František Zahradníček, basbaritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

František Zahradníček

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.frantisekzahradnicek.eu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 16  CarokrajVelebobule / Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 jūn 16  The Brandenburgers in BohemiaWolfram OlbramovičNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 mai 16  From the House of the DeadGoryanchikovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / David Švec; R: Špinar 
 mar-jūl 16  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 jan-jūn 16  La cenerentolaDon MagnificoNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi 
 okt 15-mai 16  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 okt 15-apr 16  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 okt 15-mai 16  The Fiery AngelJohann FaustNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 okt 15-mar 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 sep 15-apr 16  Cert a KacaČert MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 sep 15-jūn 16  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 sep 15-jūn 16  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 sep 15-jūn 16  Prodana nevestaMíchaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 sep 15-jūn 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 sep 15-jūn 16  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 15-apr 16  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 15-mai 16  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 feb-jūn 15  The Fiery AngelJohann Faust ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 feb-jūn 15  La traviataIl barone DoupholNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 feb-jūn 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 dec 14-jan 15  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 nov 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 nov 14-jūn 15  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 okt 14-mai 15  CarmenZunigaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 okt-nov 14  Simon BoccanegraPietroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 okt 14-mai 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 okt 14-apr 15  Pad ArkunaDolenNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 sep 14-mai 15  Madama ButterflyLo zio BonzoState Opera, PrahaD: Štrunc / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 sep 14-jūn 15  La traviataIl barone DoupholState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 sep 14-jūn 15  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 14-mar 15  Il barbiere di SivigliaDon BasilioState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 sep 14-apr 15  RusalkaWater GoblinNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 sep-okt 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 14-jūn 15  RigolettoMonteroneState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
 aug 14-jūn 15  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 14-mai 15  La bohemeSchaunardState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 aug 14-jūn 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 jūn 14  Le nozze di FigaroFigaro itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
 jūn 14  Simon BoccanegraPietroSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 jūn 14  Prodana nevestaMíchaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 mai-jūn 14  Die ZauberflotePapagenoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 okt 13-mai 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-mai 14  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-mai 14  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-apr 14  Simon BoccanegraPietro itNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 okt 13-jūn 14  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 sep 13-jūn 14  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 sep 13-mai 14  JakobinFilip csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-mai 14  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 sep 13-jūn 14  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 sep 13-mai 14  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberflotePapageno csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 sep 13-jūn 14  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 aug 13-jūn 14  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 aug 13-jūn 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-jūn 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
apr 13  The Plays of MaryShopkeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Bělohlávek / David Švec; R: Jiří Heřman 
nov 12-jūn 13  Cert a KacaDevil porter csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
nov 12-jūn 13  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
okt 12-jūn 13  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
okt 12-mai 13  TajemstviMalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
okt 12  Kat'a KabanovaKuligin csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
okt 12-jūn 13  Die ZauberflotePapageno deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
sep 12-jūn 13  Pelleas et MelisandeArkelNational Theatre Prague, PrahaD: Tingaud / David Švec; R: Rocc 
sep 12-apr 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
sep 12-mai 13  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
sep 12-jūn 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  RusalkaHunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  RusalkaGamekeeper csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 12-jūn 13  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
sep 12-jūn 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
sep 12-jūn 13  Madama ButterflyLo zio Bonzo itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
sep 12-jūn 13  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannHermannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
aug 12-jūn 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
aug 12-jūn 13  RigolettoMonterone itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
aug 12-jūn 13  Die ZauberflotePapagenoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
aug 12  La traviataIl barone Douphol itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
apr-jūn 12  Kat'a KabanovaKuliginNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
apr-mai 12  ToscaAngelottiNational Theatre Prague, PrahaD: Stur; R: V Morávek 
apr-mai 12  Parsifal2. knightNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
dec 11-jan 12  The Plays of MaryOil Merchants/BassNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
dec 11-jan 12  The Plays of MaryDrinkerNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannSchlemilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannHermannNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
okt 11-jūn 12  JakobinFilipNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberflotePapagenoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaIndianNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 11-mai 12  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 11-jūn 12  RusalkaGamekeeper/Hunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep-nov 11  Cert a KacaDevil porterNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep-nov 11  Cert a KacaDevil MarbuelNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 11  Les contes d'HoffmannHermannPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
aug 11-mai 12  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
aug-dec 11  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
mar-mai 11  Parsifal2. KnightNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
dec 10-apr 11  Die ZauberflotePapageno csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
dec 10-apr 11  Die Zauberflote2. Man in Armour csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
nov 10-jan 11  ToscaAngelotti itNational Theatre Prague, PrahaR: V Morávek 
okt 10-jūn 11  Kat'a KabanovaKuliginNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Robert Wilson 
okt 10-jūn 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 10-apr 11  CarmenZuniga frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep 10-feb 11  Cert a KacaDevil porter csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 10-feb 11  Cert a KacaDevil Marbuel csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 10-jan 11  La traviataMarqius d'Obigny itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
sep 10-jūn 11  RusalkaGamekeeper/Hunter csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 10-apr 11  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-jūn 11  Le nozze di FigaroFigaro itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannSchlemil/ HermannNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka