Katerina Jalovcová, meco-soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Katerina Jalovcová

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 ML production[Gen, Pasaule]


Personīga / citas mājas lapas
 Iesakiet labojumu vai papildinājumu

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jūn 14  The Cunning Little VixenFox csLitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 apr-mai 14  Der DamonAndělLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 mar-jūn 14  La clemenza di TitoAnnio itBratislavaD: F Haider; R: Jiří Nekvasil 
 feb 14  GlorianaCountess of Essex csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 jan-mai 14  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jiří Nekvasil 
 nov-dec 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecD: Martin Doubravský; R: Keprtová 
 okt 13-mai 14  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 okt 13-mai 14  RusalkaJežibabaLiberecD: Babický; R: Josef Průdek 
 sep 13-mai 14  LibuseRadmila csPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 sep 13-apr 14  TajemstviPanna RózaPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 sep 13-mai 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 sep 13-mai 14  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 sep 13-mai 14  CarmenCarmen frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 13-jūn 14  Die Zauberflote3. Dame csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
 aug 13-mai 14  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 jūn 13  Anna BolenaGiovanna SeymourOstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
 mai 13  La forza del destinoPreziosillaLiberecD: Martin Doubravský; R: Pilař 
 jan-mai 13  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jiří Nekvasil 
 dec 12  Prince IgorKončakovna ruPlzenD: Petr Kofroň; R: Michael Tarant 
 nov 12-mai 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecD: Martin Doubravský; R: Keprtová 
 nov 12-jūn 13  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 okt 12  Der DamonNoRoleLiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 okt 12-mai 13  LibuseRadmilaPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 okt 12-mai 13  TajemstviPanna RózaPlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 okt 12  Kat'a KabanovaVarvara csPraha(Narodni)D: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Jean Yves Courregelongue 
 sep 12-jūn 13  Pelleas et MelisandeMélisandePraha(Narodni)D: Tingaud / Švec; R: Rocc 
 sep 12-mai 13  CarmenCarmen frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 sep 12-jūn 13  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
 sep 12-jūn 13  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 sep 12-mai 13  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 aug 12-jūn 13  Die Zauberflote3. DamePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; R: Radok 
apr-jūn 12  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)D: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
apr-mai 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
mar-mai 12  GlorianaCountess of EssexPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jiří Heřman 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
nov 11-mar 12  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Havelka 
okt 11-mai 12  LibuseRadmilaPraha(Narodni)D: Netopil; R: Petr Novotný 
okt 11-mai 12  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
sep 11-mai 12  Die Zauberflote3. Dame  Praha(Estates)D: Švec / Chalupecký; R: Radok 
sep 11-jūn 12  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 11-mai 12  CarmenCarmen   frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
sep-nov 11  The Devil and KateKatePraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 11  Les contes d'HoffmannThe Muse, NicklausePafosD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
mar-mai 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
okt 10-mai 11  LibuseRadmila csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
okt 10-jūn 11  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)D: Netopil; R: Robert Wilson 
sep 10-feb 11  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 10-jūn 11  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 10-jūn 11  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
sep 10-mai 11  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
jūn-jūl 10  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)D: Netopil; R: Robert Wilson 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
mar-mai 10  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka 
feb 10  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)D: Chalupecký / Marko Ivanović; R: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
dec 09  Il trovatoreAzucenaBolzanoD: Allemandi; R: Manoli 
nov-dec 09  FalstaffMeg Page itPraha(Narodni)D: Feranec / Robert Jindra; R: Huba 
nov 09  SalomeSlave girlPraha(Narodni)D: Netopil;
nov 09  SalomePage des HerodiasPraha(Narodni)D: Netopil;
okt 09-mai 10  LibuseRadmila csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
okt 09  Il trovatoreAzucenaPiacenza(TM)D: Allemandi; R: Manoli 
okt 09-feb 10  Eugene OneginOlga ruPraha(Narodni)D: J Fiore; R: A Serban 
okt 09-jūn 10  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
sep 09-mai 10  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
sep 09-jūn 10  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)D: Feranec / Chalupecký / Zbyněk Müller; R: Josef Průdek 
mai-jūn 09  RusalkaTurnspitPraha(Narodni)D: Hrusa; R: Jiří Heřman 
apr-mai 09  TajemstviRózaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Nekvasil 
mar-mai 09  Der RosenkavalierAnninaGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli 
mar-mai 09  Eugene OneginOlgaPraha(Narodni)D: J Fiore; R: A Serban 
feb-apr 09  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)D: Marko Ivanović; R: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
jan-jūn 09  NabuccoFenena itGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Koßdorff / C Lutz 
nov 08-feb 09  The Devil and KateKatePraha(Narodni)D: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
okt 08-jūn 09  JenufaAuntPraha(Narodni)D: Lenárd; R: Jiří Nekvasil 
okt 08-mai 09  LibuseRadmilaPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
sep 08-jūn 09  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek