Dmitri Ulyanov, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Dmitri Ulyanov

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Rayfield Allied[Gen, Pasaule]
 GoDirect[Spānija, Portugāle]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 apr-mai 15  La juiveLe Cardinal de Brogni frGentD: Netopil / Pouspourikas; R: Konwitschny 
 apr 15  La juiveLe Cardinal de Brogni frAntwerpen(Vlaamse)D: Netopil / Pouspourikas; R: Konwitschny 
 okt 14-feb 15  Don CarlosFilippo IIMoscow(Bolshoi)D: R Treviño / Sagripanti; R: Adrian Noble 
 sep 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioBarcelona(Liceu)D: Finzi; R: J Font 
 jūn-jūl 14  Don GiovanniDon Giovanni itMoscow(SND)D: W Lacey; R: Alexander Titel 
 apr-jūl 14  AidaRamfis itMoscow(SND)D: Korobov; R: Peter Stein 
 mar-jūn 14  CarmenEscamilloMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 jan-jūl 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itMoscow(SND)D: Zangiev; R: Alexander Titel 
 jan-feb 14  CarmenEscamilloTokyo(NNT)D: Ainārs Rubiķis; R: U Hitoshi 
 dec 13-mar 14  May NightGolova ruMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
 nov 13-jūn 14  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itMoscow(SND)D: Korobov / V Volich; R: A Shapiro 
 nov 13-jūl 14  Les contes d'HoffmannLindorf/ Coppelius/ Dapertutto/ Miracle frMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel 
 nov 13-mai 14  La bohemeColline itMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
 nov 13-jūl 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)D: Zangiev; R: Alexander Titel 
 okt-nov 13  AidaRamfisSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: José Antonio Gutiérrez 
 okt 13-apr 14  Der DamonPrince Gudal ruMoscow(SND)D: Grishanin; R: Trostyanetsky 
 okt 13-jūl 14  Eugene OneginPrince Gremin ruMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
 sep 13-jūn 14  TannhauserLandgraf HermannMoscow(SND)D: Bollon; R: Andrejs Žagars 
 sep 13  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMadrid(Real)D: Hanus; R: Sagi 
jūn 13  RigolettoSparafucileSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: S Vizioli 
feb 13  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBilbao(ABAO)D: J Mauceri; R: Davide Livermore 
dec 12-jūn 13  La forza del destinoPadre Guardiano itMoscow(SND)D: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
dec 12-jūl 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Alexander Titel 
dec 12  MacbethBancoMadrid(Real)D: Currentzis; R: Tcherniakov 
nov 12-jūl 13  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: A Shapiro 
nov 12-jūl 13  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppelius/Dapertutto/Miracle frMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel 
nov 12-jūl 13  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
okt 12-jūl 13  Eugene OneginPrince Gremin ruMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
okt 12-apr 13  War and PeaceKutuzovMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
okt 12-jūl 13  ToscaAngelotti itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Naletova 
sep-okt 12  Boris GodunovPimenMadrid(Real)D: Haenchen; R: J Simons 
mai 12  ConcertBasseMarseilleD: N Abbassi;
mar 12  War and PeaceKutuzovMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
jan 12  IolantaEl rey René ruMadrid(Real)D: Currentzis; R: Sellars 
nov 11  Die WalkureHundingSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
okt 11-jūl 12  La forza del destinoPadre GuardianoMoscow(SND)D: Korobov / Loffe; R: Georgy Isaakyan 
okt 11-jūl 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)R: A Shapiro 
okt 11-jūn 12  ToscaAngelottiMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Naletova 
okt 11-jūl 12  La traviataIl barone DoupholMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
sep 11-jūl 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppelius/Dapertutto/MiracleMoscow(SND)D: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel 
sep 11-jūl 12  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)D: W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel 
jūn-jūl 11  Don CarlosEl Gran InquisidorSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: G Del Monaco 
feb-mar 11  Les HuguenotsMarcel frMadrid(Real)D: R Palumbo;
dec 10-mar 11  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoscow(SND)D: W Gorelik; R: A Shapiro 
nov 10-mar 11  WozzeckDer DoktorMoscow(Bolshoi)D: Currentzis; R: Tcherniakov 
okt 10-apr 11  La traviataIl dottor Grenvil itMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
okt 10-apr 11  La traviataIl barone Douphol itMoscow(SND)D: Korobov; R: Alexander Titel 
okt 10-jan 11  Der DamonPrince GudalMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Trostyanetsky 
okt 10-feb 11  ToscaAngelotti itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Naletova 
okt 10-mar 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Alexander Titel 
okt 10-apr 11  La bohemeColline itMoscow(SND)D: W Gorelik / Maximchuk; R: Alexander Titel 
okt 10-mar 11  Cosi fan tutteDon Alfonso itMoscow(SND)D: W Gorelik; R: Alexander Titel 
okt 10-mar 11  La forza del destinoNoRole itMoscow(SND)D: Korobov; R: Georgy Isaakyan 
sep 10-apr 11  Madama ButterflyBonza itMoscow(SND)D: Korobov; R: Naletova 
sep 10-apr 11  Eugene OneginPrince GreminMoscow(SND)D: Korobov / W Gorelik / Ioffe; R: Alexander Titel