Jan Markvart, tenors :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jan Markvart

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 16  CarokrajVůdce Vlkodlaků / Chief WerewolfNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 mai 16  From the House of the DeadThe Elderly PrisonerNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / David Švec; R: Špinar 
 nov 15-apr 16  Boris GodunovKhrushchovNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 okt 15-jūn 16  The Cunning Little VixenPásekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 okt-dec 15  OrangoDruhý cizinecNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Daubnerová 
 sep 15-jūn 16  Die Zauberflote1. Geharnischter MannNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 sep 15-jūn 16  Prodana nevestaPrincipál komediantůNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 sep 15-apr 16  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 feb-jūn 15  Die Zauberflote1. KnabeNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 nov 14  The Cunning Little VixenHostinský PásekND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenPásekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 okt-nov 14  Simon BoccanegraUn capitano dei balestrieriNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaPrincipál komediantůNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 sep 14-jūn 15  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 jūn 14  Simon BoccanegraCaptain of the ArchersSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 jūn 14  The War with the NewtsJames Holton csState Opera, PrahaD: Ivanović / František Drs; R: David Drábek 
 feb 14  GlorianaThe Master of Ceremonies csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 okt 13-apr 14  Simon BoccanegraUn capitano dei balestrieri itNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 sep 13-jūn 14  TajemstviSkřivánekJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 sep 13-mai 14  JakobinBenda csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 sep 13-jūn 14  Die Zauberflote1. Armed Man csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 sep 13-jūn 14  AidaUn messaggero itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 aug 13-jūn 14  CarokrajChief WerewolfNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
jan-mar 13  The War with the NewtsJames Holton csState Opera, PrahaD: Ivanović / František Drs; R: David Drábek 
okt 12-jūn 13  Prodana nevestaPrincipal csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
okt 12-mai 13  TajemstviSkřivánekJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
sep 12-mai 13  PagliacciBeppe itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / Štrunc; R: Levant 
sep 12-jūn 13  CarokrajChief WerewolfNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannPitichinaccioNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannFrantzNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannCochenilleNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannAndrèsNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
aug 12-jūn 13  Die Zauberflote1. Armed ManNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
apr 12  Vec MakropulosVitek csOper FrankfurtD: Layer; R: Richard Jones 
mar-mai 12  GlorianaThe Master of CeremoniesNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannAndrèsNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-jūn 12  JakobinBendaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die Zauberflote1. Man in ArmourNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaPrincipal  National Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
sep-dec 11  AidaUn messaggeroNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
sep 11  Les contes d'HoffmannAndrésPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
dec 10-apr 11  Die Zauberflote1. Man in Armour csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
sep 10-jūn 11  AidaUn messaggeroNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannAndrès...National Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka