David Szendiuch 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
   Mākslinieki    David Szendiuch
  Kalendārs
 No Šodien | kopā augusta 2012


Future performances[PP] Pasaules pirmizrāde
Current performances [JI] Jauns iestudējums
David Szendiuch: Kalendārs
No Opera 
mar-apr 2017 Prodaná nevěsta Kecal Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
24 feb-12 mai 2017 The Greek Passion Priest Grigoris Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Pitínský)
Moravské divadlo
6 feb-16 jūn 2017 La bohème Colline Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
Moravské divadlo
1 dec 2016-25 mai 2017 Der Sturm [JI] czStefano National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Sedlický / Šedivý, R:Nekvasil)
Divadlo Antonína Dvořáka
nov 2016-jan 2017 Roberto Devereux Lord vévoda z Nottinghamu National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
nov 2016 Anna Bolena Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
6 nov 2016-10 jūn 2017 Nabucco Zaccaria State Opera Banská Bystrica (D:Procházka / Ros, R:Babiak)
State Opera
25 okt 2016-7 jūn 2017 Turandot Timur Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
Moravské divadlo
okt 2016-mar 2017 Attila [JI] Attila Slezské divadlo, Opava (D:Šumník, R:Pletichová)
okt-dec 2016 Hamlet Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
25 sep 2016-4 jūn 2017 Rigoletto Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Moravské divadlo
sep 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Belcredi)
sep 2016-apr 2017 The Brandenburgers in Bohemia Volfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
12 sep 2016-15 mai 2017 Die Zauberflöte Sarastro Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl / Doleželová)
Moravské divadlo
jūn 2016 The Brandenburgers in Bohemia [JI] Wolfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
mar-jūn 2016 Hamlet [JI] Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner, R:Lipus)
jan-feb 2016 Rigoletto [JI] Sparafucile Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
okt 2015-jan 2016 Tosca [JI] Il Barone Scarpia Slezské divadlo, Opava (D:Bottigliero, Binetti, R:Pletichová)
okt 2015-feb 2016 Barbe-bleue [JI] Le Comte Oscar Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák, R:Málek)
okt 2015-feb 2016 The Kiss Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
okt 2015-mai 2016 The Fiery Angel Faust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kučera, R:Nekvasil)
sep-nov 2015 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2015-feb 2016 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2015-feb 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Hanák, R:Belcredi)
sep 2015-mar 2016 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
sep 2015-feb 2016 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
jūn 2015-mar 2016 Andrea Chénier [JI] Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
apr 2015 Lucia di Lammermoor Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Otava)
feb-jūn 2015 The Fiery Angel [JI] ruFaust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Kučera, R:Nekvasil)
feb-mar 2015 The Kiss [JI] Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šumník, R:Dubovic)
nov 2014 The Cunning Little Vixen Jezevec Janáček Brno International Festival (D:Kraft, R:Kříž)
nov 2014 The Cunning Little Vixen Priest Janáček Brno International Festival (D:Kraft, R:Kříž)
okt-nov 2014 Genoveva Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)
okt 2014 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
okt 2014-apr 2015 Pad Arkuna [JI] Dargun National Theatre Prague, Praha (D:Fiore, R:Heřman)
sep 2014-jan 2015 Les contes d'Hoffmann quatres diables J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
sep 2014-apr 2015 Noc plná světla [PP] Petr z Craonu Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2014-feb 2015 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2014-apr 2015 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
sep 2014-feb 2015 Falstaff Pistola Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Hlinková)
sep 2014-feb 2015 Paganini Graf Hédonville Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
mai-jūn 2014 Turandot [JI] Timur Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
apr-jūn 2014 Les contes d'Hoffmann [JI] quatres diables J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
feb-nov 2014 Genoveva [JI] Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)
jan-apr 2014 Paganini Graf Hédonville Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
okt 2013-mai 2014 Čert a Káča Lucifer Moravské divadlo Olomouc (D:Šnajdr / Šumník, R:Věžník)
okt 2013 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
okt 2013-apr 2014 Concert NoRole Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald)
okt 2013-mai 2014 Falstaff [JI] Pistola Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Hlinková)
sep 2013-feb 2014 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
sep 2013-jūn 2014 Lucia di Lammermoor Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Otava)
sep 2013-mai 2014 Anna Bolena itEnrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
sep 2013-jūn 2014 Macbeth [JI] itBanco State Opera Banská Bystrica... (D:Vach, R:Gábor)
Banská Bystrica, Salgótarján, Zvolen
jūn 2013 Anna Bolena [JI] Lord Rochefort National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Šrubař, R:Krejčí)
jan-apr 2013 Roméo et Juliette Capulet National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Gábor)
dec 2012-mai 2013 Lucia di Lammermoor [JI] Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Otava)
dec 2012 Prince Igor ruKonchak J K Tyl Theatre (D:Kofroň, R:Tarant)
dec 2012-apr 2013 La bohème Colline National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Studený)
okt 2012-jan 2013 Armida Petr National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Nekvasil)
sep 2012-mar 2013 Turandot Timur J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Málek)
sep-nov 2012 Rigoletto Sparafucile J K Tyl Theatre (D:Pařík / Brauner / Štrunc, R:Alföldi)

 Permalink: operabase.com/a/David_Szendiuch/20194/lv