Evelin Novak, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Evelin Novak

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Opern-Agentur[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 15  Ariadne auf NaxosNajadeBerlin(UDL)D: Metzmacher; R: Neuenfels 
 mai 15  CarmenNoRoleBarcelona(Liceu)D: Fournillier; R: Bieito 
 feb 15  MacbethUna Dama itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Mussbach 
 jan-apr 15  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJenny HillBerlin(UDL)D: Wayne Marshall; R: Boussard 
 okt 14-mai 15  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 sep 14-jūn 15  La traviataVioletta Valéry itBerlin(UDL)D: Hindoyan / Daniele Rustioni; R: Mussbach 
 jūn 14  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJenny HillBerlin(UDL)D: Wayne Marshall; R: Boussard 
 apr 14  Le vin herbeSopran 3/Branghien frBerlin(UDL)D: Ollu; R: Katie Mitchell / Joseph W Alford 
 apr 14  Simon BoccanegraEine Dienerin Amelias itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tiezzi 
 feb-mar 14  CheryomushkiLidotschkaBerlin(UDL)D: Stigloher; R: N Çelik 
 feb 14  AidaOberpriesterin itBerlin(UDL)D: Zubin Mehta; R: Halmen 
 jan-feb 14  Il barbiere di SivigliaBerta deBerlin(UDL)D: Rovetta; R: Berghaus 
 dec 13-jan 14  Orphee aux enfersEurydice deBerlin(UDL)D: G Albers; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 nov 13-mar 14  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 jūl-aug 13  La bohemeMimì itSt MargarethenD: Eschwé / Wolfgang Gröhs / Szennai; R: Dornhelm 
 mai-jūn 13  Le vin herbeSoprano 3 frBerlin(UDL)D: Ollu; R: Katie Mitchell 
 feb-jūn 13  GasparoneCarlottaGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Olivier Tambosi 
 jan 13  Orphee aux enfersEurydice deBerlin(UDL)D: G Albers; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 nov 12-mai 13  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 okt-nov 12  Don CarlosTebaldo itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
jūl-aug 12  CarmenMicaëla frSt MargarethenD: Eschwé / Wolfgang Gröhs / Szennai / Pagliazzi; R: Herzl 
mai 12  Simon BoccanegraEine Dienerin Amelias itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tiezzi 
mai 12  CheryomushkiLidotschkaBerlin(UDL)D: Stigloher; R: N Çelik 
dec 11-jan 12  Orphee aux enfersEurydike deBerlin(UDL)D: C Israel; R: Philipp Stölzl 
okt 11  Il barbiere di SivigliaBerta itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Berghaus 
mai-jūn 11  ElektraDie VertrauteBerlin(UDL)D: J Debus; R: D Dorn 
mai 11  Don CarlosTebaldoBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
dec 10-mai 11  Die Zauberflote1. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
nov 10-mar 11  Puss in BootsPrinzessinBerlin(UDL)D: Anifantakis / Weissenburger; R: I Ostermann 
okt 10-jūn 11  Il barbiere di SivigliaBerta itBerlin(UDL)D: Salemkour; R: Berghaus