Jiri Sulzenko, bass :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Jiri Sulzenko

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 RKM[var(ne)]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 mar-mai 16  TurandotTimurState OperaD: E Dovico / R Hein / Leginus; R: Veznik 
 mar-jūn 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner; R: Lipus 
 nov 15-jūn 16  MefistofeleMefistofele itState OperaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 okt 15-jūn 16  The Cunning Little VixenPastor / BadgerNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 okt 15-mai 16  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumceNational Theatre PragueD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 okt 15-mai 16  Il barbiere di SivigliaBartoloState OperaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 okt 15-jūn 16  NormaOrovesoState OperaD: E Dovico; R: Sugao 
 sep 15-jūn 16  ToscaScarpiaND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Heřman 
 sep 15-jūn 16  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre PragueD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 sep 15-jūn 16  Prodana nevestaKecalNational Theatre PragueD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 sep 15-jan 16  ToscaScarpiaState OperaD: Leginus; R: Otava 
 sep 15-jūn 16  CarmenEscamilloNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 aug 15-mai 16  La bohemeColline itState OperaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 aug 15-jūn 16  NabuccoZaccaria itState OperaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Karel Němec 
 aug 15-mai 16  AidaRamfis itState OperaD: Leginus / R Hein; R: Petar Selem 
 jūn 15  ToscaScarpia itSmetana Opera FestivalD: Jakub Klecker; R: Jiří Heřman 
 mar-mai 15  Boris GodunovPimenNational Theatre PragueD: Kofroň; R: Keprtová 
 mar-apr 15  TannhauserHermannState OperaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 mar-mai 15  Le coq d'orKönig DodonSaarländisches StaatstheaterD: Christopher Ward; R: Pölzgutter 
 feb-jūn 15  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 jan-jūn 15  MefistofeleMefistofele itState OperaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 dec 14-jan 15  L'elisir d'amoreDulcamaraNational Theatre PragueD: David Švec; R: Sandroni 
 dec 14-mar 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 dec 14-mai 15  Der fliegende HollanderDalandND BrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 dec 14  From the House of the DeadDer PlatzkommandantStaatsoper Unter den LindenD: Rattle; R: Chéreau 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenJezevecNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 nov 14-mar 15  The Cunning Little VixenFarářNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 nov 14-jūn 15  NabuccoZaccariaND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 okt 14  RequiembassND BrnoD: J Kyzlink;
 okt 14-mai 15  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumceNational Theatre PragueD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 okt 14-mai 15  CarmenEscamilloNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 okt-nov 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoNational Theatre PragueD: J Kyzlink; R: Pountney 
 okt 14-mai 15  CarmenEscamilloND BrnoD: J Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros 
 okt 14-apr 15  Pad ArkunaGunarNational Theatre PragueD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 sep 14-jūn 15  AidaRamfisSlovak National TheatreD: Valentovic / Stur; R: Miroslav Fischer 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 sep 14-jūn 15  Prodana nevestaKecalNational Theatre PragueD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 sep 14-mar 15  RusalkaVodníkND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
 sep 14-jūn 15  ToscaScarpiaState OperaD: J Kyzlink / Brauner; R: Otava 
 sep 14-jūn 15  TurandotTimurState OperaD: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 sep 14-mar 15  Il barbiere di SivigliaBartoloState OperaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 sep 14-jūn 15  NabuccoZaccariaState OperaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 sep 14-apr 15  RusalkaWater GoblinNational Theatre PragueD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 aug 14  AidaRamfisState OperaD: Leginus; R: Petar Selem 
 aug 14-mai 15  La bohemeCollineState OperaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 jūn 14  Der fliegende HollanderDalandSmetana Opera FestivalD: Jakub Klecker; R: R Polák 
 jūn 14  The Cunning Little VixenPriest/Badger csSmetana Opera FestivalD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 jūn 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoSlovak National TheatreD: J Kyzlink; R: Pountney 
 apr-jūn 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itSaarländisches StaatstheaterD: Peuschel; R: Schlingmann 
 jan-mai 14  TannhauserHermann deState OperaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 dec 13-mar 14  Die FledermausFrankND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 nov 13-jūn 14  ToscaScarpia itState OperaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
 nov 13-jūn 14  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 okt 13-mai 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre PragueD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-apr 14  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itNational Theatre PragueD: J Kyzlink; R: Pountney 
