Gyula Orendt, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Gyula Orendt (Orendt Gyula)

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Neumann[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 15  Ariadne auf NaxosHarlekinBerlin(UDL)D: Metzmacher; R: Neuenfels 
 apr-mai 15  Emma und EginhardCarolusBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Höckmayr 
 feb 15  Cosi fan tutteGuglielmoMünchen(SO)D: Rhorer; R: D Dorn 
 jan 15  L'orfeoOrfeoLondon(RO)D: Curnyn; R: Michael Boyd 
 okt 14-jan 15  Il barbiere di SivigliaFigaro itBerlin(UDL)D: Hindoyan; R: Berghaus 
 okt 14-mai 15  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 jūn-aug 14  La finta giardinieraRoberto itGlyndebourneD: Ticciati; R: Frederic Wake-Walker 
 mai 14  Rappresentatione di anima, et di corpoTempo/Consiglio itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: A Freyer / T Hecker 
 feb-jūn 14  ToscaAngelotti itBerlin(UDL)D: Ranzani; R: Riha 
 jan-feb 14  Il barbiere di SivigliaFigaro deBerlin(UDL)D: Rovetta; R: Berghaus 
 jan 14  L'orfeoOrfeoNancyD: Rousset; R: C Guth 
 nov 13-mar 14  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 sep-okt 13  Un ballo in mascheraSilvano itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Wieler / S Morabito 
 mai 13  AgrippinaLesbo itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Boussard 
 mar 13  L'elisir d'amoreBelcore itBerlin(UDL)D: Yurkevych; R: Adlon 
 mar 13  The Rake's ProgressKeeper of the madhouse enBerlin(UDL)D: David Robert Coleman; R: Warlikowski 
 jan-feb 13  Der Kaiser von AtlantisKaiser OverallBerlin(UDL)D: Felix Krieger; R: Pörzgen 
 jan-feb 13  Il barbiere di SivigliaFiorello itBerlin(UDL)D: Rovetta; R: Berghaus 
 nov 12-mai 13  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 okt-nov 12  Puss in BootsMittlerer Bruder/KönigBerlin(UDL)D: Anifantakis / Weissenburger; R: I Ostermann 
 okt 12-jūn 13  La traviataIl barone Douphol itBerlin(UDL)D: Ranzani / Massimo Zanetti; R: Mussbach 
 sep-okt 12  Cosi fan tutteGuglielmo itNancyD: Tito Muñoz; R: Lucassen 
apr 12  ToscaSciarrone itBerlin(UDL)D: Hussain; R: Riha 
feb-mar 12  RusalkaGamekeeperLondon(RO)D: Nézet-Séguin; R: Wieler / S Morabito 
nov 11-jan 12  Die ZauberflotePapagenoBerlin(UDL)D: Salemkour; R: August Everding 
okt 11  Il barbiere di SivigliaFiorello itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Berghaus 
mar-mai 11  RigolettoMarulloWien(Volk)D: Eschwé; R: S Langridge 
jan-mar 11  CarmenMoralèsWien(Volk)D: R Paternostro / N Milton; R: Guy Joosten 
jan-mar 11  CarmenLe DancaïreWien(Volk)D: R Paternostro / N Milton; R: Guy Joosten 
okt-dec 10  RusalkaDer JägerWien(Volk)D: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet