David Pountney, producents :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

David Pountney

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 IMG London[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn-jūl 16  In ParenthesisProducentsLondon(RO)D: C Rizzi;
 apr 16  JenufaProducentsWien(SO)D: Metzmacher;
 mar-apr 16  ElysiumProducentsOslo(DNO)D: Brönnimann;
 dec 15  Usher HouseProducentsSan Francisco(SFO)D: Lawrence Foster;
 dec 15  La Chute de la maison UsherProducentsSan Francisco(SFO)D: Lawrence Foster;
 nov 15  Die PassagierinProducentsDetroitD: S Mercurio;
 sep 15-mar 16  PagliacciProducentsBerlin(Deutsche)D: Repušić;
 sep 15-mar 16  Cavalleria rusticanaProducentsBerlin(Deutsche)D: Repušić;
 sep 15  Guillaume TellProducentsGenève(Opera)D: López-Cobos;
 jūn 15  Guillaume TellProducentsWarszawa(Wielki)D: Yurkevych;
 mai-jūn 15  Pelleas et MelisandeProducentsCardiff(WNO)D: Koenigs;
 apr-jūn 15  Saul og DavidProducentsKøbenhavn(KGL)D: Schønwandt;
 mar-apr 15  The Cunning Little VixenProducentsAthens(N)D: J Kyzlink / Ondrej Olos;
 feb-mar 15  Die PassagierinProducentsChicago(Opera)D: Andrew Davis;
 feb 15  Opera anthologyProducentsCardiff(WNO)D: Alexander Martin;
 jan 15  Das PortraitProducentsPoznanD: Chmura;
 nov-dec 14  Die Frau ohne SchattenProducentsZurich(Oper)D: P Tilling;
 okt-nov 14  Simon BoccanegraProducentsPraha(Narodni)D: J Kyzlink;
 okt 14  Mose in EgittoProducentsCardiff(WNO)D: C Rizzi / Phillippo;
 sep-okt 14  Guillaume TellProducentsCardiff(WNO)D: C Rizzi / Andrew Greenwood;
 jūl-aug 14  Die ZauberfloteProducentsBregenz(Fest)D: Patrick Summers / Hartmut Keil;
 jūl 14  Die PassagierinProducentsNew York(Festival)D: Patrick Summers;
 jūn 14  Usher HouseProducentsCardiff(WNO)D: Lawrence Foster;
 jūn 14  La Chute de la maison UsherProducentsCardiff(WNO)D: Lawrence Foster;
 jūn 14  Simon BoccanegraProducentsBratislavaD: J Kyzlink;
 mai 14  Peter GrimesProducentsZurich(Oper)D: Erik Nielsen;
 mai-jūn 14  RigolettoProducentsTel AvivD: Daniel Cohen;
 mai 14  Das PortraitProducentsBydgoszczD: Tadeusz Kozłowski;
 apr 14  Prince IgorProducentsHamburg(SO)D: Arming;
 mar-apr 14  Les troyensProducentsBerlin(Deutsche)D: Paul Daniel;
 mar 14  PagliacciProducentsBerlin(Deutsche)D: C Meister;
 mar 14  Cavalleria rusticanaProducentsBerlin(Deutsche)D: C Meister;
 mar-jūn 14  CarmenProducentsMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin;
 jan-feb 14  Die PassagierinProducentsHouston(HGO)D: Patrick Summers;
 dec 13-jan 14  Das PortraitProducentsPoznanD: Tadeusz Kozłowski;
 nov 13-feb 14  Spuren der VerirrtenProducentsLinz(LT)D: Dennis Russell Davies / Ingensand;
 okt 13-apr 14  Simon BoccanegraProducentsPraha(Narodni)D: J Kyzlink;
jūl-aug 13  Die ZauberfloteProducentsBregenz(Fest)D: Patrick Summers / Hartmut Keil;
jūn 13  Divorzio all'italianaProducentsBolognaD: Daniel Kawka;
apr 13  Spuren der VerirrtenProducentsLinz(LT)D: Dennis Russell Davies;
feb 13  The Cunning Little VixenProducentsCardiff(WNO)D: Koenigs / Phillippo;
feb-mar 13  Les troyensProducentsBerlin(Deutsche)D: Runnicles;
feb 13  LuluProducentsCardiff(WNO)D: Koenigs;
jan-jūl 13  CarmenProducentsMoscow(Bolshoi)D: Temirkanov / Sinaisky;
nov-dec 12  Un ballo in mascheraProducentsZurich(Oper)D: N Santi;
sep-okt 12  Prince IgorProducentsHamburg(SO)D: Simone Young;
jūn-jūl 12  RigolettoProducentsTel AvivD: D Callegari / Daniel Cohen;
mai 12  Un ballo in mascheraProducentsZurich(Oper)D: N Santi;
mai 12  Die PassagierinProducentsWarszawa(Wielki)D: Chmura;
apr 12  Prince IgorProducentsZurich(Oper)D: Fedoseyev;
feb 12  Gianni SchicchiProducentsLyon(Opera)D: d'Espinosa;
jan-feb 12  Gianni SchicchiProducentsLyon(Opera)D: d'Espinosa;
jan-feb 12  Suor AngelicaProducentsLyon(Opera)D: d'Espinosa;
jan-feb 12  Il tabarroProducentsLyon(Opera)D: d'Espinosa;
jan 12  La forza del destinoProducentsWien(SO)D: López-Cobos;
dec 11-jūl 12  CarmenProducentsMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky;
nov 11  Kommilitonen!ProducentsNew York(Juilliard)D: A Manson;
okt 11  La fanciulla del WestProducentsZurich(Oper)D: C Rizzi;
sep-okt 11  Die PassagierinProducentsLondon(ENO)D: Richard Armstrong;
jūl 11  Krol RogerProducentsWarszawa(Wielki)D: Kaspszyk;
mai 11  JenufaProducentsWien(SO)D: S Ozawa;
apr 11  Un ballo in mascheraProducentsZurich(Oper)D: N Santi;
apr 11  La juiveProducentsZurich(Oper)D: C Rizzi;
apr 11  Das PortraitProducentsNancyD: Chmura;
mar 11  Kommilitonen!ProducentsLondon(RAM)D: Jane Glover;
feb 11  Das PortraitProducentsLeedsD: Gergov;
jan 11  The Cunning Little VixenProducentsGlasgow(RSAMD)D: Timothy Dean;
jan 11  CarmenProducentsMoscow(Bolshoi)D: Joel-Hornak;
dec 10-mar 11  Les troyensProducentsBerlin(Deutsche)D: Runnicles;
nov-dec 10  La fanciulla del WestProducentsZurich(Oper)D: Massimo Zanetti;
okt 10  Die PassagierinProducentsWarszawa(Wielki)D: Chmura;
sep 10  La forza del destinoProducentsWien(SO)D: Auguin;