Claus Guth, producents :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Claus Guth

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 CSAM[Gen, Pasaule]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.clausguth.de

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mai-jūn 17  RigolettoProducentsOpéra National de ParisD: Daniele Rustioni;
 apr 17  Die Frau ohne SchattenProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Z Mehta;
 mar-apr 17  Pelleas et MelisandeProducentsOper FrankfurtD: Mallwitz;
 mar-apr 17  RodelindaProducentsTeatro Real de MadridD: I Bolton;
 jan-feb 17  LohengrinProducentsOpéra National de ParisD: Philippe Jordan;
 nov 16-feb 17  SalomeProducentsDeutsche Oper BerlinD: Jeffrey Tate;
 nov 16  JephthaProducentsDe Nationale Opera, AmsterdamD: I Bolton;
 sep-okt 16  Don GiovanniProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti;
 mai-jūn 16  JulietteProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim / Hindoyan;
 mai 16  Don GiovanniProducentsDe Nationale Opera, AmsterdamD: Marc Albrecht;
 apr 16  SalomeProducentsLes Théâtres de la Ville de LuxembourgD: Soltesz;
 apr-mai 16  RigolettoProducentsOpéra National de ParisD: Luisotti / P Morandi;
 apr 16  ParsifalProducentsTeatro Real de MadridD: S Bychkov / Weigold;
 mar-apr 16  Suor AngelicaProducentsOper FrankfurtD: Hrůša;
 mar-apr 16  Gianni SchicchiProducentsOper FrankfurtD: Hrůša;
 mar-apr 16  Il tabarroProducentsOper FrankfurtD: Hrůša;
 feb 16  Le nozze di FigaroProducentsCanadian Opera Company, TorontoD: J Debus / Jordan de Souza;
 jan-feb 16  The Turn of the ScrewProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Moulds;
 jan-apr 16  SalomeProducentsDeutsche Oper BerlinD: Alain Altinoglu;
 jan-feb 16  Der RosenkavalierProducentsOper FrankfurtD: Sebastian Weigle;
 dec 15  Don GiovanniProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Massimo Zanetti;
 okt 15  L'incoronazione di PoppeaProducentsTheater an der WienD: Jean-Christophe Spinosi;
 aug 15  FidelioProducentsSalzburger FestspieleD: Welser-Möst;
 jūn 15  Simon BoccanegraProducentsStaatsoper HamburgD: Simone Young;
 mai-jūl 15  Der RosenkavalierProducentsOper FrankfurtD: Sebastian Weigle;
 feb-mar 15  Ariadne auf NaxosProducentsOpernhaus ZürichD: Luisi;
 jan-feb 15  Tristan und IsoldeProducentsOpernhaus ZürichD: J Fiore;
 nov-dec 14  The Turn of the ScrewProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: I Bolton;
 okt-nov 14  TannhauserProducentsWiener StaatsoperD: Myung-Whun Chung;
jūn 14  Aschemond oder The Fairy QueenProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: M Boder / Bayl;
jūn-jūl 14  Cosi fan tuttesets itTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim / Karl Heinz Steffens; R: C Guth 
jūn-jūl 14  Cosi fan tutteProducentsTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim / Karl Heinz Steffens;
apr 14  The MessiahProducentsTheater an der WienD: Rousset;
mar-apr 14  Die Frau ohne SchattenProducentsRoyal Opera, LondonD: S Bychkov;
feb-mar 14  DaphneProducentsOper FrankfurtD: Blunier;
jan 14  L'orfeoProducentsOpéra national de Lorraine, NancyD: Rousset;
dec 13  LazarusProducentsTheater an der WienD: M Boder;
okt-nov 13  Don GiovanniProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim;
jūn-jūl 13  Lucio SillaProducentsGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Bicket;
jūn 13  Aschemond oder The Fairy QueenProducentsStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: M Boder / Bayl;
jūn-jūl 13  Il barbiere di SivigliaProducentsDeutsche Oper am Rhein, Duisburg
jūn 13  GotterdammerungProducentsStaatsoper HamburgD: Simone Young;
mai 13  SiegfriedProducentsStaatsoper HamburgD: Simone Young;
mai 13  Die WalkureProducentsStaatsoper HamburgD: Simone Young;
mai 13  Das RheingoldProducentsStaatsoper HamburgD: Simone Young;
mai-jūn 13  Un ballo in mascheraProducentsOper FrankfurtD: Karampini;
apr-mai 13  Simon BoccanegraProducentsGöteborgsOperanD: Andretta;
mar-apr 13  ParsifalProducentsOpernhaus ZürichD: M Franck;
mar 13  SehnSuchtMeerProducentsDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober;
jan-jūl 13  Il barbiere di SivigliaProducentsDeutsche Oper am Rhein, Dusseldorf
dec 12  LohengrinProducentsTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim;
nov-dec 12  Pelleas et MelisandeProducentsOper FrankfurtD: Layer;
okt 12-feb 13  Il barbiere di SivigliaProducentsOper LeipzigD: Bramall / W Lacey;
sep 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaProducentsTheater an der WienD: Rousset;