Kateřina Kněžíková :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Kateřina Kněžíková

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Informācija nav pieejama


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 apr-jūn 16  Romeo et JulietteJulietteState OperaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 apr 16  JenufaBarena csSouth Bank CentreD: Bělohlávek;
 feb-apr 16  JenufaKarolkaNational Theatre PragueD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 dec 15-jūn 16  Hansel und GretelSand- und Taumännchen csState OperaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 sep-dec 15  Prodana nevestaMařenkaNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Šrubař; R: Racek 
 sep-okt 15  Don PasqualeNorinaDivadlo F X ŠaldyD: R Hein; R: Dominik Beneš 
 sep 15-jūn 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre PragueD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 feb-jūn 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 dec 14-jan 15  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre PragueD: David Švec; R: Sandroni 
 nov 14-apr 15  JenufaKarolkaNational Theatre PragueD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 okt-dec 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl TheatreD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 feb 14  GlorianaLady Rich csNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 dec 13-jūn 14  MirandolinaMirandolinaNational Moravian-Silesian TheatreD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 nov 13-mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 okt 13-mai 14  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre PragueD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-jūn 14  RigolettoGilda itState OperaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 okt 13-jūn 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl TheatreD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 okt 13-mai 14  Il barbiere di SivigliaRosina itState OperaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 sep 13-feb 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 sep 13-jūn 14  TajemstviBlaženkaJ K Tyl TheatreD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 sep 13-mai 14  JakobinTerinka csNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 sep 13-jūn 14  Cosi fan tutteDespina itNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 sep 13-jan 14  FaustMargherita frJ K Tyl TheatreD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 aug 13-jūn 14  Don GiovanniZerlina itNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
mai 13  L'olimpiadeAristeaNational Theatre PragueD: Luks; R: Ursel Herrmann 
jan-mai 13  FaustMarkétkaJ K Tyl TheatreD: Brauner; R: Jiří Heřman 
nov 12-jūn 13  Il barbiere di SivigliaRosina itState OperaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
okt 12-jūn 13  Prodana nevestaEsmeraldaND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
okt 12-mai 13  TajemstviBlaženkaJ K Tyl TheatreD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
okt 12-apr 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
sep 12-apr 13  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
sep 12-jūn 13  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre PragueD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 12-jūn 13  JakobinTerinkaNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
aug 12-apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
aug 12-jūn 13  Don GiovanniZerlinaNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
jūn 12  Don GiovanniZerlinaNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
mai 12  FidelioNoRolePrague Spring FestivalD: Hrůša;
mai 12  RinaldoAlmirena itNational Theatre PragueD: Luks; R: Moaty 
mar-mai 12  GlorianaLady RichNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
jan-mai 12  RinaldoAlmirenaNational Theatre PragueD: Luks; R: Moaty 
dec 11-mai 12  Prodana nevestaEsmeraldaND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
dec 11-mai 12  Romeo et JulietteJulietteNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre PragueD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
okt 11-jūn 12  JakobinTerinkaNational Theatre PragueD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  Prodana nevestaEsmeraldaNational Theatre PragueD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
sep 11-jūn 12  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-jūn 12  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre PragueD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
aug 11-mai 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre PragueD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
aug 11-mai 12  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre PragueD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
aug-dec 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
mai 11  Prodana nevestaEsmeraldaBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
mai-jūn 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre PragueD: Netopil; R: J Lauwers 
mar 11  La finta giardinieraSerpettaLa Monnaie/De MuntD: Rhorer; R: Karl-Ernst Herrmann / Ursel Herrmann 
jan-feb 11  Idomeneo re di CretaIliaNational Theatre PragueD: Netopil; R: Oïda 
dec 10-jūl 11  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre PragueD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
okt 10-mai 11  Libuse1. harvestman csNational Theatre PragueD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
okt 10-jūn 11  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
sep 10-mai 11  Prodana nevestaEsmeraldaNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Šrubař; R: Racek 
sep 10-apr 11  Prodana nevestaEsmeralda csNational Theatre PragueD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
sep-dec 10  RinaldoAlmirena itNational Theatre PragueD: Luks; R: Moaty 
sep 10-jūn 11  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre PragueD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 10-apr 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre PragueD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
sep 10-jūn 11  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre PragueD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek