Dirk Aleschus, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Dirk Aleschus

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Opera4u[Gen, Pasaule]
 Thornborrow

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.dirkaleschus.de

Kontakts
 aleschus@gmx.com
 +49 (0) 174 19 666 33
 Mobile: 00491741966633
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mai 15  WozzeckDer Doktor deDijon(Opera)D: Pomárico; R: Anglade 
 jan-jūn 15  Das RheingoldFafner deDessau(Theater)D: Antony Hermus; R: A Bücker 
 okt 14-jūn 15  Der RosenkavalierBaron OchsWeimarD: S Solyom; R: Nemirova 
 aug 14  Der RosenkavalierEin Notar deSalzburg(Fest)D: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
 apr 14  Der FreischutzKunoKölnD: Markus Stenz; R: Viesturs Kairišs 
 okt 13-apr 14  ParsifalGurnemanzPoznanD: Chmura; R: Dehlholm 
 sep-dec 13  Le nozze di FigaroBartoloNordhausenD: Markus L Frank / Weder; R: K Link 
 sep 13  Der SchatzgraberNoRoleLinz(Bruckner)D: Sieghart; R: Philipp Harnoncourt 
 aug 13  Die Meistersinger von NurnbergHans Schwarz deSalzburg(Fest)D: D Gatti; R: Herheim 
 mar-jūn 13  SiegfriedFafner deDessau(Theater)D: Antony Hermus; R: A Bücker 
 feb 13  Das RheingoldFafnerRoma(S.Cecilia)D: Kirill Petrenko;
 jan 13  MacbethBancoDetmoldD: Pitschmann; R: Kay Metzger 
 dec 12-mar 13  ParsifalTiturelDetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
 sep-okt 12  La forza del destinoIl Marchese di Calatrava itKölnD: W Humburg; R: Py 
 aug-dec 12  Der WildschutzBaculusDetmoldD: Wegele; R: C Timme 
jūn 12  Der WildschutzBaculusDetmoldD: Wegele; R: C Timme 
mai 12  SiegfriedFafnerDetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
mai 12  Die WalkureHundingDetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
mai 12  Das RheingoldFasoltDetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
mar-apr 12  ParsifalTiturelDetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
jan 12  La traviataIl dottor Grenvil itDetmoldD: Erich Wächter; R: Kay Metzger 
dec 11-jūn 12  Samson et DalilaUn vieil HébreuDetmoldD: Erich Wächter; R: Velte 
nov 11-jūn 12  Die lustige WitweBaron Mirko ZetaDetmoldD: Wegele; R: Potocki 
okt-nov 11  LuluDer Tierbändiger / Ein Athlet deParis(Opera)D: Schønwandt; R: Willy Decker 
sep 11-mar 12  Madama ButterflyDer PriesterDetmoldD: Erich Wächter; R: U Engelhardt 
aug 11-feb 12  Le nozze di FigaroBartolo deDetmoldD: Erich Wächter; R: Horstkotte 
jūl-aug 11  Don GiovanniIl CommendatoreSt MargarethenD: Wildner / Radoslaw Szulc / Raiskin; R: T Reinhardt 
feb-mar 11  Il tabarroDer MaulwurfWien(Volk)D: E Dovico; R: Robert Meyer 
jan-mai 11  Das RheingoldFasoltUlmD: Drčar / Schweckendiek; R: Matthias Kaiser 
jūl-aug 10  Der fliegende HollanderDalandErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
jūl 10  Die ZauberfloteSarastroErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn / Leisner 
jūl 10  Die Zauberflote2. Geharnischter MannErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn / Leisner 
apr-mai 10  The Love for Three OrangesDie KöchinWien(Volk)D: Eschwé; R: Ernst Theo Richter 
jūl 09  Die Meistersinger von NurnbergHans SchwarzErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
mai 09  LohengrinBrabantische EdleWelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
mai-jūl 09  RigolettoSparafucileInnsbruck(LT)D: Klinkhardt; R: Wandruszka 
mar-mai 09  Das RheingoldFafnerInnsbruck(LT)D: M Pommer; R: Fassbaender 
dec 08-jan 09  Romeo et JulietteDuc de VéroneInnsbruck(LT)D: Klinkhardt; R: Roland Schwab 
dec 08-mai 09  Zar und ZimmermannVan BettInnsbruck(LT)D: Netzer; R: Laurence Dale 
nov 08-feb 09  La bohemeColline itInnsbruck(LT)D: Goetzel; R: Wyss 
sep 08-jan 09  Eugene OneginGreminInnsbruck(LT)D: Henzold; R: Fassbaender 
jūn 08  Romeo et JulietteDuc de Vérone frInnsbruck(LT)D: A Markovic; R: Roland Schwab 
mar-jūn 08  Salome5. Jude deInnsbruck(LT)D: A Markovic; R: Fassbaender 
feb-jūn 08  ToscaSagrestanoInnsbruck(LT)D: Bernet / A Markovic; R: Fassbaender 
dec 07-mai 08  Grafin MarizaFürst MoritzInnsbruck(LT)D: Klinkhardt / M Mader; R: Saskia Kuhlmann 
dec 07-apr 08  Der fliegende HollanderDaland deInnsbruck(LT)D: A Markovic; R: David Prins 
nov 07-feb 08  Ariadne auf NaxosTruffaldino deInnsbruck(LT)D: Bernet; R: Stöppler 
okt 07-mar 08  Il barbiere di SivigliaDon BasilioAnnaberg-BuchholzD: N Takahashi; R: Kapoglu 
sep-nov 07  La traviataIl dottor Grenvil itInnsbruck(LT)D: A Markovic / Klinkhardt; R: Wandruschka 
aug 07  Zar und ZimmermannBürgermeister van BettBad HersfeldD: Siegfried Heinrich; R: Reuscher 
apr-mai 07  Il barbiere di SivigliaDon BasilioAnnaberg-BuchholzD: N Takahashi; R: Kapoglu 
feb-jūn 07  La traviataIl dottor Grenvil itInnsbruck(LT)D: A Markovic; R: Wandruszka 
feb-apr 07  Zar und ZimmermannVon BettCottbusD: Kubitz; R: Lachnitt 
jan-jūl 07  TannhauserReinmar von ZweterHannoverD: Wolfgang Bozic; R: Himmelmann 
dec 06-jan 07  Die lustige WitwePrintschitschCottbusD: C Möbius; R: Martin Schüler 
dec 06  L'enfance du ChristHausvater deCottbusD: Reinhard Petersen;
nov-dec 06  La bohemeBenoîtCottbusD: Reinhard Petersen; R: Martin Schüler 
okt-dec 06  Die Zauberflote2. Geharnischter MannCottbusD: Kubitz; R: Malunat 
sep 06-jan 07  Der FreischutzKuno/Ein Eremit deInnsbruck(LT)D: Bernet; R: Fassbaender 
sep 06-jūn 07  The Love for Three OrangesDie KöchinRostockD: Peter Leonard; R: Steffen Piontek 
apr-jūn 06  The Love for Three OrangesDie KöchinRostockD: Peter Leonard; R: Steffen Piontek