Jiri Sulzenko, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jiri Sulzenko

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 RKM[var(ne)]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar-mai 15  Boris GodunovPimenPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 mar-apr 15  TannhauserHermannPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 feb-jūn 15  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 jan-jūn 15  MefistofeleMefistofele itPraha(Statni)D: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 dec 14-jan 15  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec; R: Sandroni 
 dec 14-mar 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 dec 14-mai 15  Der fliegende HollanderDalandBrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 dec 14  From the House of the DeadDer PlatzkommandantBerlin(UDL)D: Rattle; R: Chéreau 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenJezevecPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenFarářPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 nov 14-jūn 15  NabuccoZaccariaBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Selmeczi 
 okt 14  RequiembassBrnoD: J Kyzlink;
 okt 14-mai 15  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumcePraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 okt 14-mai 15  CarmenEscamilloPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 okt-nov 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoPraha(Narodni)D: J Kyzlink; R: Pountney 
 okt 14-mai 15  CarmenEscamilloBrnoD: J Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros 
 okt 14-apr 15  Pad ArkunaGunarPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaKecalBrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaKecalPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 sep 14-mar 15  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 sep 14-jūn 15  ToscaScarpiaPraha(Statni)D: J Kyzlink / Brauner; R: Otava 
 sep 14-jūn 15  TurandotTimurPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 sep 14-mar 15  Il barbiere di SivigliaBartoloPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 sep 14-jūn 15  NabuccoZaccariaPraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 sep 14-apr 15  RusalkaWater GoblinPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 aug 14  AidaRamfisPraha(Statni)D: Leginus; R: Petar Selem 
 aug 14-mai 15  La bohemeCollinePraha(Statni)D: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 jūn 14  Der fliegende HollanderDalandLitomyslD: Jakub Klecker; R: R Polák 
 jūn 14  The Cunning Little VixenPriest/Badger csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 jūn 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoBratislavaD: J Kyzlink; R: Pountney 
 apr-jūn 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itSaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
 jan-mai 14  TannhauserHermann dePraha(Statni)D: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 dec 13-mar 14  Die FledermausFrankBrnoD: Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 nov 13-jūn 14  ToscaScarpia itPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
 nov 13-jūn 14  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 okt 13-mai 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-apr 14  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itPraha(Narodni)D: J Kyzlink; R: Pountney 
 okt 13-mar 14  NabuccoZachariášBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
 okt 13-jūn 14  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 okt 13-mai 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 okt 13-jūn 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 sep 13-jūn 14  CarmenEscamillo frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 sep 13-mai 14  Der fliegende HollanderDalandBrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-jūn 14  La bohemeColline itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 sep 13-feb 14  CarmenEscamilloBrnoD: Zbavitel; R: Ladislav Stros 
 sep 13-mai 14  TurandotTimur itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 sep-dec 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 sep 13-jūn 14  AidaRamfis itPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 aug 13-jūn 14  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
jūl-aug 13  Il barbiere di SivigliaBartoloGars am KampD: Ivan Parik / Dejan Savić / Orosanu; R: Karel Drgac 
jūn-jūl 13  The Fairy QueenOberon enLitomyslD: Švec; R: Magdalena Švecová 
jūn 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itLitomyslD: J Kyzlink; R: Ladislav Adamik 
apr-jūn 13  RigolettoMonterone itSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Schlingmann 
mar-jūn 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)D: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
mar-jūn 13  Die FledermausFrankBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
jan-mai 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: Ladislav Adamík 
dec 12-feb 13  La Damnation de FaustBrander frSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Hilbrich 
nov 12-jan 13  OsudLhotskýBrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
nov 12-jūn 13  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
nov-dec 12  Die ZauberfloteSarastroSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
okt 12-jūn 13  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
okt 12-feb 13  Aladino e la lampada magicaSultan deSaarbruckenD: Peuschel; R: S Welker 
okt 12-jūn 13  RusalkaVodníkBrnoD: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
sep 12-jūn 13  Pelleas et MelisandeGolaudPraha(Narodni)D: Tingaud / Švec; R: Rocc 
sep-nov 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
sep 12-mai 13  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
sep 12-mai 13  NabuccoZachariasBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
sep 12-jūn 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  CarmenEscamillo frPraha(Statni)D: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
sep 12-mai 13  CarmenEscamilloBrnoD: J Kyzlink / Zbavitel / Olos; R: Ladislav Štros 
sep 12-jūn 13  ToscaScarpia itPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
sep 12-jūn 13  TurandotTimur itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep 12-jūn 13  La bohemeColline itPraha(Statni)D: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
sep 12-jūn 13  AidaRamfis itPraha(Statni)D: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
aug 12-jūn 13  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)D: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
jūn-jūl 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenD: Wolf.cond; R: I Karaman 
mar-jūn 12  ParsifalTiturel deSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: S Welker 
feb-mar 12  Il barbiere di SivigliaBartoloSaarbruckenD: Peuschel; R: Schlingmann 
dec 11-mai 12  Prodana nevestaKecalBrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
dec 11-mar 12  Ariadne auf NaxosTruffaldin/Ein Perückenmacher deSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Talke 
dec 11-mar 12  NabuccoZachariasBrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
nov 11-mar 12  Die FledermausFrank csBrnoD: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
nov 11-jan 12  TurandotNoRole itHeilbronnD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner 
okt-dec 11  Die ZauberfloteSarastro deSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
okt 11  From the House of the DeadPlatzkommandant csBerlin(UDL)D: Rattle; R: Chéreau 
sep 11-jūn 12  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)D: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
apr-jūn 11  La cenerentolaDon Magnifico itSaarbruckenD: Wolf.bassbaritone / Peuschel; R: S Welker 
jan-jūn 11  FidelioRoccoSaarbruckenD: Wolf.cond; R: Scheib 
sep-dec 10  TurandotTimur itSaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner