Fred Bonitz :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Fred Bonitz

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 apr-mai 16  CarmenMoralèsLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Schöbel / U Raab 
 dec 15  Hansel und GretelPeterLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch / Florian Merz; R: Malkowsky 
 nov 15-apr 16  Eine Nacht in VenedigPappacodaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Florian Merz / Preu; R: Dosch 
 okt-dec 15  Das FeuerwerkAlbert OberholzerLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Thomas Gläser; R: P Kube 
 sep-okt 15  Un ballo in mascheraSilvanoLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Christian Voß / Florian Merz; R: S Ritschel 
 aug 15  Der FreischutzOttokarLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / J Horstmann; R: Horst Otto Kupich 
 aug 15  Der FreischutzKilianLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / J Horstmann; R: Horst Otto Kupich 
 apr-jūn 15  Das FeuerwerkAlbert OberholzerLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: P Kube 
 mar-apr 15  Le nozze di FigaroFigaroLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Florian Merz; R: A Sündermann 
 jan-mai 15  Un ballo in mascheraSilvanoLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Christian Voß / Florian Merz; R: S Ritschel 
 dec 14  Hansel und GretelPeterLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch; R: Malkowsky 
 nov 14  Im weissen RosslDr. HinzelmannLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Thomas Gläser; R: Schöbel 
 okt 14-jan 15  Gianni SchicchiMarcoLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Potocki 
 sep-dec 14  Ariadne auf NaxosEin PerückenmacherLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Preu; R: Jahns 
 sep-nov 14  Frau LunaTheophilLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
 aug 14  Le nozze di FigaroFigaroLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Florian Merz; R: A Sündermann 
jūn-aug 14  Der FreischutzOttokarLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
jūn-aug 14  Der FreischutzKilianLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
apr-mai 14  Der Graf von LuxemburgPawlowitschLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst Otto Kupich 
mar-mai 14  Ariadne auf NaxosEin PerückenmacherLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Preu; R: Jahns 
jan-mar 14  Im weissen RosslDr. HinzelmannLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Thomas Gläser; R: Schöbel 
dec 13  Hansel und GretelPeterLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch; R: Malkowsky 
nov 13-feb 14  L'orfeoPastore/SpiritoLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
nov 13-mai 14  Le nozze di FigaroFigaroLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: A Sündermann 
nov 13  Die FledermausGabriel von EisensteinLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Florian Merz; R: Dosch 
sep 13-jan 14  Frau LunaTheophilLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
sep-nov 13  Das LiebesverbotAngeloLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Christian Voß; R: Horstkotte 
mar-mai 13  L'orfeoPastore/SpiritoLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
dec 12  Hansel und GretelPeterLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch / Hee-Chuhn Choi; R: Malkowsky 
dec 12-mai 13  Das LiebesverbotAngeloLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Christian Voß; R: Horstkotte 
okt 11-apr 12  Eugene OneginSaretzkijLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
okt 11-mar 12  La bohemeMarcello deLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
aug 11  Die ZauberflotePapagenoLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
aug 11  Der FreischutzOttokarLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli / Hee-Chuhn Choi; R: Horst Otto Kupich 
aug 11  Grafin MarizaPenizekLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
jūn-aug 11  Grafin MarizaPenizekLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
mar-mai 11  Der WaffenschmiedGraf von LiebenauLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Lachnitt 
jan-mar 11  Die FledermausGabriel von EisensteinLandesbühnen Sachsen, RadebeulR: Dosch 
jan-mai 11  Der Graf von LuxemburgPawlowitsch, BotschafterLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst O Kupich 
dec 10  Hansel und GretelPeterLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch / Hee-Chuhn Choi; R: Malkowsky 
nov 10-jūn 11  Das Land des LachelnsObereunuchLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
okt 10-mai 11  My Fair LadyProf. Henry HigginsLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst Otto Kupich 
okt 10-mai 11  Die ZauberflotePapagenoLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
jūn-aug 10  Der FreischutzOttokarLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli / Hee-Chuhn Choi; R: Horst Otto Kupich