Jan Štáva, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jan Štáva

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 artemanagement[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 16  CarokrajVelebobule / Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 mai 16  Der RosenkavalierEin Polizeikommissar deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: H Wernicke 
 apr-mai 16  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 mar-jūn 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 feb-apr 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 jan 16  Certova stenaRarachNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: J Nekvasil 
 okt 15-apr 16  Le RossignolLe bonzeNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 sep 15  L'Heure espagnoleDon Inigo Gomez frAngers Nantes OpéraD: Rophé;
 sep 15-jūn 16  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 sep 15-jūn 16  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 sep 15  L'Heure espagnoleDon Inigo Gomez frAngers Nantes OpéraD: Rophé;
 sep 15-jūn 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 mai 15  DaliborBenešBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
 feb-jūn 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 dec 14-jūn 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 dec 14-mai 15  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: J Nekvasil 
 dec 14-mar 15  I vespri sicilianiLord of BethumeND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 dec 14-jan 15  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 dec 14-jūn 15  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Ondrej Olos / Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 sep 14-jūn 15  PolenblutJan ZarembaND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Pilař 
 sep-okt 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 14-jūn 15  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 14-apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
jūn 14  MirandolinaMarquis di ForlimpopoliSlovak National Theatre, BratislavaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
jūn 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
apr 14  Die SchopfungRaphael/AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
mar-jūn 14  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: J Nekvasil 
jan 14  La cenerentolaAlidoroOpéra de ToulonD: E Colomer; R: Clarac / Deloeuil 
dec 13-jūn 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
nov 13-mar 14  La traviataIl dottor GrenvilND BrnoD: J Kyzlink; R: Zbyněk Srba 
nov 13-mai 14  AidaKrálND BrnoD: J Kyzlink / Feranec; R: Veznik 
okt 13-jūn 14  I vespri sicilianiSire de BéthuneND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
okt 13-mai 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
sep 13-mai 14  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
sep 13-mai 14  Anna BolenaLord Rochefort itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
aug 13-jūn 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
aug 13-jūn 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
aug 13-jūn 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
jūn-jūl 13  The Fairy QueenKlubko enSmetana Opera Festival, LitomyslD: David Švec; R: Magdalena Švecová 
apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deAngers Nantes OpéraD: Goetzel; R: A Arias 
mar 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deAngers Nantes OpéraD: Goetzel; R: A Arias 
jan-mai 13  Madama ButterflyKomisařND BrnoD: J Kyzlink; R: J Nekvasil 
jan-mar 13  Die SchopfungRaphael / AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
jan-mai 13  I vespri sicilianiSire de Bethune itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
dec 12-apr 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
okt 12-mai 13  AidaIl reND BrnoD: J Kyzlink; R: Veznik 
okt 12-jan 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
sep-nov 12  Das Wunder der HelianeDer Pförtner deND BrnoD: Feranec / Šnajdr; R: H Lukas-Kindermann 
sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 12-mai 13  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: J Nekvasil 
sep 12-feb 13  La PericholeDon Andrès de RibeiraND BrnoD: Caspar Richter / Šnajdr; R: Studený 
sep 12-jūn 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
aug 12-jūn 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
jūn 12  Don GiovanniLeporello  National Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
nov 11-mar 12  AidaIl reND BrnoD: J Kyzlink; R: Veznik 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
okt 11-jūn 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
aug 11-mai 12  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers