  Boris GodunovXenia ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 mar 14  Die ZauberflotePaminaMoscow(Bolshoi)D: Grishanin; R: Vick 
 mar-jūn 14  CarmenMicaëlaMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 jan-jūl 14  TurandotLiù itMoscow(Bolshoi)D: Guidarini / Sorokin; R: Zambello 
 dec 13-mar 14  Die FledermausAdele deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 dec 13-jūn 14  La bohemeMusettaMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
 nov 13-jūl 14  La traviataVioletta ValéryMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 okt 13-jūl 14  Boris GodunovXenia ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 sep 13-apr 14  La sonnambulaLisa itMoscow(Bolshoi)D: Julian Reynolds / Soloviev / E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
 mar-jūl 13  La sonnambulaLisaMoscow(Bolshoi)D: E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
 feb 13  Die FledermausAdeleMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 jan-jūn 13  Die ZauberflotePaminaMoscow(Bolshoi)D: Moulds; R: Vick 
 jan-jūl 13  CarmenMicaëlaMoscow(Bolshoi)D: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
 jan-jūn 13  L'Enfant et les sortilegesA widower batMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: Antony McDonald 
 dec 12-mai 13  TurandotLiùMoscow(Bolshoi)D: Ceccherini; R: Zambello 
 nov 12-mai 13  Boris GodunovXeniaMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 okt-nov 12  The Tsar's BrideMarfaMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
 sep 12  La bohemeMusettaMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
mai 12  Pikovaya DamaPrilepaMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
feb-jūl 12  Die FledermausAdele deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
dec 11-jūn 12  The Love for Three OrangesNinetta ruMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
dec 11-mai 12  Boris GodunovXenia ruMoscow(Bolshoi)D: Golovanov; R: L Baratov 
nov 11-mai 12  Die ZauberflotePaminaMoscow(Bolshoi)D: Moulds; R: Vick 
feb-mar 11  Die FledermausAdeleMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
jan 11  CarmenMicaëlaMoscow(Bolshoi)D: Joel-Hornak; R: Pountney 
okt 10-apr 11  The Tsar's BrideMarfaMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev 
okt 10  L'Enfant et les sortilegessopranoMoscow(Bolshoi)D: Pionnier;
sep 10  Boris GodunovXeniaMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov