Carola Höhn, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Carola Höhn

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 BOKA[Gen, Pasaule]
 Bluemel[Gen, Pasaule]
 Hartmut Haase


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar 14  The Tsar's BridePetrovnaMilano(Scala)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 feb 14  Die WalkureSieglinde deHalle(Oper)D: A Henning; R: Hansgünther Heyme 
 nov 13-mar 14  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 okt-nov 13  The Tsar's BridePetrowna ruBerlin(UDL)D: Barenboim / Vitlin; R: Tcherniakov 
 aug 13  Die WalkureHelmwigeLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 jūl 13  Die WalkureOrtlinde deLondon(Proms)D: Barenboim;
 jūn 13  Die WalkureOrlindeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 feb-jūn 13  Die WalkureOrtlinde deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 jan-mar 13  Die WalkureSieglindeHalle(Oper)D: K Steffens; R: Hansgünther Heyme 
 dec 12  Der RosenkavalierMarianne Leitmetzerin deBerlin(UDL)D: Rattle; R: Nicolas Brieger 
 nov 12-mai 13  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 okt 12-apr 13  Die WalkureOrtlinde deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
apr 12  Die WalkureOrtlindeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
mar-apr 12  Wahnsinn, das ist die Seele der HandlungNoRoleBerlin(UDL)D: Harry Lyth; R: Höckmayr 
nov 11-jan 12  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
nov-dec 11  La cenerentolaHartwigeBerlin(UDL)D: Weissenburger / Walenciak / Riojas; R: Eva-Maria Weiß 
okt-nov 11  NormaClotilde itBerlin(UDL)D: Yurkevych;
sep 11  Die WalkureSieglindeHalle(Oper)D: K Steffens; R: Hansgünther Heyme 
mai-jūn 11  Elektra4. MagdBerlin(UDL)D: J Debus; R: D Dorn 
mai 11  TannhauserElisabethAltenburgD: Troester; R: Kochheim 
apr 11  Die WalkureOrtlindeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
dec 10-jan 11  Die WalkureOrtlindeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
dec 10-mai 11  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
mar-jūn 10  TannhauserElisabethGeraD: E Solén; R: Kochheim 
dec 09-jan 10  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Beermann / Salemkour; R: August Everding 
mai-jūn 09  Elektra4. MagdBerlin(UDL)D: M Boder; R: D Dorn 
apr 09  MacbethUna Dama itBerlin(UDL)D: Salemkour; R: Mussbach 
mar-apr 09  AidaLa Grande SacerdotessaBerlin(UDL)D: Barenboim / Salemkour; R: Halmen 
mar 09  ParsifalII 2 Blumenmädchen deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Eichinger 
dec 08-jūl 09  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: D Ettinger / Salemkour / Beermann; R: August Everding 
nov 08-jūl 09  HolderlinF3Berlin(UDL)D: Peter Ruzicka;