Ante Jerkunica, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Ante Jerkunica

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Opern-Agentur[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mai-jūn 15  The Love for Three OrangesKönig TreffBerlin(Deutsche)D: Sloane; R: Carsen 
 apr-jūn 15  Die ZauberfloteSarastro deParis(Opera)D: Trinks / Patrick Lange; R: Carsen 
 mar 15  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(Deutsche)D: Altinoglu; R: Götz Friedrich 
 feb-mar 15  Samson et DalilaUn vieil HébreuBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Kinmonth 
 dec 14-feb 15  TannhauserLandgraf Hermann deBerlin(Deutsche)D: Axel Kober / Runnicles; R: Kirsten Harms 
 dec 14-jūn 15  Die ZauberfloteSarastroBerlin(Deutsche)D: Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer 
 nov-dec 14  La bohemeColline itParis(Opera)D: Mark Elder; R: Jonathan Miller 
 mai-jūn 14  Die WalkureHundingBarcelona(Liceu)D: Josep Pons; R: Carsen 
 mar-jūl 14  La bohemeColline itParis(Opera)D: Oren; R: Jonathan Miller 
 jan-feb 14  La GiocondaAlvise itBerlin(Deutsche)D: López-Cobos; R: Sanjust 
 nov 13-apr 14  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)D: Rizzi-Brignoli; R: J Bosse 
 nov 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deEssenD: Schneider.cond; R: Kosky 
 okt 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deGentD: D Jurowski; R: Lernous 
 okt 13-mai 14  Die ZauberfloteSarastro deBerlin(Deutsche)D: Repušić / Gnann; R: Günter Krämer 
 okt-nov 13  MacbethBanco itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Carsen 
 sep 13-jan 14  SiegfriedAlberich deBerlin(Deutsche)D: Rattle; R: Götz Friedrich 
 sep 13-jan 14  Das RheingoldFafner deBerlin(Deutsche)D: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
 sep-okt 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski; R: Lernous 
 jūn 13  AttilaLeone itBerlin(Deutsche)D: Pinchas Steinberg;
 jūn 13  Les Pecheurs de perlesNourabad frBerlin(Deutsche)D: G Calvo;
 mai 13  Der fliegende HollanderDonaldBerlin(Deutsche)D: Runnicles;
 apr-mai 13  Das RheingoldFafnerBarcelona(Liceu)D: Josep Pons; R: Carsen 
 feb-mar 13  Les troyensNarbalBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Pountney 
 jan-feb 13  Die WalkureHunding deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle; R: Nemirova / Hans Walter Richter 
 jan 13  Don GiovanniIl Commendatore itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; R: Roland Schwab 
 nov 12-mai 13  Die ZauberfloteSarastro deBerlin(Deutsche)D: Gnann / Repušić; R: Günter Krämer 
 okt 12  The Two WidowsMumlal csNantesD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
 sep 12  The Two WidowsMumlalAngersD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
apr 12  Rienzi, der letzte der TribunenSteffano Colonna deBerlin(Deutsche)D: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
mar 12  MacbethBancoBerlin(Deutsche)D: Repušić; R: Carsen 
dec 11  Les Pecheurs de perlesNourabadJerezD: G Calvo;
dec 11-jan 12  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)D: Patrick Summers; R: Götz Friedrich 
nov-dec 11  Don GiovanniIl Commendatore itBerlin(Deutsche)D: Rogister; R: Roland Schwab 
nov-dec 11  FalstaffPistola itBerlin(Deutsche)D: E Mazzola; R: Götz Friedrich 
nov 11-jūn 12  Die ZauberfloteSarastro deBerlin(Deutsche)D: Foremny / Keast / Rogister; R: Günter Krämer 
okt 11-apr 12  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: G Calvo / E Mazzola; R: Thalbach 
okt 11-apr 12  Don CarlosIl Grande Inquisitore itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Marco Arturo Marelli 
sep 11  SiegfriedFafner deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
sep 11  Das RheingoldFafner deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
jūl 11  I Capuleti e i MontecchiCapellio itMünchen(Fest)D: Y Abel; R: Boussard 
jūn-jūl 11  MacbethBanco itBerlin(Deutsche)D: Maurizio Benini; R: Carsen 
mai-jūn 11  Samson et DalilaUn vieil Hébreu frBerlin(Deutsche)D: Altinoglu; R: Kinmonth 
apr 11  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)D: Chichon; R: Götz Friedrich 
feb-mar 11  ParsifalTiturelBarcelona(Liceu)D: M Boder; R: C Guth 
dec 10-feb 11  Le nozze di FigaroBartolo itBerlin(Deutsche)D: Layer; R: Götz Friedrich 
dec 10  ParsifalNoRoleAmsterdam(CG)D: van Zweden;
nov 10-mai 11  Die ZauberfloteSarastro deBerlin(Deutsche)D: Rogister / Foremny; R: Günter Krämer 
okt-nov 10  Szenen aus dem Leben der Heiligen JohannaJacobus von Arc deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer; R: A Mahler / C Hegemann / Schuhmacher 
okt 10-mai 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; R: Thalbach 
okt 10-jūn 11  Don GiovanniIl Commendatore itBerlin(Deutsche)D: R Abbado; R: Roland Schwab 
jūn 10  SiegfriedFafnerKölnD: Markus Stenz; R: Carsen 
jūn 10  Das RheingoldFafnerKölnD: Markus Stenz; R: Carsen 
mai-jūn 10  AidaKönigLeipzigD: Axel Kober / A Schüller; R: Konwitschny 
apr 10  SiegfriedFafner deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
mar-apr 10  Don CarlosIl grande inquisitore itKölnD: Caetani; R: Torsten Fischer 
jan-apr 10  Rienzi, der letzte der TribunenSteffano Colonna deBerlin(Deutsche)D: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl 
jan 10  L'orfeoCaronte, Pastore IV., Spirito IV. itZagreb(CNT)D: Britvić; R: Ozren Prohić 
dec 09-jan 10  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Neuenfels 
dec 09-jūl 10  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)D: Rogister / Y Abel; R: Götz Friedrich 
nov 09-jūn 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: E Mazzola; R: Thalbach 
nov 09  Le nozze di FigaroBartolo itBerlin(Deutsche)D: C Meister; R: Götz Friedrich 
okt-nov 09  Un ballo in mascheraSamuel itBerlin(Deutsche)D: Marco Armiliato; R: Götz Friedrich 
okt 09  FalstaffPistola itBerlin(Deutsche)D: Schønwandt; R: Götz Friedrich 
sep 09-jūl 10  CarmenZuniga frBerlin(Deutsche)D: Campellone / Y Abel; R: Schuhmacher 
sep 09-apr 10  Die ZauberfloteSarastro deBerlin(Deutsche)D: Foremny / Rogister; R: Günter Krämer 
sep 09  I Capuleti e i MontecchiLord CapuletBerlin(Deutsche)D: Chichon;
mai-jūn 09  Der FreischutzEremitBerlin(Deutsche)D: U Windfuhr; R: Von Pfeil 
mar-apr 09  Un ballo in mascheraSamuel itBerlin(Deutsche)D: M Jurowski; R: Götz Friedrich 
mar-jūl 09  CarmenZuniga frBerlin(Deutsche)D: Y Abel; R: Jürgen Gosch 
jan-feb 09  ElektraEin alter Diener deBerlin(Deutsche)D: Kazushi Ono; R: Kirsten Harms 
jan-feb 09  Salome2. Soldat deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer; R: A Freyer 
jan-jūn 09  ToscaAngelotti itBerlin(Deutsche)D: Villaume / Pier Giorgio Morandi; R: Barlog 
nov 08-apr 09  AidaIl re itBerlin(Deutsche)D: E Gardner / A Tomasello; R: C Alden / Rallo 
nov 08-mai 09  La traviataIl dottor Grenvil itBerlin(Deutsche)D: Y Abel / Marco Armiliato; R: Götz Friedrich 
okt 08  Ariadne auf NaxosTruffaldinoBilbao(ABAO)D: Stefan Anton Reck; R: Uwe Erik Laufenberg 
sep 08-mai 09  Die ZauberfloteSarastro deBerlin(Deutsche)D: T Rösner / Foremny / Zagrosek; R: Günter Krämer 
sep 08  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)D: Gugerbauer; R: Neuenfels 
sep 08-jūl 09  TurandotUn mandarino itBerlin(Deutsche)D: Pinchas Steinberg / A Tomasello; R: Fioroni 
aug 08  Die Zauberflote2. geharnischter Mann deSalzburg(Fest)D: R Muti; R: Audi