Camilla Nylund, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Camilla Nylund

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Hilbert[Gen, Pasaule]
 Arien[Beļģija]
 Allegro[Somija]
 Opera et Concert[Francija, Monako]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.camillanylund.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 okt-nov 14  TannhauserElisabethWien(SO)D: Myung Whun Chung; R: C Guth 
 jūl-aug 14  TannhauserElisabethBayreuth(Wagner)D: Axel Kober; R: S Baumgarten 
 mai-jūn 14  ArabellaArabella deHamburg(SO)D: Soltesz; R: Bechtolf 
 mai 14  SalomeSalome dePhiladelphia(Opera)D: Nézet-Séguin; R: Newbury 
 apr 14  LohengrinElsa von BrabantWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Homoki 
 feb 14  Der RosenkavalierDie Feldmarschallin deLuxembourgD: Soltesz; R: C Waltz 
 feb 14  SalomeSalome deBerlin(UDL)D: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
 nov-dec 13  Die tote StadtMarietta deHelsinki(Opera)D: M Franck; R: K Holten 
 okt 13-jan 14  Ariadne auf Naxos1. donna/Ariadne deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle / Hartmut Keil; R: Fassbaender 
 aug 13  TannhauserElisabethBayreuth(Wagner)D: Axel Kober; R: S Baumgarten 
 jūn 13  RusalkaRusalka csGenève(Opera)D: D Jurowski; R: Wieler 
 mai-jūn 13  Die WalkureSieglindeWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
 mar-mai 13  LohengrinElsa von Brabant deFrankfurt(Oper)D: Bertrand de Billy / Hartmut Keil; R: Jens Daniel Herzog 
 feb 13  SalomeSalomeWien(SO)D: Schneider.cond; R: Barlog 
 dec 12-jan 13  RusalkaRusalkaBarcelona(Liceu)D: Andrew Davis; R: Herheim 
 okt-nov 12  LohengrinElsa von Brabant deSan Francisco(SFO) D: Luisotti; R: Daniel Slater 
 sep 12  ArabellaArabellaWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
jūl-aug 12  TannhauserElisabethBayreuth(Wagner)D: Hengelbrock; R: S Baumgarten 
jūl 12  ConcertSopranBad KissingenD: Johan Arnell;
mai 12  Don CarlosElisabettaAmsterdam(NO)D: Nézet-Séguin; R: Willy Decker 
feb-mar 12  RusalkaRusalkaLondon(RO)D: Nézet-Séguin; R: Wieler / S Morabito 
dec 11  JuhaMarja fiHelsinki(Opera)D: M Franck; R: Kelo 
okt 11-mai 12  SalomeSalomeWien(SO)D: Schneider.cond; R: Barlog 
okt 11  ElektraChrysothemisAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; R: Willy Decker 
sep 11  Ariadne auf NaxosAriadneWien(SO)D: Jeffrey Tate; R: Sanjust 
jūl-aug 11  TannhauserElisabethBayreuth(Wagner)D: Hengelbrock / P Tilling; R: S Baumgarten 
jūn 11  LohengrinElzaBudapest(SO)D: Adam Fischer; R: L Marton 
mar 11  ArabellaArabellaWien(SO)D: U Schirmer; R: Bechtolf 
feb 11  SalomeSalomeDresden(SSO)R: Mussbach 
dec 10-jan 11  Die FledermausRosalindeWien(SO)D: Patrick Lange; R: Otto Schenk 
nov-dec 10  Die tote StadtMarietta / Voice of Marie deHelsinki(Opera)D: M Franck; R: K Holten 
nov 10-jūn 11  TannhauserElisabethDresden(SSO)D: Schneider.cond / Blunier; R: Konwitschny 
okt 10  DaphneDaphne deDresden(SSO)D: Wellber; R: Torsten Fischer 
jūn 10  SalomeSalomeValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: F Negrín 
apr-mai 10  Notre DameEsmeralda deDresden(SSO)D: Luisi; R: Günter Krämer 
mar-jūl 10  Der RosenkavalierDie FeldmarschallinDresden(SSO)D: Luisi; R: Uwe Eric Laufenberg 
feb-mai 10  Der RosenkavalierDie FeldmarschallinKölnD: Patrik Ringborg; R: Günter Krämer 
jan-apr 10  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deBerlin(Deutsche)D: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl 
dec 09-feb 10  Die lustige WitweHanna GlawariDresden(SSO)D: Alexander Joel / M Mayrhofer; R: J Savary 
nov 09  SalomeSalome deParis(Opera)D: Altinoglu; R: Dodin 
okt 09  LohengrinElsa von BrabantDresden(SSO)D: Perick; R: Mielitz 
sep-okt 09  ArabellaArabella deFrankfurt(Oper)D: R Böer; R: Loy 
mai-jūn 09  CapriccioDie GräfinKölnD: Markus Stenz; R: von Götz 
mai 09  SalomeSalomeToulouse(Capitole)D: Pinchas Steinberg; R: Halmen 
mar 09  Don CarlosElisabetta itTampereD: Storgårds; R: Fonda 
jan-feb 09  Die lustige WitweHanna GlawariHamburg(SO)D: Kamensek; R: H Kupfer 
jan-apr 09  Der RosenkavalierDie FeldmarschallinWien(SO)D: Adam Fischer / Schneider.cond; R: Otto Schenk 
dec 08  LohengrinElsa von BrabantDresden(SSO)D: Perick; R: Mielitz 
nov 08  LohengrinElsa von BrabantWien(SO)D: Segerstam; R: Kosky 
okt 08-mar 09  EuryantheEuryantheDresden(SSO)D: Hans-E Zimmer; R: Nemirova 
okt 08  Don GiovanniDonna Anna itDresden(SSO)D: Wolfgang Rennert; R: Willy Decker 
okt 08  TannhauserElisabethDresden(SSO)D: Schneider.cond; R: Konwitschny 
sep 08  Ariadne auf NaxosAriadneWien(SO)D: Kirill Petrenko; R: Sanjust 
sep 08-jūl 09  Der RosenkavalierDie FeldmarschallinDresden(SSO)D: Luisi; R: Uwe Eric Laufenberg 
aug 08  RusalkaRusalka csSalzburg(Fest)D: Welser-Möst; R: S Morabito