Grigory Shkarupa, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Grigory Shkarupa

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 15  Ariadne auf NaxosTruffaldinoBerlin(UDL)D: Metzmacher; R: Neuenfels 
 mar-apr 15  ParsifalGralsritter deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 feb-mar 15  LuluEin Athlet deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
 feb 15  MacbethErscheinung/Mörder/Arzt itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Mussbach 
 jan-apr 15  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJoeBerlin(UDL)D: Wayne Marshall; R: Boussard 
 okt 14-mai 15  Die Zauberflote2. Geharnischter MannBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 okt 14  ToscaCarceriere itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Hermanis 
 sep-dec 14  CandideInquisitor III/Judge III/Tsar Ivan enBerlin(UDL)D: Wayne Marshall / David Robert Coleman; R: Boussard 
 sep 14-jūn 15  La traviataMarchese D'Obigny itBerlin(UDL)D: Hindoyan / Daniele Rustioni; R: Mussbach 
 jūn 14  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJoeBerlin(UDL)D: Wayne Marshall; R: Boussard 
 mai 14  Rappresentatione di anima, et di corpoHimmelsstimme Bass itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: A Freyer / T Hecker 
 apr 14  Prince IgorSkulaMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; R: Y Lyubimov 
 feb-jūn 14  ToscaCarceriere itBerlin(UDL)D: Ranzani; R: Riha 
 feb 14  SalomeEin Kappadozier deBerlin(UDL)D: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
 feb 14  Salome4. Jude deBerlin(UDL)D: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
 nov 13-mar 14  Die Zauberflote2. Geharnischter MannBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 nov 13-mar 14  La traviataMarchese D'Obigny itBerlin(UDL)D: Hindoyan; R: Mussbach 
 sep-okt 13  Un ballo in mascheraSamuel itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Wieler / S Morabito 
 mar-jūl 13  La sonnambulaAlessioMoscow(Bolshoi)D: E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
 dec 12-jūn 13  Prince IgorSkulaMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Y Lyubimov 
 nov 12-mai 13  Boris GodunovMityushaMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 nov 12  The Love for Three OrangesThe CookMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 nov 12  The Love for Three OrangesHeroldMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 nov 12-jan 13  ToscaCarceriere itMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / R Treviño; R: Pokrovsky 
feb 12  The Fiery AngelThe ServantMoscow(Bolshoi)D: M Jurowski; R: Zambello 
nov 11-mai 12  Die ZauberfloteThe DoorkeepersMoscow(Bolshoi)D: Moulds; R: Vick 
nov 11-feb 12  ToscaCarceriere itMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Andropov / R Treviño; R: Pokrovsky