Damir Ismagilov :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Damir Ismagilov

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 nov 14  KhovanshchinalightingWien(SO)D: S Bychkov; R: Dodin 
 okt-nov 14  The Tsar's BridelightingMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad; R: Pevzner 
 okt 14  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 sep-dec 14  Eugene OneginlightingSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov; R: Vasily Barkhatov 
 aug 14  Un ballo in mascheralightingTallinn(Birgitta)D: Kiryanov; R: Dmitry Bertman 
 jūn-jūl 14  Don Giovannilighting itMoscow(SND)D: W Lacey; R: Alexander Titel 
 mai 14  RigolettolightingSt Petersburg(Mariinsky)R: I Gabitov 
 apr 14  Prince IgorlightingMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 apr 14  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
 mar-jūn 14  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 feb-jūl 14  The Tsar's BridelightingMoscow(Bolshoi)D: Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 feb-mar 14  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)R: Dmitry Bertman 
 feb 14  The Maid of Pskovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Yuri Laptev 
 feb-jūl 14  Eugene OneginlightingSt Petersburg(MT)D: Tatarnikov / Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 feb 14  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
 jan 14  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: M Kislyarov 
 dec 13-mar 14  Die Fledermauslighting deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 dec 13  The Brothers Karamazovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Vasily Barkhatov 
 nov-dec 13  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(Helikon)D: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
 nov 13-jūl 14  Les contes d'Hoffmannlighting frMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel 
 nov 13  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 nov 13-jūn 14  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Khvatynets / Sorokin / Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 nov 13  Rasputinlighting ruMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 nov 13-jūl 14  Il barbiere di Siviglialighting itMoscow(SND)D: Zangiev; R: Alexander Titel 
 okt 13-mai 14  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 okt 13-mai 14  L'italiana in Algerilighting itMoscow(SND)D: Korobov / V Volich; R: E Pisarev 
 okt 13-apr 14  Der fliegende HollanderlightingSt Petersburg(MT)D: Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 okt 13-jūl 14  Eugene Oneginlighting ruMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
 sep 13  Das LiebesverbotlightingMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 sep 13  Pikovaya DamalightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
 sep 13-mai 14  Rusalkalighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev / Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 sep 13-mai 14  Un ballo in mascheralightingMoscow(Helikon)D: Fermani / Kiryanov / V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
 aug 13  RusalkalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
mai-jūl 13  L'italiana in AlgerilightingMoscow(SND)D: Korobov; R: E Pisarev 
mai 13  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)D: Güttler / Soloviev; R: M Kislyarov 
apr-mai 13  Nabuccolighting itSt Petersburg(Mariinsky)R: Dmitry Bertman 
mar 13  The Maid of Pskovlighting ruSt Petersburg(Mariinsky)R: Yuri Laptev 
feb 13  Die FledermauslightingMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
feb 13  Dead Soulslighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
feb 13  Le nozze di FigarolightingMoscow(Helikon)R: Dmitry Bertman 
jan-jūl 13  The Brothers Karamazovlighting enSt Petersburg(Mariinsky)R: Vasily Barkhatov 
jan-jūl 13  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)D: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
jan 13  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
dec 12-jūn 13  La forza del destinolighting itMoscow(SND)D: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
dec 12-jūn 13  Prince IgorlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Y Lyubimov 
dec 12  Rigolettolighting itSt Petersburg(Mariinsky)D: Noseda; R: I Gabitov 
dec 12-jūl 13  Il barbiere di Siviglialighting itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Alexander Titel 
nov 12  The Love for Three OrangeslightingMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
nov 12  Mazepalighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
nov 12  Il barbiere di SiviglialightingMoscow(Helikon)D: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
nov 12-jūl 13  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
okt 12-jūl 13  Eugene Oneginlighting ruMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
okt 12-apr 13  War and PeacelightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
okt 12-apr 13  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
okt 12  SiberialightingMoscow(Helikon)D: Eugene Brazhnik; R: Dmitry Bertman 
sep 12-mar 13  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
sep 12  Das LiebesverbotlightingMoscow(Helikon)D: V Ponkin; R: Dmitry Bertman 
jūn-jūl 12  CharodeykalightingMoscow(Bolshoi)D: A Lazarev; R: Alexander Titel 
mar 12  War and PeacelightingMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
feb-jūl 12  Die Fledermauslighting deMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
feb-apr 12  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Shlepyanov / Yuri Laptev 
jan 12  Snegurotchkalighting ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
dec 11-jūl 12  Carmenlighting frMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Pountney 
dec 11-jūn 12  The Love for Three Orangeslighting ruMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
dec 11  Dead Soulslighting ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
nov 11-jūn 12  Nabuccolighting itMoscow(Bolshoi)D: Rinkevicius / Andropov; R: M Kislyarov 
okt 11-jūl 12  La forza del destinolightingMoscow(SND)D: Korobov / Loffe; R: Georgy Isaakyan 
okt 11-apr 12  Iolantalighting ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
sep 11-jūl 12  Eugene OneginlightingMoscow(SND)D: W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel 
sep 11-mai 12  Le coq d'orlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
mar 11  RigolettolightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Noseda; R: I Gabitov 
feb-mar 11  Die FledermauslightingMoscow(Bolshoi)D: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
jan 11  CarmenlightingMoscow(Bolshoi)D: Joel-Hornak; R: Pountney 
dec 10-mai 11  NabuccolightingMoscow(Bolshoi)D: Andropov; R: M Kislyarov 
dec 10  RasputinlightingMassyD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman 
nov 10  Snegurotchkalighting ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
nov 10  The Love for Three OrangeslightingMassyD: Rouits; R: Dmitry Bertman 
nov 10  Macbethlighting itMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Eimuntas Nekrosius 
okt 10-jan 11  Der DamonlightingMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
okt 10-mar 11  Il barbiere di Siviglialighting itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Alexander Titel 
okt 10-jūn 11  Le nozze di FigarolightingEkaterinburgD: Fabio Mastrangelo; R: I Gabitov 
okt 10-mar 11  La forza del destinolighting itMoscow(SND)D: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
okt 10-mai 11  IolantalightingMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
sep 10  Boris GodunovlightingMoscow(Bolshoi)D: Sorokin; R: Sokurov 
sep 10-apr 11  Eugene OneginlightingMoscow(SND)D: Korobov / W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel 
sep 10  MazepalightingSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: Shlepyanov / Yuri Laptev