 okt 13-mar 14  NabuccoZachariášND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
 okt 13-jūn 14  RusalkaVodníkND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
 okt 13-mai 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itState OperaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 okt 13-jūn 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 sep 13-jūn 14  CarmenEscamillo frState OperaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 sep 13-mai 14  Der fliegende HollanderDalandND BrnoD: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreDulcamara itNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-jūn 14  La bohemeColline itState OperaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 sep 13-feb 14  CarmenEscamilloND BrnoD: Zbavitel; R: Ladislav Stros 
 sep 13-mai 14  TurandotTimur itState OperaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 sep-dec 13  Don CarlosFilippo II itState OperaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 sep 13-jūn 14  AidaRamfis itNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 aug 13-jūn 14  NabuccoZaccaria itState OperaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
jūl-aug 13  Il barbiere di SivigliaBartoloOper Burg GarsD: Ivan Parik / Dejan Savić / Orosanu; R: Karel Drgac 
jūn-jūl 13  The Fairy QueenOberon enSmetana Opera FestivalD: David Švec; R: Magdalena Švecová 
jūn 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itSmetana Opera FestivalD: J Kyzlink; R: Ladislav Adamik 
apr-jūn 13  RigolettoMonterone itSaarländisches StaatstheaterD: Toshiyuki Kamioka; R: Schlingmann 
mar-jūn 13  Don CarlosFilippo II itState OperaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
mar-jūn 13  Die FledermausFrankND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
jan-mai 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
dec 12-feb 13  La Damnation de FaustBrander frSaarländisches StaatstheaterD: Wolf.cond; R: Hilbrich 
nov 12-jan 13  OsudLhotskýND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
nov 12-jūn 13  Il barbiere di SivigliaBartolo itState OperaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
nov-dec 12  Die ZauberfloteSarastroSaarländisches StaatstheaterD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
okt 12-jūn 13  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
okt 12-feb 13  Aladino e la lampada magicaSultan deSaarländisches StaatstheaterD: Peuschel; R: S Welker 
okt 12-jūn 13  RusalkaVodníkND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreDulcamara itNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
sep 12-jūn 13  Pelleas et MelisandeGolaudNational Theatre PragueD: Tingaud / David Švec; R: Rocc 
sep-nov 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarländisches StaatstheaterD: Wolf.cond; R: I Karaman 
sep 12-mai 13  CarmenEscamillo frNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
sep 12-mai 13  NabuccoZachariasND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
sep 12-jūn 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre PragueD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  CarmenEscamillo frState OperaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
sep 12-mai 13  CarmenEscamilloND BrnoD: J Kyzlink / Zbavitel / Ondrej Olos; R: Ladislav Štros 
sep 12-jūn 13  ToscaScarpia itState OperaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
sep 12-jūn 13  TurandotTimur itState OperaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
sep 12-jūn 13  La bohemeColline itState OperaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
sep 12-jūn 13  AidaRamfis itState OperaD: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
aug 12-jūn 13  NabuccoZaccaria itState OperaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
jūn-jūl 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarländisches StaatstheaterD: Wolf.cond; R: I Karaman 
mar-jūn 12  ParsifalTiturel deSaarländisches StaatstheaterD: Toshiyuki Kamioka; R: S Welker 
feb-mar 12  Il barbiere di SivigliaBartoloSaarländisches StaatstheaterD: Peuschel; R: Schlingmann 
dec 11-mai 12  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
dec 11-mar 12  Ariadne auf NaxosTruffaldin/Ein Perückenmacher deSaarländisches StaatstheaterD: Wolf.cond; R: Talke 
dec 11-mar 12  NabuccoZachariasND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
nov 11-mar 12  Die FledermausFrank csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
nov 11-jan 12  TurandotNoRole itTheater HeilbronnD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner 
okt-dec 11  Die ZauberfloteSarastro deSaarländisches StaatstheaterD: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
okt 11  From the House of the DeadPlatzkommandant csStaatsoper Unter den LindenD: Rattle; R: Chéreau 
sep 11-jūn 12  L'elisir d'amoreDulcamaraNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
apr-jūn 11  La cenerentolaDon Magnifico itSaarländisches StaatstheaterD: Wolf.bassbaritone / Peuschel; R: S Welker 
jan-jūn 11  FidelioRoccoSaarländisches StaatstheaterD: Wolf.cond; R: Scheib 
sep-dec 10  TurandotTimur itSaarländisches StaatstheaterD: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner