Jana Šrejma Kačírková :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jana Šrejma Kačírková

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama

Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu
 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 16  The Brandenburgers in BohemiaLudišeNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 feb-apr 16  Maria StuardaMaria StuardaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 dec 15-mai 16  Roberto DevereuxElisabettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 aug 15  RusalkaRusalkaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 mar-apr 15  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 feb-jūn 15  Die Zauberflote1. DameNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 dec 14-jūn 15  Maria StuardaMaria Stuarda itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 dec 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 mai-jūn 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 jan-mar 14  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 nov-dec 13  Prodana nevestaMařenka csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 okt 13-nov 14  ErnaniElvira itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
 sep 13-mai 14  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-mai 14  JakobinTerinka csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-mai 14  Anna BolenaAnna Bolena itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 sep 13-jan 14  FaustMargherita frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 aug 13-jūn 14  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-jūn 14  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-jūn 14  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
jūn 13  Anna BolenaAnna BolenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
jan-mai 13  FaustMarkétkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
dec 12-jūn 13  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
okt 12-jūn 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
okt 12-apr 13  La traviataVioletta ValéryDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
sep 12-apr 13  RigolettoGildaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 12-jūn 13  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  CarokrajKnihaNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  CarokrajBookNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
sep 12-jūn 13  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannOlympiaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
aug 12-jūn 13  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
mar-jūn 12  The Rake's ProgressAnne TruloveNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Jan Srubar; R: J Nekvasil 
dec 11-mai 12  Romeo et JulietteJulietteNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannOlympia  National Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-jūn 12  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht  National Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-jūn 12  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory