Jakub Kettner, baritons :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jakub Kettner

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.jakubkettner.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 16  The Brandenburgers in BohemiaJan TausendmarkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 feb-apr 16  Maria StuardaCecilNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 jan 16  The Cunning Little VixenHarašta czTeatro Regio di TorinoD: Latham-Koenig; R: Carsen / Pintor 
 dec 15-mai 16  Roberto DevereuxThe Duke of NottinghamNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 nov 15-apr 16  La traviataGiorgio GermontNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Carmen Or 
 okt 15-apr 16  NabuccoNabuccoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 sep 15-mar 16  Andrea ChenierCarlo GérardNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 sep 15-jan 16  ToscaScarpiaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Otava 
 sep 15-apr 16  JakobinBohuš z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 15-mai 16  AidaAmonasro itState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Petar Selem 
 jūn 15  NabuccoNabucco itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Jakub Klecker; R: Jaromír Brych 
 jūn 15-mar 16  Andrea ChenierCarlo GérardNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 dec 14-feb 15  NabuccoNabuccoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 dec 14-jūn 15  Maria StuardaCecil itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 dec 14-mar 15  I vespri sicilianiGuido di MontfortND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenRevírníkNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 nov 14  ErnaniDon CarloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
 okt-nov 14  GenovevaSiegfriedNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 okt 14  Prodana nevestaKrušinaMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
 okt 14-mar 15  La traviataGiorgio GermontNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Miriam Němcová; R: Carmen Or 
 okt-dec 14  La traviataGiorgio GermontSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / F Haider / Valentovic; R: Marián Chudovský 
 okt 14-mai 15  CarmenEscamillo frSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Štefánek; R: Marián Chudovský 
 okt 14-jūn 15  Pikovaya DamaTomskij ruSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Tužinský; R: Marián Chudovský 
 sep 14-jūn 15  NabuccoNabuccoSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 sep 14-jūn 15  ToscaScarpiaState Opera, PrahaD: J Kyzlink / Brauner; R: Otava 
 sep 14-feb 15  CarmenEscamilloMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
 sep 14-jūn 15  La traviataGiorgio GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 sep 14-jūn 15  JakobinBohuš z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 14-jūn 15  NabuccoNabuccoState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 aug 14  AidaAmonasroState Opera, PrahaD: Leginus; R: Petar Selem 
 jūn 14  Maria di RohanEnrico itState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaD: Ondrej Olos; R: Klimo 
 mai-jūn 14  Pikovaya DamaTomskijSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Tužinský; R: Marián Chudovský 
 feb-nov 14  GenovevaSiegfriedNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 jan 14-feb 15  NabuccoNabucco itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 nov 13-jūn 14  ToscaScarpia itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
 nov-dec 13  LohengrinFriedrich von Telramund deNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Rocc 
 okt 13-feb 14  OtelloIago itSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
 okt-nov 13  La WallyVincenzo Gellner itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Srubař; R: V Klemens 
 okt 13  Prodana nevestaKrušinaMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
 okt 13-nov 14  ErnaniDon Carlos itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
 okt 13-jūn 14  I vespri sicilianiGuido di MontfortND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 sep 13-jūn 14  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 sep 13-feb 14  CarmenEscamilloMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
 sep 13-mai 14  CarmenEscamillo frSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Štefánek; R: Marián Chudovský 
 sep 13-jūn 14  NabuccoNabuccoSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Selecký / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 sep 13-mai 14  JakobinBohuš of Harasov csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 sep-dec 13  LohengrinFriedrich of TelramundSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / F Haider; R: Andrejs Žagars 
 sep 13-apr 14  Manon LescautLescaut itSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / Stur; R: J Nekvasil 
 aug 13-jūn 14  NabuccoNabucco itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
 aug 13-jūn 14  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
mai-jūn 13  LohengrinFriedrich of TelramundSlovak National Theatre, BratislavaD: R Paternostro; R: Andrejs Žagars 
mar-jūn 13  LohengrinFriedrich von TelramundNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Rocc 
jan-mai 13  I vespri sicilianiGuido di Montfort itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
nov 12-jūn 13  OtelloIagoSlovak National Theatre, BratislavaD: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
okt 12-jūn 13  CarmenEscamilloSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek; R: Marián Chudovský 
okt 12-jūn 13  La traviataGiorgio GermontSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
sep 12-jūn 13  Manon LescautLescautSlovak National Theatre, BratislavaD: Stur / Leginus; R: J Nekvasil 
sep 12-feb 13  La WallyVincenzo GellnerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: V Klemens 
sep 12-jūn 13  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
sep 12-mai 13  CarmenEscamilloND BrnoD: J Kyzlink / Zbavitel / Ondrej Olos; R: Ladislav Štros 
sep 12-jūn 13  ToscaScarpia itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
sep 12-jūn 13  JakobinBohuš of HarasovNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  AidaAmonasro itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
aug 12-jūn 13  NabuccoNabucco itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
aug 12  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
apr-jūn 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor 
okt 11-jūn 12  JakobinBohušNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
okt 11  NabuccoNabuccoMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald / T Hanák; R: Tarant 
sep-okt 11  L'elisir d'amoreBelcoreMoravské divadlo Olomouc
sep-okt 11  La traviataGiorgio GermontMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Otava 
sep-okt 11  Prodana nevestaKrušinaMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
sep-okt 11  CarmenEscamilloMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
sep-okt 11  Eugene OneginEvžen OněginMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald / Šnajdr; R: Hlinková 
mai-jūn 11  Eugene OneginEvžen OněginMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald / Šnajdr; R: Hlinková 
nov 10-mai 11  WertherAlbertNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil