Günther Groissböck, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Günther Groissböck

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Hilbert[Gen, Pasaule]
 Opera et Concert[Francija, Monako]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.guenther-groissboeck.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūl 15  ElektraOrestMünchen(Fest)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 mai 15  ElektraOrestMünchen(SO)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 mai 15  Eugene OneginFürst Gremin/SaretzkiMünchen(SO)D: D Ettinger; R: Warlikowski 
 feb-mar 15  Die WalkureHundingMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 feb-mar 15  Das RheingoldFasoltMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 jan 15  Guillaume TellGessler frMünchen(SO)D: D Ettinger; R: A Nunes / Johannes Hofmann 
 dec 14-apr 15  LohengrinHeinrich der Vogler deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: K Holten 
 dec 14  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)D: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 nov 14  LohengrinHeinrich der VoglerAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; R: Audi 
 sep 14  RusalkaDer WassermannWien(SO)D: Netopil; R: Bechtolf 
 aug 14  Der RosenkavalierBaron Ochs deSalzburg(Fest)D: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
 jūn-jūl 14  Guillaume TellGesler itMünchen(Fest)D: D Ettinger; R: A Nunes 
 apr 14  LohengrinHeinrich der VoglerWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Homoki 
 jan-feb 14  RusalkaDer WassermannWien(SO)D: Bělohlávek; R: Bechtolf 
 nov 13  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)D: I Bolton; R: August Everding / Lehberger 
 nov 13-mai 14  Die WalkureHunding deGenève(Opera)D: Metzmacher; R: D Dorn / Wanitschek 
 sep 13  Die WalkureHundingBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 sep 13  Das RheingoldFasoltBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 aug 13  TannhauserLandgraf HermannBayreuth(Wagner)D: Axel Kober; R: S Baumgarten 
 jūl-aug 13  Das RheingoldFasoltBayreuth(Wagner)D: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 apr-mai 13  Die WalkureHundingAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 feb-jūn 13  Die WalkureHunding deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 jan-jūn 13  Das RheingoldFafner deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 dec 12-jan 13  RusalkaVodnikBarcelona(Liceu)D: Andrew Davis; R: Herheim 
 nov 12  RusalkaDer Wassermann csMünchen(SO)D: Tatarnikov; R: Kušej 
 sep-okt 12  Boris GodunovBoris GodunovMadrid(Real)D: Haenchen; R: J Simons 
jūl-aug 12  TannhauserLandgraf HermannBayreuth(Wagner)D: Hengelbrock; R: S Baumgarten 
jūl 12  RequiemNoRoleOrangeD: Myung Whun Chung;
jūn 12  LohengrinHeinrich der Vogler deTokyo(NNT)D: Schneider.cond; R: von Stegmann 
mar-apr 12  MacbethBancoNew York(Met)D: Noseda; R: Adrian Noble 
feb 12  Das Buch mit sieben SiegelnbassoRoma(S.Cecilia)D: L Hager;
dec 11-jan 12  Die ZauberfloteSarastroChicago(Opera) D: Andrew Davis; R: August Everding / Lata 
okt-dec 11  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)D: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli 
jūl-aug 11  TannhauserLandgraf HerrmannBayreuth(Wagner)D: Hengelbrock / P Tilling; R: S Baumgarten 
mar-apr 11  Die ZauberfloteSarastro deMilano(Scala)D: R Böer; R: Kentridge 
jan-nov 11  Eugene OneginGreminValencia(Artes)D: Wellber; R: Trelinski 
okt 10-jūn 11  RusalkaDer Wassermann csMünchen(SO)D: Hanus; R: Kušej 
okt 10-feb 11  La bohemeCollineNew York(Met) D: Rizzi-Brignoli; R: Zeffirelli 
sep 10-jūn 11  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)D: I Bolton; R: Marco Arturo Marelli 
jūl 10  LohengrinHeinrich der VoglerMünchen(Fest)D: Nagano; R: Richard Jones 
mai-jūn 10  Die WalkureHunding deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
mar 10  Das RheingoldFafner deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
dec 09  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding 
okt-nov 09  LohengrinKing Henry the FowlerHouston(HGO)D: Patrick Summers; R: Daniel Slater 
jūl 09  Symphony 9bassoSienaD: Pappano;
jūn 09  La cenerentolaAlidoro itTokyo(NNT)D: Syrus; R: J Ponnelle / Grischa Asagaroff / Gregory A Fortner 
apr-mai 09  Der fliegende HollanderDaland deAtlantaD: A Fagen; R: Zvulun 
mar-apr 09  TannhauserLandgrave HermannMadrid(Real)D: López-Cobos; R: I Judge 
jan 09  Die ZauberfloteSarastro deLos Angeles(Opera)D: J Conlon; R: Peter Hall / Stanley M Garner 
okt-nov 08  Eugene OneginFürst Gremin, Saretzki ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Warlikowski 
sep 08-mar 09  Die ZauberfloteSarastroKölnD: Markus Stenz / E Delamboye; R: Peer Boysen