Jan Ježek :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jan Ježek

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn-jūl 14  RusalkaGamekeeperLitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 nov-dec 13  Die FledermausGabriel von EisensteinOpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
 okt 13-apr 14  La traviataGastone de LétorièresPlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 okt 13  Die FledermausGabriel von EisensteinPlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Petr Novotný 
 okt-dec 13  Die lustige WitweProducentsLiberecR: Jan Ježek 
 okt-dec 13  Die lustige WitweBaron Mirko ZetaLiberecD: Babický; R: Jan Ježek 
 sep 13-mar 14  PolenblutProducentsPlzenR: Jan Ježek 
 sep 13-apr 14  Die FledermausGabriel Von EisensteinLiberecD: Babický; R: Otava 
 sep 13-feb 14  Die FledermausGabriel von Eisenstein dePraha(Statni)D: R Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; R: Otava 
 sep 13-mai 14  JakobinBenda csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaPrincipal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-mai 14  CarmenLe Remendado frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep-dec 13  La GiocondaIsèpoPlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteMonostatos csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 feb-mai 13  PolenblutProducentsPlzenR: Jan Ježek 
 feb-mai 13  Die FledermausGabriel Von EisensteinLiberecD: Babický; R: Otava 
 dec 12-apr 13  Die ZauberfloteMonostatosPlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
 dec 12-mai 13  Die FledermausGabriel von EisensteinOpavaD: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
 nov 12-mar 13  Die FledermausGabriel von Eisenstein dePraha(Statni)D: R Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; R: Otava 
 okt 12-jūn 13  Prodana nevestaPrincipal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 okt 12-apr 13  Die lustige WitweProducentsLiberecR: Jan Ježek 
 okt 12-apr 13  Die lustige WitweNoRoleLiberecD: Babický; R: Jan Ježek 
 okt 12-apr 13  Die FledermausGabriel von EisensteinPlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Petr Novotný 
 sep 12-mar 13  TurandotCísař AltoumPlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
 sep 12-mai 13  CarmenLe Remendado frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep-nov 12  RigolettoBorsaPlzenD: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; R: R Róbert Alföldi 
 sep 12-apr 13  La GiocondaIsèpo itPlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
 sep 12-jūn 13  JakobinBendaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannSpalanzaniPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannNathanaëlPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteMonostatosPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannSpalanzaniPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannNathanaëlPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-jūn 12  JakobinBendaPraha(Narodni)D: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberfloteMonostatosPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaPrincipalPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 11-mai 12  CarmenLe Remendado frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
dec 10-apr 11  Die ZauberfloteMonostatos csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaPrincipal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 10-apr 11  CarmenLe Remendado frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannSpalanzani/ NathanaëlPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannSpalanzani/ NathanaelPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
feb-mar 10  Vec MakropulosHauk-SendorfPraha(Narodni)D: Hanus / Švec; R: C Alden 
dec 09-mai 10  Die ZauberfloteMonostatos csPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
sep 09-mai 10  Prodana nevestaPrincipal csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 09-jūn 10  CarmenLe Remendado frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
dec 08-feb 09  Die FledermausGabriel von Eisenstein dePraha(Statni)D: Rudolf Krečmer; R: Otava 
sep-nov 08  Die ZauberfloteMonostatosPraha(Estates)D: Švec; R: Radok 
sep 08-jūn 09  Prodana nevestaPrincipalPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Magdalena Švecová