Boris Rudak, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Boris Rudak

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Intermusica[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan 16  Der DamonPrince SinodalLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Tatarnikov;
 nov 14-mar 15  The Tsar's BrideIvan Sergeevich LikovPerm OperaD: Platonov; R: Minakova / Georgy Isaakyan 
 okt 14-mar 15  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 sep-dec 14  Don GiovanniDon Ottavio itPerm OperaD: Currentzis; R: Valentina Carrasco 
 apr 14  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 mar-jūn 14  CarmenLe RemendadoBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 jan 14  NabuccoIsmaeleBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: M Kislyarov 
 dec 13-mar 14  Die FledermausAlfred deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 okt 13-mai 14  Le coq d'orTsarevitch GvidonBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
mai 13  NabuccoIsmaeleBolshoi Theatre, MoscowD: Güttler / A Soloviev; R: M Kislyarov 
mar 13  La traviataAlfredo GermontAtlanta OperaD: Rescigno; R: Gately 
jan-jūl 13  CarmenLe RemendadoBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
okt-nov 12  The Tsar's BrideLykovBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
okt 12-apr 13  Le coq d'orTsarevitch GvidonBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
sep 12-mar 13  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
jūn-jūl 12  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
feb-jūl 12  Die FledermausAlfred deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
dec 11-jūl 12  CarmenLe Remendado frBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Pountney 
dec 11-apr 12  The Tsar's BrideIvan Sergeyevich Lykov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sinkevich / Sinaisky; R: Moralev 
nov 11-mai 12  Die ZauberfloteThe DoorkeepersBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
okt 11-apr 12  IolantaAlmerik ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
sep 11-mai 12  Le coq d'orTsarevitch GvidonBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
feb-mar 11  Die FledermausAlfredBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
okt 10-apr 11  The Tsar's BrideIvan Sergeyevich LykovBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev