Jana Sibera :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jana Sibera

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mai-jūn 16  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaD: Leginus; R: Ladislav Štros 
 apr-mai 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 mar-jūl 16  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 mar-jūn 16  HamletOphélieNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 dec 15-jan 16  Die FledermausAdeleState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 dec 15-jūn 16  Hansel und GretelGretel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 okt 15-jūn 16  The Cunning Little VixenBystrouškaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 okt 15-apr 16  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 sep 15-jūn 16  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 sep 15-jūn 16  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 sep 15-jūn 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 sep 15-apr 16  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 15-mai 16  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 aug 15-mai 16  AidaLa Grande Sacerdotessa itState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Petar Selem 
 aug 15-jūn 16  CarmenFrasquitaState Opera, PrahaD: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 jūl 15  The Two WidowsCaroline itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 apr-jūn 15  Hansel und GretelGretel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 feb-jūn 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 dec 14-jan 15  Die FledermausAdeleState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 nov 14  The Excursions of Mr BroucekMálinka/ lunar goddess/ KunkaND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenBystrouškaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 nov 14-jūn 15  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 okt 14-mai 15  The Excursions of Mr BroucekMálinka / Etherea / Kunka csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 sep 14-jan 15  Les contes d'HoffmannOlympiaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 sep 14-jūn 15  CarmenFrasquitaState Opera, PrahaD: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 sep 14-jūn 15  La traviataVioletta ValéryState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 sep 14-jūn 15  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 aug 14-jūn 15  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 aug 14-jūn 15  RigolettoGildaState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
 aug 14-jūn 15  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 14  AidaLa Grande SacerdotessaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Petar Selem 
 aug 14-mai 15  La bohemeMusettaState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 aug 14-apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
 jūn 14  Le nozze di FigaroSusanna itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
 mai-jūn 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 apr 14-mar 15  La traviataVioletta Valéry itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; R: Carmen Or 
 apr-jūn 14  Les contes d'HoffmannOlympiaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 dec 13-mai 14  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
 okt 13-jūn 14  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 sep 13-jūn 14  CarmenFrasquita frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 sep 13-jūn 14  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 sep 13-jūn 14  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 sep 13-mai 14  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 13-mai 14  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 sep 13-jūn 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 sep-dec 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 aug 13-jūn 14  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
mai-jūn 13  The Two WidowsKarolina csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
mar-jūn 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
dec 12-jūn 13  Eine Nacht in VenedigAnninaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
okt 12-mai 13  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
okt 12-jūn 13  Orphee aux enfersEuridikaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
okt 12-jūn 13  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
sep 12-mai 13  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 12-jūn 13  CarmenFrasquita frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
sep 12-jūn 13  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
sep 12-jūn 13  AidaLa Grande Sacerdotessa itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
aug 12-jūn 13  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
aug 12-jūn 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
aug 12  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
sep 11-mai 12  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep 11-mar 12  Orphee aux enfersEuridika csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
mar-mai 11  Lucia di LammermoorLuciaState Opera, PrahaD: R Hein; R: Nekovar 
sep 10-apr 11  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik