Clemens Unterreiner, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Clemens Unterreiner

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Opera4u

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.unterreiner.at

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mai-jūn 15  Der RosenkavalierHerr von Faninal deTokyo(NNT)D: Soltesz; R: Jonathan Miller 
 mar-apr 15  Der RosenkavalierHerr von Faninal deBaden-Baden(Fest)D: Rattle; R: Fassbaender 
 dec 14-jan 15  Die FledermausDr. FalkeWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
 sep 14  ManonBrétignyWien(SO)D: Frédéric Chaslin; R: A Serban 
 sep 14  La fanciulla del WestHappyWien(SO)D: Carignani; R: Marco Arturo Marelli 
 jūn 14  LohengrinFriedrich von TelramundWelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
 apr-jūn 14  Ariadne auf NaxosEin MusiklehrerWien(SO)D: M Boder / Welser-Möst; R: Bechtolf 
 jan 14  Boris GodunovAndreej Schtschelkalow ruWien(SO)D: Güttler; R: Kokkos 
 jan 14  Le nozze di FigaroAntonioWien(SO)D: Rhorer; R: Martinoty 
 jan-apr 14  Der RosenkavalierHerr von Faninal deLinz(LT)D: Dennis Russell Davies / Moriuchi; R: Pilavachi 
 dec 13-jan 14  Die FledermausDr. FalkeWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
jūn 13  Ariadne auf NaxosHarlekinGarmischD: Patrick Lange;
mai 13  TannhauserWolfram von EschenbachWelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
feb 13  Die ZauberflotePapagenoNice(Opera)D: L Hager; R: Mariame Clément 
nov 12-mai 13  La traviataIl barone DoupholWien(SO)D: Bertrand de Billy / Carignani / Marco Armiliato; R: Sivadier 
okt 12-apr 13  FidelioDon FernandoWien(SO)D: Schneider.cond / Adam Fischer; R: Otto Schenk 
sep 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyBillWien(SO)D: Metzmacher; R: J Deschamps 
aug 12  Das LabyrinthTipheus deSalzburg(Fest)D: I Bolton; R: A Liedtke 
mar-jūn 12  ToscaSciarroneWien(SO)D: Welser-Möst; R: Wallmann 
dec 10-feb 11  Madama ButterflySharplessKøbenhavn(KGL)D: Bellincampi; R: S Langridge 
okt-dec 10  RusalkaDer HegerWien(Volk)D: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet 
okt 10-mai 11  Die ZauberflotePapagenoWien(Volk)D: Ivan Anguélov / R Paternostro / G Prießnitz; R: Lohner 
sep 10-apr 11  ToscaSciarroneWien(SO)D: Keri-Lynn Wilson; R: Wallmann